Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?

werta22 2015-03-24 12:09:34
Jakiś czas temu dostałem ofertę (mam małą firmę) na zmianę sprzedawcy energii elektrycznej. Wtedy nie miałem czasu ale teraz wracam do tematu bo jestem ciekaw jak to dokładnie właśnie jest... czytałem różne opinie na ten temat bo są opinie, że zdarzało się, że klienci otrzymywali dwie faktury i koszt nie był aż taki okazyjny jak to było wcześniej. Ogólnie teraz po "przestudiowaniu" internetu jestem ciekaw opinii mieszkańców Limanowej - czy ktoś z Was zmieniał już kiedyś dostawcę prądu w domu albo firmie? A już całkiem byłoby super gdyby ktoś miał wcześniej kontakt z firmą AXPO Polska bo z tego co wyliczyłem to od nich dostałem najlepszą obecnie ofertę. Ich strona: http://www.axpo.com/axpo/pl/pl/home-axpo-polska.html

Byłbym wdzięczny za jakieś info... Pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
sweetfocia 2015-03-24 17:29:02
Ile płacisz miesięcznie za energię elektryczną?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
konto usunięte 2015-03-24 19:31:00
Od kilku lat kupuję energię u różnych dostawców. Wychodzi parę groszy taniej, wiesz co na prądzie znaczy parę groszy. Jeśli zrezygnujesz z Taurona będziesz dostawał 2 faktury. Od dostawcy energii - opłata za energię, od Taurona wszystkie inne punkty na fakturze. Dlatego targowanie jest proste: jaka jest cena energii w Twojej taryfie i jaka jest ewentualna opłata abonamentowa, różnicę wyliczysz sobie sam na podstawie kilku ostatnich faktur.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
krzychu12 2015-03-24 22:43:44
Witam tak naprawdę niema to sensu ponieważ i tak zapłacisz podwójnie a więc Touranowi za linie a dostawcy za prąd na własnej skórze się przekonałem i odradzam .
To jest jak TP & Tele 2 lub Netia itp:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
konto usunięte 2015-03-25 21:26:22
@krzychu ale na fakturze od Taurona nie ma już kwot za energię. Oczywiście jeśli płacisz za prąd 100 zł na miesiąc to szkoda zachodu, jak więcej...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
Pabllo 2015-03-31 16:40:08
ja tam nie zwracam uwagi na to że mam dwie faktury. Skoro w sumie i tak wychodzi mniej to zupełnie nie jest to problem. Słyszałem co nie co o axpo ale cięzko powiedzieć czy są ok. Osobiście jestem w novum i oszczędzam po kilkanaście zł na rachunku w porównaniu do tego co miałem wcześniej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
Borek39 2015-03-31 17:25:13
Przeglądałem ofertę w novum i wydaję się w miarę spoko, zważywszy że została ona poprawiona o nowe pakiety .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
mati33 2015-07-07 15:45:47
skorzystałem z oferty energie2 i mogę spokojnie polecić ich ofertę, udało mi się zaoszczędzić parę złotych miesięcznie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
konto usunięte 2015-12-02 12:49:25
O tej firmie Axpo to szczerze jeszcze nie słyszałam ale czytałam ostatnio tutaj: http://www.ewe.pl/ że rzeczywiście temat zmiany dostawcy prądu czy gazu się staje ostatnio bardziej opłacalny już nie tylko dla firm ale też dla zwykłych odbiorców. Także może coś w tym jest. Ważne tylko żeby się nie dać nabrać na jakieś dodatkowe opłaty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zmiana sprzedawcy prądu w Limanowej - Axpo?
weronika60 2022-01-10 16:34:22
Ja tylko zostawię namiar na ten artykuł http://ogrzewnictwo.pl/artykuly/ile-kosztuje-1-kwh-pradu-w-2021 . Poczytajcie ile kosztuje kilowat prądu. I prognozy jak te ceny będą wzrastały. Nie wiem czy jakakolwiek zmiana dostawcy pomoże. Prąd tani nie jest, a będzie jeszcze droższy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in