12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 01.12.2020

Zatrudnię pracownika biurowego ze znajomością języka angielskiego

Adres: RABA NIŻNA URL: http://www.andrew.net.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Pracownik Biurowy ze znajomością języka angielskiego:
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za;
przekazywanie zleceń na produkcję,
utrzymywanie kontaktów z klientami Polskimi oraz Anglojęzycznymi,
utrzymywanie bieżących i nawiązywanie nowych relacji biznesowych z klientami,
przedstawienie oferty handlowej klientom,
Nasze wymagania wobec kandydatów: dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
wykształcenie średnie,
mile widziana znajomość programu COMARCH ERP OPTIMA ,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
dobra organizacja pracy, komunikatywność,
umiejętność pracy w grupie,
dyspozycyjność,
Oferujemy w zamian:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
właściwe dla stanowiska narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 667 750 004 e-mail: d.mikolajcik@andrew.net.pl
Raba Niżna, 34-730 Mszana Dolna, Polska

Wyświetleń: 958