7°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
2167

Wydarzenia

ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU

Manuella 2013-10-03 20:23:06
Apeluje do księdza, policji, straży miejskiej - nie wiem - aby zajęła się żulami męczącymi Młode Pary przed kościołem w tym ich najpiękniejszym dniu. W sobotę załamka - dręczyli siostrę przed mszą i po... i będą wspaniałą ozdobą na filmie.
PS. Bezczelność tych typów nie zna granic. Dostali wódkę, przyszli jeszcze po 2 zł. Żal...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
gao 2013-10-03 21:05:00
A w ryja nie umieliście dać?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
konto usunięte 2013-10-03 21:18:02
Prezes obiecał że będziemy mieli tutaj Budapeszt.
http://www.fakt.pl/Bezdomni-na-Wegrzech-ida-do-wiezienia,artykuly,136781,1.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Manuella 2013-10-03 21:20:43
A kto będzie się lał na ślubie, przy kościele? Słabo :?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
bearchen 2013-10-03 21:36:17
Trzeba bylo dac po 2 flaszki na lebka i szybko by sie ululali :).
Jezeli masz na mysli limanowski rynek, to przeciez oni sa ozdoba tego miejsca. Gdzie lawka tam pijany facet, czasem i kobieta miedzy nimi. Tez sie zastanawiam dlaczego nikt nie reaguje na to.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
konto usunięte 2013-10-03 21:40:16
W Limanowej nie może zwyciężyć idea jednego dworca dla busów i żuli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
pinkfloyd 2013-10-03 21:53:47
Zgadzam się z tym problemem /brama główna wjazdowa/-przed wjazdem do ślubu /połówka i" ciasto dla dzieci"/i po ślubie obstawa bramy, więc ponownie/połówka mało,bo doszło dwóch,więc zaraz druga,i żeby to podsumować to jeszcze przyszli do krasickiego po ciasto dla dzieci bo jest dobre-myślałem, że mnie roz......li-nie dałem i przegoniłem,ale potem żałowałem w obawie o samochody ,więc musiało być pilnowanie ich. I jeszcze najważniejsza sprawa-cyganie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
andi 2013-10-03 22:56:19
Pozdrowienia dla par młodych https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">















