12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 16.12.2019

Stolarz/montażysta konstrukcji drewnianych

1zł
Adres: Słopnice Wymiar pracy: - Typ umowy: -

WWPROJEKT - firma wytwarzająca wiaty, altany, pergole drewniane przyjmie osobę na stanowisko stolarz-montażysta konstrukcji drewnianych.

Zakres obowiązków:

  • obróbka elementów - frezowanie, szlifowanie,
  • montaż u klienta: składanie konstrukcji drewnianej w raz z pokryciem dachowym, wykonywanie okuć, montaż rynien

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi podstawowych maszyn stolarskich
  • umiejętność czytania prostych rysunków
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i kreatywność
  • odpowiedzialność i dokładność
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Preferujemy pracę w godzinach od 7.00-17.00.

Siedziba firmy: ul. Bednarzy4, 34-600 Limanowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres biuro@wwprojekt.net, bądź kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Wyświetleń: 7583