27°   dziś 25°   jutro
Środa, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina
Dodane: 11.06.2024

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym

1zł
Dodał: Anonim
Lokalizacja ul. Tarnowska 9, 34- 600 Limanowa
Adres: ul. Tarnowska 9, 34- 600 Limanowa Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Firma Instar Sp. zo .o . Sp. K. zatrudni osobę na stanowisko sprzedawca w sklepie stacjonarnym przy ul. Tarnowska 9 w Limanowej.

Obowiązki: -obsługa stanowiska kasowego

- dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

-komunikacja z odbiorcami oraz dostawcami

- tworzenie oraz generowanie zamówień u dostawców (również przez dedykowane platformy zakupowe)

- negocjowanie warunków cenowych, umów handlowych, progów zakupowych

- planowanie zakupów w oparciu o możliwości sprzedażowe, magazynowe oraz aktualne promocje dostawców

- tworzenie kartotek produktowych, aktualizacja cenników fabrycznych

- praca w obszarze dokumentacji FA, PZ, WZ, PW, RW

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Cv proszę przesyłać na adres : i.wojcieszak@instar.net.pl

Wyświetleń: 1703