Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Unia rozstrzelała Limanovię, fatalna pierwsza połowa

Opublikowano 05.06.2021 17:55:00 Zaktualizowano 05.06.2021 19:54:52 jaca
4 4137

KEEZA IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia zmierzyła się na wyjeździe z liderem rozgrywek Unią Tarnów. W spotkaniu padło 7 goli, a po pierwszej połowie gospodarze prowadzili już 4-0.

UNIA TARNÓW - LIMANOVIA LIMANOWA 5:2 (4:0)

1:0 Putin 9, 2:0 Biały 20, 3:0 Popiela 30, 4:0 Biały 34, 5:0 Adamski 51, 5:1 Jacak 65,5:2 Jacak 72.

Żółte kartki: Witek, K. Mus, Krzyżak, Dara.

Unia: Lisak - Węgrzyn, Malisz, Mabassa, Lopes - Orlik, Wardzała, Adamski, Popiela - Biały, Putin.

Limanovia: Mastalerz - Witek (66 Król), Skrzatek, K. Mus, Dara (70 Matras)- Krupa (50 Kurczab), G. Mus, Jacak, Majeran - Kalisz (46 Krzyżak), Tokarz.

Pierwszy kwadrans goście rozpoczęli bardzo odważnie w ofensywie i kilka razy zagrozili bramce rywali. Jednak to Unia strzelała bramki. Dwa pierwsze gole to precyzyjne uderzenie sprzed pola karnego. Podłamany zespół Limanovii zaczął popełniać proste błędy, stąd kolejne okazje dla Unii, która osiągnęła zdecydowaną przewagę. Gospodarze na przerwę schodzili prowadząc czterema bramkami i wydawało się, ze dojdzie do wielkiego pogromu. Zwłaszcza, ze tuż po zmianie stron gospodarze strzelili piątego gola. Limanovia dzięki bramkom Sebastiana Jacaka z rzutów wolnych poderwała się do walki i końcówka meczu należała do gości. Trójkolorowi po raz trzeci umieścili piłkę w siatce, ale sędzia uznał, że Skrzatek znajdował się na pozycji spalonej.