12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 08.03.2023

Menager lokalu

1234zł
Adres: Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Rekrutacja- Menager lokalu

Wymiar czasu: 40 – 50 godzin tygodniowoForma zatrudnienia: umowa o praceWidełki: 25 – 30zł netto na umowie, z perspektywą awansuDo kogo?: osoby z doświadczeniem do 35 roku życia.

Oferujemy:Stabilną i interesującą pracę w przyjemnej atmosferzePracę w dogodnym systemie zmianowymMożliwość zakwaterowaniaElastyczny grafik pracySzkolenia

Oczekujemy:

ZaangażowaniaWysokiej kultury osobistejdyspozycyjnościZnajomości marketingu internetowegoSumienności i dokładnościDoświadczenia na stanowisku menageraDobrej organizacji czasu pracy i samodzielności działaniaŁatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacjiUmiejętność tworzenia i realizacji działań krótko i długoterminowych

Zakres obowiĄzków:

Odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie restauracjiZarządzanie rezerwacjamiDelegowanie zadań pracownikomZapewnienie wysokiego standardu świadczonych usługEfektywne zarządzanie czasem i ustalanie priorytetówRekrutacja i szkolenie podległego zespołuZamówienia i kontrola stanów magazynowychEmpatyczne podejście do gościDbanie o najwyższą jakość serwisuDążenie do najwyższych standardów obsługi klienta(Zarządzanie zespołem, marką, finansami)

Współpracę zaczniemy od miesięcznego okresu próbnego.Jeśli Ci się podoba, to aplikuj poniżej!

kontakt.biuro301@gmail.com

Wyświetleń: 1822