Poniedziałek, 26 października
Lucjan, Łucjan, Lucyna, Fabian, Damian, Ewaryst, Lutosława

Weekend na piłkarskich boiskach

16.10.2020 07:44:00 jaca 0 1350

Terminarz spotkań w piłkarskich rozgrywkach seniorów z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego. Spotkania rozgrywane będzą bez udziału publiczności.

IV liga, Małopolska-wschód:

Pauza: Watra Białka Tatrzańska, GKS Drwinia.

Okocimski KS Brzeskon - Glinik Gorlice, 17 października, 15:00

Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy, 17 października, 13:00

Sokół Słopnice - Skalnik Kamionka Wielka, 17 października, 15:00

Unia Tarnów - Rylovia Rylowa, 17 października, 15:00

Barciczanka Barcice - Metal Tarnów, 17 października, 15:00

Bocheński KS - Limanovia Limanowa, 17 października, 14:00

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Poprad Muszyna, 18 października, 11:00

Wolania Wola Rzędzińska - Orkan Szczyrzyc, 18 października, 15:00

Wierchy Rabka Zdrój - Poprad Rytro, 18 października, 15:00

1.

 Lubań Maniowy

11

29

9

2

0

26-10

2.

 Wierchy Rabka Zdrój

10

26

8

2

0

21-6

3.

 Limanovia Limanowa

9

21

7

0

2

26-9

4.

 Unia Tarnów

11

21

7

0

4

30-16

5.

 Sokół Słopnice

10

20

6

2

2

28-15

6.

 Poprad Muszyna

10

19

6

1

3

26-10

7.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

8

16

5

1

2

33-13

8.

 Tarnovia Tarnów

9

16

5

1

3

18-13

9.

 Glinik Gorlice

9

15

4

3

2

17-11

10.

 Orkan Szczyrzyc

10

14

4

2

4

19-18

11.

 Skalnik Kamionka Wielka

11

14

4

2

5

15-20

12.

 Wolania Wola Rzędzińska

8

13

4

1

3

13-11

13.

 GKS Drwinia

10

11

3

2

5

10-16

14.

 Bocheński KS

10

10

3

1

6

18-23

15.

 Watra Białka Tatrzańska

10

9

3

0

7

13-20

16.

 Metal Tarnów

8

7

2

1

5

7-19

17.

 Barciczanka Barcice

10

6

2

0

8

9-32

18.

 Okocimski KS Brzesko

10

4

1

1

8

17-34

19.

 Rylovia Rylowa

9

4

1

1

7

7-27

20.

 Poprad Rytro

11

3

0

3

8

8-38

 

Liga okręgowa, podhalańsko-limanowska:

Jarmuta Szczawnica - Huragan Waksmund, 17 października, 15:00

Zalesianka Zalesie - Laskovia Laskowa, 17 października, 14:00

Turbacz Mszana Dolna - Jordan Jordanów, 17 października, 15:00

Wierchy Pasierbiec - Wiatr Ludźmierz, 18 października, 15:00

LKS Szaflary - Krokus Przyszowa, 18 października, 15:00

Babia Góra Lipnica Wielka - Granit Czarna Góra, 18 października, 14:30

AKS Ujanowice - Czarni Czarny Dunajec, 18 października, 15:00

1.

 Jarmuta Szczawnica

11

29

9

2

0

59-16

2.

 LKS Szaflary

11

25

8

1

2

36-16

3.

 Wiatr Ludźmierz

11

25

8

1

2

37-16

4.

 Huragan Waksmund

11

22

7

1

3

32-19

5.

 Zalesianka Zalesie

11

19

6

1

4

29-16

6.

 Babia Góra Lipnica Wielka

11

17

5

2

4

26-32

7.

 AKS Ujanowice

11

17

5

2

4

26-22

8.

 Wierchy Pasierbiec

11

16

5

1

5

29-30

9.

 Granit Czarna Góra

11

15

5

0

6

22-38

10.

 Czarni Czarny Dunajec

11

13

4

1

6

12-20

11.

 Jordan Jordanów

11

10

3

1

7

18-34

12.

 Krokus Przyszowa

11

9

3

0

8

19-40

13.

 Turbacz Mszana Dolna

11

7

2

1

8

17-26

14.

 Laskovia Laskowa

11

0

0

0

11

9-46

 

Klasa A, Limanowa:

Pauza: Gorce Kamienica.

 Orkan Niedźwiedź - Dobrzanka Dobra, 17 października, 15:00

KS Tymbark  Słomka Siekierczyna, 17 października, 15:30

LKS Jodłownik - Sokół II Słopnice, 17 października, 15:30

Olimpia Pisarzowa - Płomień Limanowa, 18 października, 15:00

LKS Mordarka - LKS Rupniów, 18 października, 14:00

1.

 LKS Jodłownik

9

20

6

2

1

23-8

2.

 Dobrzanka Dobra

8

18

6

0

2

27-10

3.

 Płomień Limanowa

8

17

5

2

1

27-10

4.

 LKS Mordarka

9

16

5

1

3

24-12

5.

 Sokół II Słopnice

8

12

4

0

4

24-25

6.

 KS Tymbark

8

12

4

0

4

13-14

7.

 Słomka Siekierczyna

9

12

3

3

3

21-24

8.

 Gorce Kamienica

10

9

3

0

7

17-30

9.

 Orkan Niedźwiedź

8

8

2

2

4

13-22

10.

 Olimpia Pisarzowa

8

6

2

0

6

9-22

11.

 LKS Rupniów

9

5

1

2

6

12-33

 

Klasa B, Limanowa:

Jaworzanka Jaworzna - Starówka Stara Wieś, 18 października, 11:00

Uran Łukowica - Rybie Nowe Rybie, 18 października, 11:00

Zalesianka II Zalesie - Ostra Olszówka/Raba Niżna, 18 października, 14:00

1.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

9

16

4

4

1

21-21

2.

 Rybie Nowe Rybie

8

16

5

1

2

24-17

3.

 Starówka Stara Wieś

8

13

4

1

3

26-21

4.

 Zalesianka II Zalesie

9

12

3

3

3

26-22

5.

 Uran Łukowica

8

6

1

3

4

23-25

6.

 Jaworzanka Jaworzna

8

5

1

2

5

15-29

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in