12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 14.04.2021

Technik Utrzymania Ruchu

Adres: Dobra 508 URL: https://www.fakro.pl/oferty-pracy/dobra/#183286 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

STOLART Sp. z o.o. (Zakład obróbki drewna wchodzący w skład Grupy FAKRO)
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Dobra koło Limanowej

Główne zadania:

  • prowadzenie remontów okresowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • prowadzenie bieżących przeglądów maszyn i urządzeń
  • instalacja nowych maszyn
  • prowadzenie dokumentacji parku maszynowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • uprawnienia SEP Gr 1
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności techniczne
  • sumienność / dokładność
  • systematyczność

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • profesjonalny program szkoleń wdrażających do pracy
  • imprezy integracyjne
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w Genarali Życie
  • bonusy w okresach świątecznych
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:  https://www.fakro.pl/oferty-pracy/dobra/#183286

Wszystkim aplikantom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 1449