Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Z której firmy OKNA polecacie?

Mary27 2012-01-04 21:02:31
witam! czy możecie napisać mi, które okna warto teraz kupić? jestem na etapie rozglądania się za oknami z PCV do domku i co sklep w Limanowej to inna cena... Już zgłupiałam....
Dzięki za pomoc~!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
mari 2012-01-04 21:08:05
W Starej Wsi w firmie Celdom kupisz dość dobre okna w przyzwoitej cenie- ale nie ma montażu.
Od jakiegoś roku też w Proficie na Kościuszki są okna Drewexu- też bardzo dobre i tam możesz zamówić montaż- mają świetną ekipę do montażu okien.
Mam też Ekopartnera ale z nich nie jestem zadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Mary27 2012-01-04 21:09:24
własnie miałam pytać o ten Celdom... Mam od nich wycenę, ale z montażem :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
zara5 2012-01-04 21:26:52
Też niedawno przerabiałam ten rozdział:)Ceny naprawdę są zróżnicowane,ale ja przede wszystkim postawiłam na jakość bo zazwyczaj co tanie to drogie(jeśli będziemy się kierować tylko ceną to później będziemy więcej dokładać do ogrzewnia domu)Ja polecam okna z OknoPlusa(koło wejścia do parku) właśnie w październiku wprawiono u mnie w domku i jestem meeeega zadowolona!Okna są bardzo ładne;ja akurat zdecydowałam się na okna 3 szybowe więc są cieplejsze i bardziej ergonomiczne od klasycznych.A pan Irek pracujący w OknoPlusie jest wspaniałym fachowcem i zawsze doradzi.POLECAM!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
xTm 2012-01-04 22:20:15
Poszukaj przedstawicieli Oknopolu. Świetne i niezbyt drogie okna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
xTm 2012-01-04 22:22:05 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
KaKropka 2012-01-04 22:54:58
Ja też polecam OknoPlus.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Mary27 2012-01-05 09:22:22
W Okno Plus jeszcze nie byłam. Jak dotąd dobre oferty w miarę dobrych okien mam z Honera i Celdomu... Byłam w Bogdańskim ale tam ceny dużo wyższe za te same okna...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2012-01-05 10:27:39
HONER na ul.Jana Pawła NAPRZECIW banku PEKAO BP Polecam duzo znajomych tam zamawialo ja tez jestem bardzo zadowolony noi ceny ok i doradztwo w wyborze w porzadku:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
KaKropka 2012-01-05 10:45:11
Bierz okna tylko z montażem. Z tego co pamiętam to gwarancja na okna (w OknoPlusie chyba 7lat) obowiązuje gdy są montowane przez ich ekipę. Jak już wybierzesz kilka najlepszych ofert to radzę poszukać opinii na forach budowlanych. Czasem można się ciekawych rzeczy dowiedzieć i jednak zmienić zdanie. To że okna mają podobne parametry, są robione na tych samych profilach nie oznacza, że są takie same. Jest wiele różnic w jakości wykonania, osprzęcie itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
henio59 2012-01-05 11:48:24
ja już nie pamiętam jak się nazywał sklep, ale pamiętam, że w panoramie firm internetowej, podzwoniłem najpierw po firmach, żeby porównać ceny, a później jeździłem tylko tam gdzie ceny były atrakcyjne i gdzie chętni byli do negocjacji i w końcu kupiłem taniej ;) także, czasem się udaje zrobić niezły interes jak się troche poszuka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2012-01-05 16:40:41
jesli okna to tylko drewniane !! ;p;p polecam stolarnie w skrzydlnej ;) robia solidnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2012-01-05 17:57:16
Całkiem niedawno też szukaliśmy okien do domu. w zasadzie byliśmy chyba wszędzie;ceny są przeróżne. Zdecydowaliśmy się na okna firmy Drutex.Można je sobie obejrzeć na ul.Piłsudskiego- firma Promesa je oferuje.Montaż jest w cenie.Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych komplikacji, a i warto dodać,że okna są naprawdę bardzo dobrej jakości i cena uważam konkurencyjna.Polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
