Baner Baner
15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
Dodane: 21.10.2019

Hotel Górski Raj*** zatrudni osoby na stanowisko Barman/Kelner

Adres: Poręba Wielka Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

HOTEL GÓRSKI RAJ *** w Porębie
Wielkiej
zatrudni osoby na stanowisko Barman/Kelner

Obowiązki:

· Obsługa gości w restauracji, przyjmowanie i realizacja
zamówień, rozliczanie gości

· Obsługa imprez okolicznościowych

· Utrzymanie w czystości sali restauracyjnej

Wymagania:

· Pracowitość

· Umiejętność pracy w zespole

· Łatwość nawiązywania kontaktów

· Doświadczenie

· Chęć do nauki i doskonalenia

· Mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:

· Pracę w młodym, dynamicznym zespole

· Możliwość podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres
e-mailowy: marcin.koczur@gorskiraj.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji
zgodnie z „ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r.
Nr 101, poz. 926 z późn. zm.'

Wyświetleń: 465