Baner
14°   dziś 15°   jutro
Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna
Dodane: 11.01.2022

Praca na produkcji

Adres: Tymbark 156, 34-650 Tymbark URL: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4d42861ff0bd490a9be0db0322a64b9c Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości produkcji i dbanie o zachowanie standardów obowiązujących w zakładzie produkcyjnym.

Kluczowe zadania:

- nadzór nad procesem produkcyjnym

- obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń

- przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji

- dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy

Szukamy Ciebie jeśli:

- jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym wg. harmonogramu

- cechuje Cię umiejętność pracy w grupie

- z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizujesz powierzone zadania

- masz doświadczenie na analogicznym stanowisku, co będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

- możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów

- zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności

- pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

- stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę

- długą listę benefitów pozapłacowych, min. opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do karty sportowej, nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, dofinansowanie do posiłków w pracy, bony i paczki świąteczne.

Wyświetleń: 1981