kami 2012-01-07 21:05:28
Ja zdecydowanie polecam okna drewniane firmy MIDREW z Młynnego, solidne wykonanie, świetna jakość, niska cena i fachowy montaż :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
nieobliczalny 2012-01-07 21:25:31
tak w promesie montaz jest w cenie a i ekipa dobra cena konkurencyjna POLECAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
aip 2012-11-22 21:21:25
A czy ktoś ma okna Bogdańskiego? I może podzielić się opinią na ich temat...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
aip 2012-11-22 21:22:09
A czy ktoś ma okna Bogdańskiego? I może podzielić się opinią na ich temat...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
aip 2012-11-22 21:22:16
A czy ktoś ma okna Bogdańskiego? I może podzielić się opinią na ich temat...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
aip 2012-11-22 21:23:58
A czy ktoś ma okna Bogdańskiego? I może podzielić się opinią na ich temat...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
budu 2012-11-22 21:31:19
ja mam z Bogdańskiego - zimno pozostaje na zewnątrz :) jestem zadowolona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
yodi22 2012-11-22 22:21:47
a ja mam okna z monolitu trzy szybowe moze troche drozsze ale wygladaja na solidne.Moj brat tez je ma juz piec lat i jest zadowolony
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
maarcin1988 2012-11-23 07:25:19
www.bogmar.biz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
renesa 2012-11-23 22:05:45
ja polecam okna z partnera, przyjechali pod dom , pobrali wymiary przedstawili wszystkie opcje za i przeciw, na zamowienie nie czekalam długo, i mam je dosyc długo z montazem ze wszystkim nie mialam najmniejszego problemu, to jest numer do tego montażysty KAMIL - 723 933 605.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Sylvia 2013-02-26 23:43:26
my kupowaliśmy u GAŁATA. z tym, że to już bardziej okolice Nowego/Starego Sącza.
ale jesteśmy zadowoleni. cena też była ok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2013-02-27 08:02:58
a nie zastanowiłaś się nad drewnianymi,są droższe ale o wiele lepsze ,więc dlatego droższe,plastik odchodzi do lamusa jest nawet o wiele zimniejszy od drewna,Wystarczy gdzieś położyć rękę przy futrynie drewnianej a plastikowej wtedy się przekonasz,bo szyby to w zasadzie takie same
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
leo 2013-02-27 08:17:08
Ja polecam okna Honer,ja akurat miałam nie z Limanowej tylko z NS,dzwonisz przyjeżdżają,robią pomiar,wycenę i możesz a nie musisz się decydowac jak Ci coś nie spasuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
puska 2013-08-11 20:52:26
Jeżeli mieszkam w tarnowie to gdzie jest najbliższy przedstawiciel okien honer:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2013-08-11 23:11:01
Na okna bez montażu naliczane jest 23% VAT.
Natomiast na okna z montażem 8% VAT.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Rozowa 2013-08-12 08:10:23
Polecam okna DRUTEXu które zakupiłam w PROFICIE obok zajazdu PKS taki ładny nowy budynek. Jesteśmy zadowoleni z obsługi, montażu i fachowego doradztwa panów którzy montowali nam te okna. Cena hmm jak na miasto Limanowa i odwiedzenie wszystkich punktów z oknami to muszę powiedzieć że taniej niż u producenta w sowlinach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
mango12 2013-08-12 12:20:53
okna tanio i solidnie zamontowane

tel. 784597883
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Mariuszz 2013-09-10 08:55:01
Jeżeli ktoś szuka na terenie Mazowsza (okolic warszawy) bardzo dobrych okien oraz jeżeli komuś zależy na ciepłym domu to zapraszam na stronę http://www.innowacyjneokna.pl

Oraz zachęcam do zapoznania się z aktualna promocją gdzie do okien energooszczędnych(pasywnych) ciepły montaż jest gratis.
