12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Opublikowano 21.02.2021 21:24:00 Zaktualizowano 21.02.2021 21:40:03 jaca
2 1778

Wychowankowie KS Tymbark rozegrali kolejne spotkania sparingowe walcząc o miejsce w składzie trzecioligowców. Generalny sprawdzian w konfrontacji z rezerwami ekstraklasowych zespołów zakończył się porażkami.

Kamil Palacz (pomocnik, Podhale Nowy Targ) zagrał w drugiej połowie w meczu z rezerwami Górnika Zabrze. Podhalański zespół przegrał 4-1 (3-1).

Natomiast Konrad Mrózek (bramkarz, Wisłoka Dębica) wyszedł w podstawowej jedenastce na spotkanie w sparingu z rezerwami Cracovii. Krakowska drużyna wygrała 1-0 (0-0). Konrad Mrózek został zmieniony w drugiej połowie.

Za tydzień startuje III liga, grupa IV.  Wisłoka Dębica (12 miejsce) gra u siebie z Siarką Tarnobrzeg, a Podhale z Lewartem Lubartów.

Zarówno Kamil Palacz jak i Konrad Mrózek walczą o miejsce w składzie trzecioligowców po tym jak zostali wypożyczenie z Sandecji Nowy Sącz. Swoją piłkarską przygodę rozpoczynali w KS Tymbark.