Czwartek, 13 maja
Gloria, Gerwazy, Robert, Serwacy, Agnieszka, Magdalena

Ważne zwycięstwo Dobrzanki nad Mordarką. Płomień umocnił się na pozycji lidera.

03.05.2021 09:56:00 jaca 0 1345

Wyniki limanowskiej Klasy A i Klasy B.

KEEZA, KLASA „A” LIMANOWA:

Pauza: LKS Rupniów.

LKS Mordarka - Dobrzanka Dobra 1:2

 Bramki: Lachor - Judka dwie.

Orkan Niedźwiedź - LKS Jodłownik 0:4

Węgrzyn 35, Piechówka 41,64, Żelichowski 88.

Płomień Limanowa - Gorce Kamienica 5:0

Piwko 2,25, M. Franczak 28 (gol samobójczy), M. Krywoborodenko 49,71.

Słomka Siekierczyna - Sokół II Słopnice 2:1

Bramki dla Słomki: B. Florek, J. Florek.

 

Olimpia Pisarzowa - KS Tymbark mecz odbędzie się dzisiaj (3 maja) o godz. 16.

 

1.

 Płomień Limanowa

12

29

9

2

1

41-14

2.

 Dobrzanka Dobra

12

27

9

0

3

40-21

3.

 LKS Mordarka

12

25

8

1

3

34-13

4.

 LKS Jodłownik

12

23

7

2

3

30-13

5.

 KS Tymbark

11

19

6

1

4

19-17

6.

 Sokół II Słopnice

12

16

5

1

6

32-34

7.

 Słomka Siekierczyna

11

15

4

3

4

25-28

8.

 Gorce Kamienica

12

12

4

0

8

20-37

9.

 Orkan Niedźwiedź

12

11

3

2

7

18-33

10.

 LKS Rupniów

11

5

1

2

8

15-41

11.

 Olimpia Pisarzowa

11

3

1

0

10

8-31


KEEZA KLASA „B” LIMANOWA:

Jaworzanka Jaworzna - Uran Łukowica 1:6 (1:4)

Bramki dla gości: R. Dyrek trzy, S. Niemiec, K. Król, E. Zwoliński.

Zalesianka II Zalesie - Starówka Stara Wieś 4:0 (2:0)

S. Wierzycki 27, Gromala 37, Gorczowski 60,81.

Ostra Olszówka/Raba Niżna - Rybie Nowe Rybie 5:5 (2:3)

Kaletka 4, Drąg 45, Kopytke 76, Świerk 85, Żurek 89 - Korta 18,75, Trojański 22, A. Król 25,90.

1.

 Zalesianka II Zalesie

12

21

6

3

3

42-23

2.

 Starówka Stara Wieś

12

20

6

2

4

34-27

3.

 Rybie Nowe Rybie

12

18

5

3

4

32-29

4.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

12

17

4

5

3

26-36

5.

 Uran Łukowica

12

12

3

3

6

36-36

6.

 Jaworzanka Jaworzna

12

11

3

2

7

23-42

 

tabel: 90minut.pl

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in