http://www.innowacyjneokna.pl/aktualnosci/102-promocja-na-okna-energooszczedne.html

Polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Prest 2013-09-10 09:28:42
Ja też polecam z Partnera .Super okna!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
loo 2013-09-10 15:07:30
Polecam okna z firmy partner firma działa na lokalnym rynku wiec nie ma obaw ,ze nagle gdzieś zniknie mam okna 5 lat są super.To nieprawda że plastiki odchodzą do lamusa są szczelniejsze jak drewniane drewno zawsze posiada mikro szparki po około 10 latach są do malowania.Po włamaniu u szwagierki nigdy nie kupiła bym drewnianych tj. złodieje włożyli kawałek metalu czy wkrętak miedzy futrynę a ramę drewno wiadomo się wyszczerbało okradli w biały dzień z plastikamim byłoby trudniej bo są na profilach metalowych dodam że to te solidne ze Skrzydlnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
limonka 2013-09-10 15:18:31
Od ok.10 lat mam drewniane okna VIDOK. Sprawują się idealnie. W ogóle nie widać po nich upływu czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
BUZIACZEK 2013-09-10 17:35:19
Polecam okna od Firmy JURGER,sama kupowalam od nich i jestem zadowolona,fachowo doradza,zmierzą, maja tez swoich monatrzystow,maja sklep obok ksiegarni NOWA.Polecam bo warto wejsc i zapytac a noz trafisz w swoj gust!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
BUZIACZEK 2013-09-10 17:39:36
montażystów * :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2015-01-07 15:44:18
Dobry kontakt jest z firmą Wojbud -oknopol.com.pl. Oni sprzedają i montują okna, drzwi, ale też bramy garażowe. Ja akurat zamawiałem okna do salonu od nich. Elegancka stolarka, pięknie wykończona. Na duży plus też praca monterów – szybko, solidnie. Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
marekw09 2015-01-08 13:13:43
witam. ja kupiłem okna w firmie TOMEX z ulicy kopernika w limanowej . chodziłem cały tydzień po limanowe i okolicy i nikt mi nie zrobił takiej ceny jak pan KUBA Z TOMEXU. na okna czekałem tydzień czasu .ciekawostką jest to że byłem w firmie HONER i proponowali mi te same okna co w firmie TOMEX ZA WYŻSZĄ CENĘ twierdząc ze nikt takich w okolicy nie ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
pieguska87 2015-01-08 14:19:22
polecam OknoPlus :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
krystiankolar 2015-05-14 19:40:53
Polecam Okna EUROCOLOR, a w szczególności firmę Liberta Okna Gliwice www.libertaokna.pl która reprezentuje producenta okien gliwice. W swojej ofercie posiadają tanie i wytrzymałe Okna PCV, Bramy Garażowe, Drzwi wejściowe czy też Rolety.

Zajrzyj na ich stronę http://libertaokna.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Opeck 2015-05-23 14:32:01
Osobiście mamy okna z firmy Budvar Centrum i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń pod względem jakości czy funkcjonalności. Tutaj masz dokładny namiar na nich - www.budvar.pl a firmę znaleźliśmy w sumie przez portal Oferteo napisaliśmy, że szukamy dostawcy okien w odpowiednim dziale i się zgłosiło kilka firm. Możesz zrobić tak samo ogłaszając się tutaj - http://www.oferteo.pl/okna-drzwi w każdym razie budvar na pewno warto rozważyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
fuckinshit 2015-05-23 14:51:44
A może ktoś się wypowiedzieć na temat okien z Celdom ze Starej Wsi? Mają też sklep na Zamieściu. Jak pytałem o okna w rozmiarze, którym szukałem a jeździłem po całej Limanowej to najtaniej z montażem znalazłem w Monolit obok Tesco.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2015-07-25 13:30:09
Najważniejsze by wybrać dobrej jakości okna z uczciwą gwarancją i najlepiej od razu z montażem jak w http://naszeokna.com/ , będziecie mieli problem z głowy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2015-07-25 15:58:34
Warto zainwestować w solidne w energooszczędne okna gliwice www.libertaokna.pl w przystępnej cenie.
