12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 02.02.2023

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

4797zł
Adres: Rokiciny Podhalańskie Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

  praca stacjonarna / praca hybrydowa

Producent mobilnych domków drewnianych Aurora Comapny Sp. Z O.O. w Rokicinach Podhalańskich zatrudni specjalistę ds. sprzedaży i obsługi klienta.

Przewidywane obowiązki:

Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i dystrybutorów Aurora Company Sp. z o.o. polegająca na utrzymywaniu stałego kontaktu z kontrahentami i udzielanie informacji dotyczących oferty sprzedaży, a także uzgadnianie wszelkich szczegółów dotyczących realizacji zamówień;

- negocjowanie umów i warunków handlowych (telefonicznie, mailowo, za pomocą komunikatorów, osobiście),

- przyjmowanie i ewidencja zamówień (w programie Excel),

- sporządzanie zleceń produkcyjnych (tworzenie specyfikacji projektu w programie Excel),

- koordynowanie projektów w zakresie terminów dostaw  (harmonogram dostaw),

- doradztwo i udzielanie wsparcia dystrybutorom w przygotowaniu ofert sprzedażowych z ich ramienia,

- aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy (projekt, zaopatrzenie, księgowość, dział reklamacji, kierowcy dostarczający domki do klienta),

- wsparcie na etapie dostawy poprzez telefoniczny kontakt z kierowcą i klientem (wsparcie językowe).

Czego oczekujemy:

- komunikatywności i umiejętności negocjacyjnych,

- pozytywnego nastawienia do ludzi i umiejętnego budowania relacji ,

- warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (zarówno w mowie, jak i piśmie),

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i marketingu.

Co oferujemy:

- umowę o pracę i wynagrodzenie do uzgodnienia od 3600zł netto miesięcznie (stawka uzależniona od posiadanej wiedzy i doświadczenia),

- pełne wsparcie i przygotowanie do wykonywania zadań na stanowisku pracy

- możliwość rozwoju zawodowego, nabywania nowych kompetencji  i awansu w strukturze firmy,

- możliwość częściowej pracy zdalnej (praca w godzinach 8:00 – 16:00).

Jeśli oferta cię zainteresowała, wyślij swoje CV na adres: praca.auroracompany@gmail.com  w tytule wiadomości wpisując hasło: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY.

Wyświetleń: 662