12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 24.10.2018

Kelner/Kelnerka praca w Hotelu Górski Raj***

1zł
Adres: Niedźwiedź Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Opis

HOTEL GÓRSKI RAJ *** w Porębie Wielkiej

zatrudni KELNERA/KELNERKĘ
Obowiązki:
· Obsługa gości w restauracji, przyjmowanie i realizacja zamówień, rozliczanie gości
· Obsługa imprez okolicznościowych
· Utrzymanie w czystości sali restauracyjnej
Wymagania:
· Pracowitość
· Umiejętność pracy w zespole
· Łatwość nawiązywania kontaktów
· Doświadczenie

· Chęć do nauki i doskonalenia
· Mile widziana znajomość języków obcych
Oferujemy:
· Pracę w młodym, dynamicznym zespole
· Możliwość podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: marcin.koczur@gorskiraj.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z „ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.'

Wyświetleń: 315