20°   dziÅ› 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

15 medali na Międzynarodowym Grand Prix Beskidów

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 2014

Odbył się Międzynarodowy Grand Prix Beskidów w Bielsku Białej. Turniej zgromadził 218 zawodników z 16 ekip z całej Polski. Wystąpili m.in. zawodnicy Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate Goliński Team.

Zawody zostały zorganizowane przez Bielski Klub Karate Kyokushin na czele z shihan Sławomirem Dubielem. Na 16 ośrodków limanowski klub uplasował się tuż za podium na 4 miejscu, za ekipami z Bielska, Skarżyska i Józefowa. Limanowianie mieli taką samą liczbę punktów jak KSW Bushi, ale łącznie 4 złote modele, a klub z Józefowa o 1 więcej – do podium zabrakło niewiele.

 Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowaÅ‚o 21 zawodników w kata oraz w kumite w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych, a także w kumite pierwszego kroku. W zawodach wziÄ™li udziaÅ‚: Antoni Wójcik, Antoni GarczyÅ„ski, Tomasz Stanisz, Tymoteusz Halota, Jakub Wiewiórski, Szymon Dyrek, Alan PÄ™kala, Dominik Sara, Brajan Bulanda, Julia MatlÄ…g, Jagoda Zelek, Nikola SmoroÅ„ska, Julia MatlÄ…g, MichaÅ‚ Kita, Hubert Florek, Filip Kaim, Igor KÄ™ska, Karolina Jasica, Wanessa PajÄ…k, Kacper Zielonka oraz Krzysztof Malec.

 

Z zawodnikami przebywali shihan Zbigniew Goliński 5 dan, sensei Zbigniew Gągola (sędzia zawodów), sensei Marcin Guzik (kierownik ekipy), sensei Tadeusz Dyrek (sędzia zawodów), sensei Mateusz Puch 1 dan (sekundant) oraz sempai Mieczysław Puch (sędzia zawodów), a także licznie zebrani rodzice.

1 miejsce: Brajan Bulanda, Dominik Sara, Jagoda Zelek (kata), Krzysztof Malec.

2 miejsce: Tymoteusz Halota, Filip Kaim, Igor Kęska

3 miejsce: Antoni Garczyński, Tomasz Stanisz, Alan Pękala, Julia Matląg, Wiktoria Nowak, Michał Kita, Jakub Wiewiórski, Kacper Zielonka

 

Komentarz Goliński Team:

- 21 zawodników sprawdziło swoje umiejętności na Grand Prix Beskidów w Bielsku Białej. Z postawy wszystkich startujących jesteśmy bardzo zadowoleni. Wśród 21 zawodników, 4 zawodników spróbowało swoich sił w turnieju pierwszego kroku, pozostali wzięli udział w turnieju głównym i wypadli bardzo dobrze – zajmując wysokie lokaty. Po przeglądzie ostatnich naszych startów zostanie wyłoniona ścisła kadra zawodników, która już za 2 tygodnie wystartuje w Mistrzostwach Polski Oyama PFK. A zwieńczeniem ciężkiej pracy na treningach będzie start w Mistrzostwach Europy w Leżajsku. Przy okazji chcemy gorącą podziękować firmie N.O.W.I. Sp. z o.o. Sp. k. za bezinteresowne wsparcie i pomoc, na którą zawsze możemy liczyć. Dziękujemy również Miastu Limanowa na czele z panem Burmistrzem Władysławem Bieda, pani mgr Kazimierze Zięba za udostępnienie sal do treningów w ZSP nr 1 oraz panu mgr Albertowi Golonka za udostępnienie sali do treningów w ZSP nr 4 w Limanowej. Jeszcze raz dziękujemy!


Źródło: https://www.karate.limanowa.pl

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"15 medali na Międzynarodowym Grand Prix Beskidów "
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in