Firma Liberta Okna przyjeżdza na miejsce ze Gliwic i montuje okna gratis,potrafią zrobić lepszą cenę z montażem i dojazdem niż firmy z limanowej np okna partner czy też oknplus, oknoplast itp.
www.libertaokna.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2015-07-28 13:24:11
Co do okien dachowych to polecam zerknąć tutaj https://dachy-okna.pl/okna-dachowe-fakro.html . Mają bardzo duży wybór i okna są ok. Najlepiej brać z nawiewnikami. Generalnie z tego co widzę, to w necie są dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Nie wiem z czego to wynika.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
pantadeusz 2015-07-28 14:21:47
w zasadzie wszystkie firmy i tak sprzedają okna na profilach aluplast czy veka, i pare innych. zależy ile kasy chcecie przeznaczyć na okna. polecam POPŁAWSKI okna z Mszany Dolnej, super doradzą i cena zadowalająca, pomiar i porada za free, przyjedzie na miejsce. sam miałem oferty z 3 firm, ale z nimi najlepiej się można dogadać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
tomanek 2015-08-21 10:12:54
Dla mnie Ker+3MR to świetne rozwiązania okienne. ich stronka: http://www.ker3mr.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Helka 2015-08-27 13:32:46
mamy od bogdańskiego najtaniej a są ok polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Mcdonald 2015-08-27 20:01:51
"inka" okna ze skrzydlnej ? w zyciu...po paru latach ,ok4-5 , szyby od srodka zaczely zachodzic rosa,dostal sie kurz itp.okna sa do wymiany.a nie byly tanie.ok 7tys 3 okna i 2drzwi balkonowych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2015-09-21 08:38:06
Obecnie coraz częściej stosowane są okna pasywne, energooszczędne. Pisząc energooszczędne mam tutaj przede wszystkim na myśli takie o podwyższonych parametrach izolacyjnych, w których komory wypełnione są dodatkowym materialem izolacyjnym. Zwykle jest to ciepła pianka izolacyjna.
Tutaj macie specyfikację takich okien: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo
Wiadomo, że będą trochę droższe, ale w perspektywie czasu to i tak oszczędność na kosztach energii grzewczej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
sabcia123 2015-11-02 20:28:34
Witam, mam pytanie Inka 319 czy masz jeszcze numer do tej stolarni co ją zachwalasz? Bo szzukam okien drewnianych, chcę zapytać ich o wycenę.Ps. Ja się nazywa ta stolarnia?;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
fox12 2015-11-02 21:12:06
Firmę celdom szczerze odradzam może tanie okna ale takie badziewie że głową boli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
zwen 2016-01-05 10:43:35
My zwracaliśmy uwagę głównie na jakość a nie na cenę. Co z tego,ze zaoszczędzi się trochę na oknach skoro będą one nieszczelne oraz będą przepuszczały do mieszkania zimno. Jesienia wstawialiśmy sobie nowe okna do mieszkania. Zdecydowaliśmy sie na okna firmy Budvar. Okna w technologii energooszczędnej, pasywne czyli w zabudowie wielokomorowej. Mimo,że obecnie jest zdecydowanie zimniej niż rok temu na dworze to w domu jest cieplej. Okna może nie byly najtańsze na rynku ale jest to dużą, sprawdzona firma z doświadczeniem. Na okna dostałem 10 lat gwarancji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2016-01-10 00:45:35
