14°   dziś 15°   jutro
Niedziela, 12 maja Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy

Opublikowano 26.06.2021 20:37:00 Zaktualizowano 26.06.2021 20:39:34 jaca
4 2213

KEEZA KLASA OKRĘGOWA: Zalesianka przypieczętowała dobry sezon zwycięstwem nad liderem, Jarmutą Szczawnica. Huragan Waksmund przegrał na wyjeździe z LKS Szaflary (2-5), a to oznacza, że Zalesianka zajęła drugie miejsce w końcowej klasyfikacji ligi okręgowej. To najlepszy wynik w historii klubu.

ZALESIANKA ZALESIE - JARMUTA SZCZAWNICA 2:0 (1:0)

1:0 Augustyn 8, 2:0 Kurzeja 63.

Zalesianka: Cepielik - Hajduk, D. Sukiennik, Wierzycki, Patryk Opoka - Koszut, Sz. Pietrzak (80 R. Gancarczyk), Wąchała (70 Paweł Opoka), K. Pietrzak - Augustyn, Kurzeja.

Jarmuta: Olchawa - Fryc, Barnaś, Janc, Weber - Kuziel, Michałczak, Czubiak (12 J. Pietrzak), Batkiewicz - Latawiec, Zafieja.

Krzysztof Tokarczyk (Limanowa). Żółte kartki: Olchawa, J. Pietrzak. Widzów 150.

Przebieg meczu:

5 minuta - dobrą okazję dla gospodarzy zmarnował Kurzeja.

8 minuta, 1:0: asystę zaliczył Kurzeja, a gola zdobył Augustyn, który wcześniej efektownie minął trzech zawodników i bramkarza gości.

15 minuta - z 6 metrów uderzył Kurzeja, ale Olchawa nie dał się zaskoczyć.

20 minuta - podanie od Patryka Opoki otrzymał Augustyn, uderzył na bramkę i piłka odbiła się od słupka.

47 minuta - Cepielik obronił groźny strzał Latawca.

63 minuta, 2:0: celnie z 14 metrów uderzył Kurzeja (asysta D. Sukiennik).

66 minuta - Olchawa z trudem obronił strzał Koszuta.

70 minuta - okazja dla Jarmuta, strzał J. Pietrzaka minimalnie niecelny.

90 minuta - Olchawa obronił rzut karny (faulowany Paweł Opoka). wykonywany przez Wierzyckiego.