4218

Porady

wymiana oleju w skrzyni

witam,

gdzie mozna udac sie na wymiane oleju w skrzyni biegu automatycznej
RE: wymiana oleju w skrzyni
Ja wymieniałem w dwóch Fordach (Scorpio i Mondeo) u Pana Andrzeja Kawuli z Jurkowa i wszystko jest elegancko, wymiana zrobiona jak należy. O innych warsztatach nie mam pojęcia, bo nie miałem okazji i potrzeby pytać

Pozdrawiam
Kuba Guzik Piekiełko. polecam dysponuje wiedzą i sprzętem do tego typu wymian. Polecam.
jeśli samochód ma wartość większą niż złomową to odpuść sobie lokalnych speców, poszukaj w sieci gdzie najbliżej można wykonać wymianę "dynamiczną" ( 100% oleju ).
A wymiana 100% oleju to czasem nie nazywa się "statyczna"? czy mi się coś pomyrdało?
Kuba Guzik robi dynamiczną. :)
a mozna prosic jakis nr kontatkowy do Pana Guzika ??
a mozna prosic jakis nr kontatkowy do Pana Guzika ??
Dynamiczna nie dość,że podnosi koszt to w wyeksploatowanej skrzyni przyczyni się jeszcze do awarii. Zasadniczo taką wymianę robi się wtedy kiedy do skrzyni dostanie się np.woda lub po jej naprawie i jakimś okresie eksploatacji.
no wlasnie jesli przy mrozie lewarek zaczyna chodzic ciezko pewnie dostala sie woda
Tel do Kuby Guzika 183325104
Ale pozatym chodzi OK, czy czuć szarpanie albo wysprzęgla przy mrozie podczas ruszania? Bo jeśli brak powyższych, to warto jeszcze sprawdzić stan wybieraka, czy nie jest zabrudzony i nie zamarza z tego powodu. Oczywiście wymiana płynu przekładniowego jest wysoce zalecana, co jakiś czas w automacie, ale czasami powód "cięzkiego lewarka" może być błahy.
Zdecydowanie lepszy jest pan Krzysztof Papież z Zamieścia. Ma sprzęt, umiejętności i jest naprawdę dobry w tym co robi. Skrzynia po dynamicznej zmianie i wyczyszczeniu chodzi jak nowa.
"hiena" a skąd Ty takie rewelacje wziąłeś?! :D nie pisz bzdur bądź nie powtarzaj po idiotach.
Zapraszamy na dynamiczną wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów do Piekiełka tel 183325104 http://mechanik-limanowa.pl/?page_id=13
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in