Z tej http://www.stolbud.pl/oferta.html Przejrzałam oferty wielu innych firm, ale tylko ta usatysfakcjonowała mnie ceną, wyglądem okien i jakością. Są świetni, przejrzyjcie sobie ich stronę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2016-01-20 23:03:40
Ja moje kupiłam w castoramie:
http://www.castorama.pl/produkty/budowa/drzwi-zewnetrzne-okna-i-bramy-garazowe/okna.html
Mają najkorzystniejsze ceny. Wiem, bo trochę się naszukałam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2016-01-21 06:09:12
Z czystym sumieniem polecam okna ze Skrzydlnej,a dokładnie z Woli Skrzydlańskiej,po kilku latach okna jak nowe,Pan K.robi okna również z drewna mahoniowego,wszystko wg najnowszych technologii,lakierowanie rewelacja,a jeśli dachowe to tylko z N.Sącza:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2016-03-12 21:17:42
Producent okien opole Kapica ma ciekawą ofertę. Można się z nią zapoznać tutaj http://www.kapica.pl/pl/produkty/okna-drewniane.html . Moje zdanie jest takie, że okna powinny być naprawdę świetnej jakości. Mają nam bowiem służyć przez lata, a nie kilka sezonów. Nie wiem czy wiecie, ale Kapica eksportuje ok. 40% swoich produktów za granicę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2016-03-25 15:27:27
Zobacz np okna Budvar: http://specterm.pl/pl/sklep/kategoria/stolarka-okienna,139,31,1.html co do konkretnego modelu to na pewno jakieś 3 szybowe. No i zadbaj o porządną ekipę do montażu okien bo od czego czasem więcej zależy niż od samych okien.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
gruszka 2016-03-26 22:05:18
Jeśli drewniane to EcoDrew, a jeśli PCV to Oknolim :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2016-04-07 09:43:53
W temacie okien i generalnie stolarki mam zaufanie do FIRMY Solo. W Krakowie mają NOWĄ ogromną ekspozycję na Wielickiej. Znam ich jeszcze ze swojego pierwszego mieszkania, gdzie mi robili pod wymiar okna balkonowe, to było dobre 5 lat temu. Na stronie www.grupasolo.pl jest ich pełna oferta. W Krakowie już są spokojnie z 10 lat, bo jeszcze moi rodzice pamiętam, że u nich zamawiali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
ZENON1 2016-06-08 18:36:46
UWAGA NA OKNA OKNOPLUS W LIMANOWEJ BUGAJSKI Oknoplus ul. Józefa Marka 15
34-600 Limanowa
POWIEM TAK OKNA I DRZWI TO DZIADOSTWO ZAKUPIŁEM DWA LATA TEMU OKNA I DRZWI KRZYWI BANANY ROBIĄ SIĘ NA DODATEK PRZEWIEWA JAK WIATR MOCNIEJSZY DMUCHNIE REKLAMACJA NAJPIERW BYŁA TAKA ZE COŚ TAM REGULOWALI BYLE ZBYĆ PONADTO CZEKAŁEM 3 MIESIĄCE ZĘBY KOLEJNY RAZ POPRAWILI ŁASKAWIE WYMIENILI Z GRUBSZA USZCZELKI A BYŁY PŁACONE WCZESNEJ PRZY ZAKUPIE , LEPSZE BO TAK NAMAWIAŁ PAN BUGAJSKI ZE NIE DOŻY KOSZT ALE BĘDĄ LEPSZE PONADTO RAMKA CIEPŁA MIAŁA BYĆ ZĘBY OKNA NIE ROSIŁY A OKNA ROSIEJA NADAL ..........POWIEM TAK Z DALEKA ....OD TEJ FIRMY OKNOPLUS DZIADOSTWO JESZCZE RAZ DZIADOSTWO
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
ZENON1 2016-06-08 18:56:38
