14°   dziś 15°   jutro
Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel
Dodane: 14.09.2020

REGIONALNY MENADŻER SPRZEDAŻY

Adres: UL. LUDŹMIERSKA 29, 34-400 NOWY TARG URL: https://www.firmajanas.pl/ Wymiar pracy: - Typ umowy: Samozatrudnienie

Opis

 Opis stanowiska:

· Utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami
firmy na powierzonym regionie.

· Poszukiwanie nowych rynków
zbytu i nowych klientów na podległym obszarze.

· Zapewnienie
planowanego poziomu sprzedaży w podległym regionie.

·Organizowanie regionalnych promocji produktów.

· Działania
marketingowe.

· Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji do
wykonywanej pracy, zgodnie z procedurami.

Wymagania:

·Doświadczenie handlowe

· Kreatywność.

· Otwartość i
umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z
klientami

· Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra
organizacja pracy.

· Wykształcenie minimum średnie

·Dobra umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office.

·Silna motywacja do pracy w terenie, dyspozycyjność i pełne
zaangażowanie.

· Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w
prowadzeniu samochodu.

· Znajomość branży
mięsno-wędliniarskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

· Samochód służbowy,
telefon komórkowy, laptop.

Podania proszę kierować na podanego maila: rekrutacja@firmajanas.pl

Wyświetleń: 855