Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 14.05.2018

Zatrudnię - Automatyk / Elektronik

Adres: Tymbark URL: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=87d36a84bcd4433388f0d822d7365ec2 Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Do zakładu Tymbark - MWS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Tymbarku, 34-650 Tymbark 156, poszukujemy osób na stanowisko Automatyk / Elektronik/

Wybrana osoba, zapewni ciągłość produkcji poprzez dokonywanie usprawnień, przeglądów okresowych konserwacji i optymalizacji pracy w obszarze systemów automatyki, a także będzie zapobiegała awariom poprzez działania prewencyjne.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych

  • modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń

  • diagnozowanie awarii sterowników PLC oraz falowników

  • zarządzanie zapasami części zamiennych

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe

  • masz doświadczenie na analogicznym stanowisku (brak doświadczenia nie dyskwalifikuje kandydata)

  • znane są Ci zagadnienia z zakresu: automatyki, elektryki i elektroniki

  • posiadasz znajomość sterowników PLC oraz falowników

  • wiesz jak czytać i sporządzać schematy elektryczne

  • posiadasz uprawnienia SEP (E1)

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość pracy z nowoczesną technologią, stojącą za cenionymi przez konsumentów markami branży spożywczej

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji

  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę w Zakładzie Produkcyjnym

  • możliwość zdobycia doświadczenia w bardzo nowoczesnym zakładzie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów za pomocą formularza (klikając w link załączony do ogłoszenia) lub złożenie osobiście na portierni zakładu.

Wyświetleń: 1096