Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 09.05.2019

Praca w hotelu Anglia/Szkocja

8000zł
Adres: Tychy Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Praca w hotelu Anglia/Szkocja od zaraz

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Opis stanowiska

Praca w hotelu. Różne lokalizacje w Anglii oraz Szkocji

Poszukujemy osób do sprzątania pokoi, pracy w hotelowej restauracji, w kuchni , kelnerzy

Wynagrodzenie 8,21-9 GBP/h plus darmowe wyżywienie.Bardzo tanie zakwaterowanie

Kontrakty na 6-12 miesięcy na 40 godzin w tygodniu plus dużo nadgodzin.

Wymagania:

- dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego - osoba sprzątająca pokój może pracować jako kelner/kelnerka w restauracji.

Praca od zaraz.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na kontakt@cekal.pl w tytule Hotel

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wyświetleń: 167