12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 10.02.2021

Zatrudnimy kucharza/kucharkę oraz kelnera/kelnerkę

1zł
Adres: Mszana Dolna Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Opis

Restauracja w Mszanie Dolnej poszukuje osoby na stanowisko:
- KUCHARZ / KUCHARKA

Poniżej szczegóły:
Na to stanowisko poszukiwana osoba z doświadczeniem, jako samodzielny kucharz/kucharka.
Główne zadania to: przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju oraz umowę o pracę.
Poszukiwane osoby które są nastawione na długoterminową współpracę. Wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia.
Dołącz do nas jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia.

Poszukujemy również na stanowisko : Kelner/ Kelnerka, Wymagania: • doświadczenie jako kelner • wykształcenie co najmniej średnie • uśmiech i pozytywne nastawienie • doskonała organizacja pracy • dyspozycyjność • aktualna książeczka sanepidu • mile widziane prawo jazdy kat. B Oferujemy : • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas! • pracę w młodym, prężnym zespole • premie motywacyjne Szczegółowe informacje pod numerem telefonu : 698 941 078

Wyświetleń: 965