10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Opublikowano 14.02.2021 10:53:00 Zaktualizowano 14.02.2021 10:56:12 jaca
2 2131

Wczoraj w spotkaniu sparingowym czwartoligowy Sokół Słopnice zremisował na własnym obiekcie lidera tarnowskiej okręgówki, Dunajcem Zakliczyń. W spotkaniu padło osiem goli. Słopniczan poprowadził nowy trener Dawid Suder.

Sokół po pierwszej połowie prowadził 1-0, ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 4-4. Wystąpiło m.in. trzech zawodników testowanych z okolicznych klubów. Gole dla słopniczan zdobyli: Bednarczyk, Franczak, Opyd i F. Nowak.

W sparingu wystąpił m.in. Patryk Nowak, który w przerwie zimowej pojawił się na treningach innych drużyn, m.in. Polonii Bytom (II liga) czy Stomilu Olsztyn (I liga). Bramkostrzelnym napastnikiem interesuje się również kilka innych czwartoligowych drużyn. Okres przygotowawczy rozpoczął jednak z Sokołem Słopnice. Jego przynależność klubowa rozstrzygnie się w najbliższych tygodnia, ale nie można również wykluczyć, że pozostanie w macierzystym klubie.

Sokół: Możdżeń - Gros, K. Franczak, Smoleń, Więcek-  Jasica, Bednarczyk, P.  Grucel, Pach - F. Nowak, P. Nowak.

Zagrali również: trzech testowanych zawodników, Leśniak, P. Franczak, D. Porębski, Opyd, Tomera, Pierzchała, Kordeczka.

- Poznaję piłkarskie możliwości poszczególnych zawodników, dlatego wszystko jest na etapie rozpoznawczym - powiedział Dawid Suder. - Z pierwszej połowie można być zadowolonym, strzeliliśmy jednego gola i zasłużyliśmy na wyższe prowadzenie. Wynik był sprawą drugorzędną i w drugiej połowie na boisku pojawili się zmiennicy, próbowaliśmy różne warianty gry.