12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 15.11.2019

Stacja paliw Huzar w gołkowicach zatrudni sprzedawcę

3000zł
Adres: Gołkowie Dolne Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Stacja paliw HUZAR w Gołkowicach Dolnych przyjmie do pracy na stanowisko: kasjer-sprzedawca.

WYMAGANIA:
*DYSPOZYCYJNOŚĆ
*wykształcenie min. średnie
*gotowość do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc),oraz w weekendy.
*umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;
* komunikatywność

PODSTAWOWE ZADANIA

*obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
*obsługa klienta według obowiązujących standardów
*tankowanie paliw i wydawanie butli gazowych

Poszukujemy osób na pełny etat. Praca w systemie zmianowym.
Oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres: huzargolkowice@vp.pl w CV proszę o dołączenie klauzuli

"Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr
101, poz. 926 ze zm.)".

Wyświetleń: 195