7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
1994

Tematy archiwalne

znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.

skorpion 2010-10-12 07:50:45
jakieś FATUM prześladuje naszą Ojczyznę-dlaczego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
nostradamus 2010-10-12 08:10:56
17 osób zginęło-to najwieksza katastrofa drogowa w kraju, Bóg mści się za Wawel i głupotę sekty Jarosława PiS,cierpią niewinni ludzie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
M44 2010-10-12 09:21:55
Postawmy krzyz przed pałacem ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 09:23:07
NOSTRADAMUS hola hola, Bóg się nie mści - Bóg jest miłosierny. Na każdym kroku są wypadki samochodowe i inne "tragedie", Bogu nic do tego , to człowiek jest kowalem swojego losu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 09:54:53
Nick, i tu wyjaśniłeś sedno Boskiego miłosierdzia - popieram. A dla ateistów: Jak chodzisz np. po górach masz wytyczone szlaki. Zatem jak z niego zboczysz i wpadniesz do przepaści to co, Bóg cie pokarał czy padłeś ofiarą własnej głupoty?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
skorpion 2010-10-12 10:00:47
to nie jest wypadek ,to jest masakra i jest w tym palec Boży a nostra... ma trochę racji-prześledż historię i powiąż fakty.W starym testamencie jest " ząb za ząb"oko za oko" tyle że to wszystko bajki wymyślone przez czarnych a prawdą jest że to człek jest kowalem swego losu-szkoda bliskich tych ofiar.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
skorpion 2010-10-12 10:08:47
jeszcze jedno Nick-[Bóg jest miłosierny] ,nie jest a to dlatego że tysiące,miliony niewinnych dzieci umiera,cierpi ,choruje za co? w imię czego???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 10:47:07
DO Skorpion, PO PROSTU GENETYKA, TAKIE DZIECI JUŻ MAJĄ ZAKLEPANE MIEJSCE W NIEBIE, TAKŻE ONIE SIĘ NIE MARTW !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
111ksiadz 2010-10-12 12:34:36
Jeszcze brak oficjalnych(potwierdzonych)przyczyn tragedii,ale czy musiało do tego dojść,żeby wreszcie policaje przetrzepali busy w całej Małopolsce i nie tylko?Wprawdzie nie korzystam z tego środka transportu,ale mijam ich jako użytkownik dróg-w większości tragedia i ułańska fantazja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 12:40:05
no tak, księża nie korzystają z busów, mają własne luksusowe fury , więc nie muszą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
111ksiadz 2010-10-12 12:42:53
Nick-uś,ze mnie taki ksiądz,jak z tego w reklamie pewnego banku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
SnoozE 2010-10-12 13:20:38
skorpion i Nick ale macie tematy :) Czyli cierpienie jest zle ? Spoko ze macie goscia "boga" na ktorego mozecie zwalic wine za czyjes cierpienie. Ja wole podchodzi do tego inaczej ... ze kazdy swoje zycie u gory planowal i wiedzial na co sie pisze. Dziecko, dorosly imho to tylko roznice w doswiadczeniach. Ogolnie rzecz biorac jesem zwolennikiem reinkarnacji. Problem solved :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 13:47:58
SnoozE - czy ja zwalam wine na Boga? czytaj uważniej moje posty - dopiero później się wypowiadaj
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 13:48:20
no to zwracam chonor 111ksiadz:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 13:48:35
honor :);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
borek 2010-10-12 15:37:12
Bóg dał Ci rozum i wolną wolę.Jeżeli jesteś dorosłym Człowiekiem i bezmyślnie postępujesz,to w przypadku śmierci Pan Bóg nie ma wyjścia tylko musi tego zmarłego przyjąć do Siebie.Tylko czy w tym czasie byłeś w zgodzie z Bogiem?-nikt nie zna dnia ani godziny,a tyle cwaniaków igra z Kościołem,kpi z Kapłanów nie liczy się z Bogiem.A nie na tym świecie koniec.Ty świata nie zawojujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
SnoozE 2010-10-12 16:06:16
borek czyli 2/3 swiata ktora nie jest katolicka nie postepuje zgodnie z wola boga ? Mi sie wydaje ze przyjmujesz postawe leku ... bac sie wszystkiego i wierzyc na slowo. A ja Ci powiem na takie cos NIE :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-12 17:14:36
Widzę, że niektórzy sprowadzają tą tragedię do polityki... Darujcie sobie... bo 18 osób zginęło i to nie jest powód do żartów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
skorpion 2010-10-12 18:05:59
głupota i nieodpowiedzialność ludzka!!!mamona,mamona-brak zdrowego rozsądku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
borek 2010-10-12 18:42:45
Snooz;przez ludzką głupotę pochowałem 16 letniego syna .Co masz mi do powiedzenia??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
SnoozE 2010-10-12 18:52:07
borek moge sie tylko domyslac co czujesz. Moim zdaniem to co sie stalo z Twoim synem tak jak juz pisalem wyzej bylo zaplanowane i zaakceptowane. Uwazam ze nie bierzemy na barki doswiadczen ktore nas przewyzszaja. Mysle ze Twoj syn czeka na reszte bliskich aby sie z nimi znow zobaczyc. A potem kolejny raz wybierzecie sie w podroz do gry zwanej zyciem aby sie uczyc... byc moze role sie zmienia ... Taka moja filozofia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
Janek64 2010-10-12 19:15:54
Takie tragedie pokazują jakie życie jest kruche.Bez Boga ani do proga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
SnoozE 2010-10-12 19:17:05
borek jesli chcesz to zwroc uwage na ksiazke Prof. dr hab. Lidia Stawowska Reinkarnacja. Nieskończoność istnienia. Moze ta ksiazka pomoze Ci spojrzec na sprawy z innej perspektywy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
borek 2010-10-12 21:57:35
Snoo;widzę że życie Cię jeszcze nie przerosło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
borek 2010-10-13 09:28:22
Snoo;jeszcze jedno;zazdroszczę Ci takiego życia.Nic więcej nie potrafię Ci napisać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
skorpion 2010-10-13 18:30:17
wy tu o życiu pozagrobowym a busy jak były przeładowane tak dalej są!!!gdzie policja ,gdzie odpowiedzialność "kierowców"!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
Bogdan 2010-10-13 21:22:15
A jak Ty sobie to wyobrażasz,że bus pojedzie tylko z osobami na siedzeniu? będzie zostawiał ludzi na przystankach?Jak mu się to opłaci?A jak młodzież ma dotrzeć do szkół? a ludzie do pracy?Nie każdego stać na własny samochód,prawo jazdy.Policja-to w.g Ciebie Skorpion najlepsze rozwiązanie?A jak Ciebie bus nie weżmie z braku miejsc siedzących i zostaniesz w szczerym polu,a masz coś ważnego do załatwienie na określony czas to zadzwonisz po policję???Może jeszcze włączą koguta i po ciebie pojadą??Ludzie,trzymajcie mnie.Skorpion-widzę że jesteś najmądrzejszy nie tylko z polityki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: znowu ogromna TRAGEDIA !!! czołowe zderzenie samochodów.
konto usunięte 2010-10-15 09:58:36
Bogdan - zgadzam się z twoją opinią ;-) Rozwiązanie jest jedno, przywrócić AUTOBUSY- byłoby 2 razy więcej miejsca i 2 razy bezpieczniej. Wszystko wiązę się z kosztami i tu tkwi problem (chyba nie do rozwiązania)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in