10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

ZMIANY PRAWO JAZDY

Beata88 2012-12-14 14:38:54
Wie ktoś może na czym mają polegać te zmiany? I czy faktycznie wchodzą od stycznia w życie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZMIANY PRAWO JAZDY
anonim23 2012-12-17 08:17:12
Najprawdopodobniej wchodzą 19 stycznia, a wiem to od znajomego policjanta;/ a co będzie to się okaże :) najbardziej śmieszy mnie fakt, że niektórzy ludzie myślą, iż robiąc prawo jazdy na samochód osobowy na 15 lat później będą musieli od nowa egzamin przechodzić;/ Po 15 latach jedynie trzeba będzie zrobić badania i bez egzaminu się obędzie :) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZMIANY PRAWO JAZDY
joasia2 2012-12-17 16:53:08
Te zmiany dotyczą testów a jazda chyba zostaje tak jak do tej pory :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZMIANY PRAWO JAZDY
matis2118 2012-12-18 08:41:56
Testy będą o wiele trudniejsze. Już nie będzie dostępu do bazy pytań. Trzeba będzie uczyć się z kodeksu ;p Pytań też będzie o wiele więcej, ale ponoć pytania mają być łatwiejsze, choć na odpowiedź będzie mniej czasu. Jazda pozostanie bez zmian.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZMIANY PRAWO JAZDY
anonim23 2012-12-18 10:30:06
Uczyć nadal będzie można się na pytaniach ze starej teorii bo przecież skrzyżowania i znaki nadal pozostaną bez zmian ;) fakt będzie więcej nauki ale wydaje mi się, że i na drogach może będzie trochę bezpieczniej ;) A tak wogóle kiedyś przepisy się zmieniały również i ludzie też się bali ale jak widać do dnia dzisiejszego prawo jazdy zdawali. Do tych zmian też się przyzwyczaimy choć wiadomo ze lepiej jakby ich nie było :) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in