12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
Dodane: 08.09.2021

ŚLUSARZ

Adres: Fabryczna, 30 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Zatrudnię pracownika na stanowisku ślusarz.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z zapotrzebowaniem (konstrukcje stalowe, balustrady, usługi ślusarskie)

Efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami, narzędziami i urządzeniami

Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy

Nasze wymagania:

Znajomość ogólnych zagadnień prac ślusarskich

Umiejętność pracy w zespole

Wykształcenie min. zawodowe

Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Mile widziane uprawnienia spawalnicze MIG/MAG

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Pracę w systemie jednozmianowym w warsztacie w Limanowej przy ul. Fabrycznej 30

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Środki ochrony bezpośredniej

Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Wyświetleń: 669