UWAGA NA OKNA OKNOPLUS W LIMANOWEJ BUGAJSKI Oknoplus ul. Józefa Marka 15
34-600 Limanowa
POWIEM TAK OKNA I DRZWI TO DZIADOSTWO ZAKUPIŁEM DWA LATA TEMU OKNA I DRZWI KRZYWI BANANY ROBIĄ SIĘ NA DODATEK PRZEWIEWA JAK WIATR MOCNIEJSZY DMUCHNIE REKLAMACJA NAJPIERW BYŁA TAKA ZE COŚ TAM REGULOWALI BYLE ZBYĆ PONADTO CZEKAŁEM 3 MIESIĄCE ZĘBY KOLEJNY RAZ POPRAWILI ŁASKAWIE WYMIENILI Z GRUBSZA USZCZELKI A BYŁY PŁACONE WCZESNEJ PRZY ZAKUPIE , LEPSZE BO TAK NAMAWIAŁ PAN BUGAJSKI ZE NIE DOŻY KOSZT ALE BĘDĄ LEPSZE PONADTO RAMKA CIEPŁA MIAŁA BYĆ ZĘBY OKNA NIE ROSIŁY A OKNA ROSIEJA NADAL ..........POWIEM TAK Z DALEKA ....OD TEJ FIRMY OKNOPLUS DZIADOSTWO JESZCZE RAZ DZIADOSTWO
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
hero929 2016-07-27 12:14:42
Jeżeli ktos poszukuje solidnej firmy która prowadzi sprzedaż, montaż i pomiary okien to ja właśnie do nowego domu skorzystałem z firmy COMPLEX Sawicki (Z nowego Sącza, ale 20 km podjechać to nic). Ich strona z ofertą to http://dako-nowysacz.pl - Są partnerem firmy DAKO z Nowego Sącza. Polecił mi ich, mój znajomy deweloper, który przerobił chyba większość firm z malopolski :D Można ponegocjować ceny, więc jak porównałem z innymi ofertami, to wyszło najtaniej po negocjacjach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
ddarreknasiadka 2016-08-23 23:11:26
Ja korzystałem z usług Complex Sawicki z Nowego Sącza. Okna Dako solidne wykończenie, uczciwa cena jak na taką jakość. Monataż solidny i darmowy pomiar. Z czystym sumieniem mogę polecić http://dako-nowysacz.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
ddarreknasiadka 2016-08-23 23:17:39
Też korzystałem z usług Sawicki Complex z Nowego Sącza, ceny rzeczywiście można wynegocjować bardzo korzystne. Montaż profesjonalny, okna służą już 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
kocurka 2016-10-30 08:57:13
W Warszawie jest Alumex, który robi naprawdę dobre i porządne okna. Kilka lat temu wybudowaliśmy dom energooszczędny i potrzebowaliśmy okna spełniające surowe normy i kryteria (U niższy niż 0,8-1 W/(m2·K). Prawda jest taka, że 80% producentów okien odpadło na przedbiegach i tym sposobem trafiliśmy na Alumex.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
juditha 2016-12-15 07:44:40
Ja polecam DKokno
byłam bardzo zadowolona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
diecut 2016-12-18 08:18:07
Około 12 lat temu zamontowaliśmy okna z Kamionki Malej w przybudówce, i muszę przyznać ze do dzisiaj sprawują się świetnie.
Kilka lat temu postanowiliśmy wymienić pozostałe okna w domu, i tutaj muszę przyznać jesteśmy zawiedzeni.
Kupiliśmy ponownie okna od Bogdańskiego, i z 2 z 4 zamontowanych okien miały wady - w jednym uszkodzona była uszczelka, drugie nie domykało się poprawnie.
Jedna naprawione na gwarancji, drugie niestety nie - okres gwarancyjny minął.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
konto usunięte 2017-01-16 12:12:51
Ja mogę spokojnie polecić okna firmy EUROCOLOR. Nie mamy z nimi żadnych problemów, a montażyści, bez żadnych problemów jeszcze po roku podjechali, aby doregulować jedno okno.
