Baner Baner
15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
Dodane: 03.12.2019

Operator maszyn i urządzeń (Praca na produkcji)

Adres: Tymbark 156, 34-650 Tymbark URL: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=503a41a9e6bf48d7b0f9a9a13b06899a Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
W LOKALIZACJI: Tymbark (pow. limanowski)

KLUCZOWE ZADANIA:

- obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń
- przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji
- dbanie o wysoką jakość wytworzonych produktów
- dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

- cechuje Cię odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie
- z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizujesz powierzone zadania
- jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym
- chcesz zdobywać wiedzę z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych
- masz doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chcesz je zdobyć
- posiadasz uprawnienia na wózek widłowy wydany przez UDT (mile widziane)

ZAPEWNIAMY:

- możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
- zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności
- pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
- stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
- długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Wyświetleń: 2166