10°   dziś 14°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Dodane: 16.12.2019

Elektryk

Adres: Tymbark 156, 34-650 Tymbark URL: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cd70bc4c5b264ac8bc5b99368413c1ac Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
Elektryk
W LOKALIZACJI: Tymbark (pow. limanowski)

KLUCZOWE ZADANIA:

- Konserwacja sieci elektrycznych
- Naprawy bieżące elektryczne
- Prace instalacyjne

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

- posiadasz wykształcenie średnie lub zawodowe  w kierunku: elektrotechnika, automatyka, elektronika lub energetyka
- masz uprawnienia SEP (E1)
- posiadasz  doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka (mile widziane)
- masz książeczkę sanepidowską
- cechuje Cię zaangażowanie i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
- jesteś uczciwy i dokładny oraz bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania i współpracę w zespole.

ZAPEWNIAMY:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia (m. in. system premiowy, dodatki socjalne, itp.)
- pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
- stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
- zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności (m. in. szkolenia specjalistyczne)
- bardzo dobrą atmosferę pracy

Wyświetleń: 2749