Dodatkowym plusem było, że produkują również rolety oraz drzwi zewnętrzne, także przy całym komplecie można było wynegocjować dobre zniżki. Oprócz tego nie było żadnych różnic w kolorze pomiędzy oknami- roletami i drzwiami. My z żoną polecamy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
talentosz 2017-04-21 09:19:12
Witam! Ja mam okna z Partnera bardzo solidna firma cenowo też było atrakcyjnie ponieważ zamawiałem w okresie zimowym marzec 2016.Polecam 3 szybowe na profilu 8 komorowym profilu aluplast. Zamawiasz z montażem na 8% wszystko terminowo czysto i dokładnie.Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
telefon 2017-04-22 11:03:44
A czy ma ktoś może okna z DkOkno?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
Paula55 2017-11-02 14:00:14
Ja mam z Fakro, spisują się całkiem dobrze :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
miki789 2018-09-24 13:30:57
Dużo ludzi poleca OknoPlus i ja też dołączam do klubu fanów tej marki. W końcu mam okna które są realnie energooszczędnie a nie tylko dlatego że producent tak sobie napisał w opisie. Tutaj widzę po rachunkach i tym jak mi opał schodził zimą i też tym że same kaloryfery mieliśmy ledwo ciepłe a to i tak wystarczało, bo po prostu całe ciepło krążyło po domu a nie uciekało tak jak starymi oknami w poprzednich sezonach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
marcelii 2019-01-14 10:46:22
Znajomy polecił mi firmę która zajmuje się między innymi takimi rzeczami jak [url=http://serwisokien.com.pl/nawiewniki.htm]montaż nawiewników okiennych Warszawa[/url] mają bardzo fajną ofertę. Po zapoznaniu się jestem mocno zainteresowany a wy co sądzicie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
moniczka77 2019-02-26 11:10:26
Nowoczesny dom wymaga nowoczesnych okien takich jak https://bertrand.pl/pl . PCV, drewniane aluminiowe – wszystkie wpisują się w trendy nowoczesności. Polecam ofertę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
okanek 2019-05-27 09:47:15
Pod Krakowem działa firma Dar-Plast http://dar-plast.eu bardzo polecam ich okna, sam mam już ponad dwa lat i wszystko jest ok. Wybrałem okna z PVC, są jeszcze jedne (chyba aluminiowe), wiem jednak, ze nie mają okien drewnianych niestety... mają fajne ceny (najlepiej się targować, bo naprawdę schodzą z ceny). Powinni dojechać do Limanowej, bo robili u kuzynki również okna w Słopnicach... no, ale ogólnie mam okna jakoś trochę ponad dwa lata i wszystko jest w porządku.... są mega szczelne, lekko się zamykają... jest ok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
miki789 2020-02-19 14:48:21
U mnie firma, która budowała dom zamawiała okna przez https://vitopolska.com/. Maja swoje konstrukcje, okna z PCV więc materiał taki jak mi odpowiadał. Nie narzekam na te okna wydaje się, że są dobrze zrobione i faktycznie warto się na nie zdecydować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
maestro2 2021-07-22 22:35:09
Najwiekszy błąd w życiu to zakup okien w drutexie FHU Okno-Lux, Lwowska 101 Nowy Sącz. Dwa razy reklamowałem okna które strzelają po ich montażu. Jedno okno pękło w pierwszym miesiącu po montażu a druga po roku czasu podczas śniadania. Reklamacje to fikcja. Ciągłe kłamstwa i oszustwa. Nigdy nic u nich nie kupujcie. Te dwie babki kłamią tam jak najęta, lepiej skorzystać z każdej innej konkurencji. Tak nieprofesjonalnej firmy nie widziałem. Omijajcie ją szerokim łukiem i nie kupujcie od tych nieudaczników.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
daglas 2021-07-23 12:02:16
a co powiecie o oknach z DAKO, 3 szybowe, 7 komorowy profil z veki ?
ktoś takie montował ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
bigi18 2021-07-24 00:20:34
Ja mam okna z Oknoplastu już od 2015 roku. Do dziś wszystko bez problemu. Trzyszybowe, solidne zaokrąglone profile. Nie pamiętam jak się nazywał ten model. Raz przy wykonczeniach pracownicy zerwał jeden z zatrzaskow. Serwis przyjechał i wymienił bez żadnych pytań co się stało i dlaczego się urwało. Polecam gorąco. Zamawiane w Limanowej naprzeciw Impulsu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Z której firmy OKNA polecacie?
daglas 2021-07-30 14:21:50
ile % z ceny można utargować przy zakupie okien na całą budowę ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in