12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
Dodane: 29.05.2020

Kucharz - praca

4000zł
Adres: Wielogłowy Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Opis stanowiska:

- zarządzanie organizacją pracy zespołu kuchni,
- przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami,
- tworzenie receptur oraz kontrola ich przestrzegania,
- nadzór nad smakiem i jakością potraw,- przestrzeganie norm i standardów GHP, GMP,
- dbanie o prawidłowe wykorzystanie oraz magazynowanie surowców i sprzętu.

Oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku kucharza min. 3 lat, w tym na stanowisku szefa kuchni min. rok,
- umiejętności zarządzania zespołem, także pod presją czasu,
- dobre wyczucie smaku i dbałość o jakość potraw,
- znajomości systemów kontroli jakości i czystości,
- orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- sumienności, odpowiedzialności i zaangażowania oraz otwartości na nowe wyzwania.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego ,
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w stabilnej firmie i miłej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Powyższa cena nie jest zobowiązująca. Dokładna kwota zostanie ustalona indywidualnie.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres biuro@wisniowscy.eu

W CV prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z RODO

Wyświetleń: 548