Ale dla żulów też >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
harnas19777 2013-10-04 10:28:08
Tak się nauczyli bo wiedzą że każdy da im flaszkę żeby się dpier..lili. Tu nie chodzi o wódkę ale oni psują całą cermonię a ksiądz proboszcz jest jakby władający i powinien zrobić z tym porządek. To wygląda tak jak żul stoi pod moim domem i chce wódkę. Kościół jest wspólny i dla każdego ale z żulami jest problem. Ktoś powie że piszę przeciw proboszczowi ale on jest gospodarzem i powinien cos z tym zrobić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Manuella 2013-10-04 14:39:07
@ pinkfloyd
Tylko że oni przenieśli się z bram pod drzwi wejściowe do bazyliki. Noż ku... mać. Młodzi wchodzą do kościoła a oni z nimi po schodach jeszcze drą japy jeden do drugiego. Po ceremoni - zgodnie ze zwyczajem para zbiera cukierki, pieniążki a ten ch..j chwieje się nad siostrą, mało jej nie depcząc. Szok.
Przyszłe młode pary - UWAŻAJCIE i przygotujcie się psychicznie albo mięsniowo ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Spawacz 2013-10-04 14:55:58
A wystarczyło by raz pałą przez plecy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
konto usunięte 2013-10-04 16:23:57
Jest na to sposób - nie brać ślubu kościelnego. Do USC nikt żula nie wpuści :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Renatka86 2013-10-07 10:30:25
nie ma to jak brama od żula...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
kpiarz 2013-10-07 11:46:13
A próbował ktoś najprostszej czynności, mianowicie wykonania telefonu do służb mających za zadanie utrzymywać porządek w mieście? Zwą się chyba Straż Miejska i Policja ;) Jak jedni nie pracują, to drudzy muszą. Zgłosić zakłócanie spokoju publicznego i po sprawie. "Panowie nachalni" prześpią się za darmo na dołku najwyżej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Renatka86 2013-10-07 12:27:15
to chyba najlepsze wyjście, nauczyli się tak i każdy na odczepnego daje wódkę, żeby sobie poszli, więc stercza tam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
konto usunięte 2013-10-07 12:43:37
Jeżeli nie ma przestępstwa, policjant na teren kościelny nie ma wstępu w celach służbowych.
Za to żule mogą udać się do pięknego skateparku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
exkalibur 2013-10-07 20:11:18
moral z tego taki ze niewarto sie szczypac na robiacych brame ,a kto jest wyliczony to tak ma,taki los centusia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
konto usunięte 2013-10-07 22:06:27
Żule woleliby posiedzieć na przystankach ale te jak na złość są likwidowane przez naszego wspaniałomyślnego imperatora Biedę. W ostateczności może być skate park. Nowa inwestycja to musi "dotrzeć" się do potrzeb tutejszej społeczności :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
saleen22 2013-10-08 03:53:13
WISLAK moze ty bys ich przewiozl na jakas wycieczke twoim busikiem ,,,,bardzo daleko na jakas piekna lake albo do lasu na grzybki i ich zostawil ,,i nie bylo by problemu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
malinowa 2013-10-08 10:17:54
Dobrze, że brałam ślub na wsi i takie miejskie natrętne żule jeszcze do nas nie doszły :P U nas kulturka, ani jeden na teren kościoła nie wejdzie. Może jeszcze te nasze wieśniaki mają trochę szacunku do kościoła? Nie wiem co nimi kieruje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Dunior 2013-10-08 13:17:18
kpiarz: w sobotę to Ty sobie możesz dzwonić do straży miejskiej i masz szanse że w poniedziałek już ktoś odbierze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Manuella 2013-10-08 20:22:45
exkalibur
nie chodzi o żydzenie. Brałam ślub i ten z kibelka z rynku na rynku zrobił bramę z miotełką, dostał flaszkę i ok, po sprawie. Ale tym ch..om nawet nie chce się coś wymyślić tylko wpieprzają się na chama, przed drzwiami kościoła. Nie chodzi o flaszkę ale może o jakiś szacunek, o odpowiednie miejsce...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
exkalibur 2013-10-08 20:48:37
@Manuella z tym sie zgodze ze na rynku to wykonana nawet przez zula to brama ,ale pod kosciolem to troche przesada ze strony niektorych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
exkalibur 2013-10-08 20:53:19
mysle ze to jest w kompetencji ksiedza proboszcza jako gospodarza obiektu zrobic z tym porzadek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
konto usunięte 2013-10-09 02:57:50
Może poczęstować ich winem mszalnym :D


@saleen22:

Zabierz ich na farmę. Niech zarobią na wódkę, którą żłopią :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
saleen22 2013-10-09 19:57:05
wislaczku ja do farmy mam jakies 30 minut (najblizej mieszkam w pieknym miasteczku nad oceanem w odroznieniu do ciebie ,,,tak ze twoj post znowu jest nie na miejscu ,,lubie ten portal i odrywa mnie od przcy bo jeststem artysta a nie kierowca wesolego busika,,,jak sie nie chcialo uczyc trzeba zapieprzac na busikach,,,do uslyszenia na twojej przerwie :))))zal mi takich jak ty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
saleen22 2013-10-09 20:01:13
sorry poprawka 10 minut do oceanu ,,mam pytanko uzbierales na wakacje nad baltyk przez te twoje przejazdy :)))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
konto usunięte 2013-10-09 20:24:05
Artysta :P Mianem "artysty" może być określany śpiewak osiedlowy, który wyje do księżyca po spożyciu sporej ilości gorzałki. Skoro to lubisz, cóż ja nikogo nie oceniam :) Też mi jest żal takich ludzi ale co mogę poradzić? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
saleen22 2013-10-09 20:59:26
JA mam studio artycczne,,ktore bardzo dobrze prosperuje ,,i mam kontrakt do podpisania na powane artshow(ale ty nie wiesz chyba co to znaczy ,,,nie wazne),,,,napisz mi twoj email i ja obiecuje Ci ze Ci wysle moje prace,,,wtwim zamknietym swiecie nie widziales takich artsow,,,ale...z zalem to p isze jak tacy jak ty sa z pisani na ,,,,,nie chce konczyc,,,,pisze ze smartphona nie chwalac sie,,,,ale zal mi cie ze jestes taki agresywny :((( wyluzowalem sie ,,,,jaka piekna jest natura :)))) szok
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ŻULE W TYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIU
Manuella 2013-10-09 21:29:12
Ach ci artyści, tacy skromni, tacy oderwani od rzeczywistości, że aż mają problem z pisaniem >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in