12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
2168

Wydarzenia

złośliwości w BS

kylie 2011-06-24 16:01:19
Dzisiaj musiałam udać się do Banku Spółdzielczego w Limanowej na rynku. Dwie czynne kasy i oczywiście kolejki do drzwi.No cóż..stałam dobre 25 minut (pani miała ciągle jakieś problemy, ale to jeszcze nic)przyszła kobieta i otworzyła kasę, nim zdążyłam zrobić krok stał tam już facet z końca kolejki, ale ok odpuściłam i czekałam nadal. Wtedy pojawił się PROBLEM! była jedna kolejka do dwoch okienek i moglibyśmy kulturalnie po kolei podchodzić tam gdzie zwolniłoby się miejsce. Niestety facet i baba, którzy stali za mną zrobili akcję..żal o tym pisać ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim chamstwem nazywając rzecz po imieniu. Gość zrobił awanturę na cały bank, wszyscy się gapili jak osły, krzyczał jak goryl przy tym machając rękami i zarzucając mi że zajmuję sobie miejsce w dwóch kolejkach. Ludzie...zastanówcie się czasem nim coś powiecie, kłócić się o takie bzdury..? to świadczy tylko o niskim poziomie kultury i złym wychowaniu. Poza tym obsługa też pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiała tam iść. Nie róbcie wiochy w Lim..;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
obcy8 2011-06-24 16:06:46
urzekła mnie Twoja historia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
crusader 2011-06-24 16:13:44
sorry ale mialem dzis zly dzien
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
kylie 2011-06-24 16:39:51
hmm co tu dużo mówić.. no po prostu Limanowa to wiocha, zero kultury.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
konto usunięte 2011-06-24 17:58:56
crusader...przecież Ty w życiu nikogo błotem nie opluwałeś... bez przesady...Ty masz konto w innym banku...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
kylie 2011-06-24 18:14:48
pan, który się pluł i miał problemy na oko miał ok 50 lat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
crusader 2011-06-24 18:56:08
soczewki juz mam nieco stare i zmatowione.. to moglo Cie zmylic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
kylie 2011-06-24 20:33:41
no to 60 ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
cwaniiik 2011-06-24 20:46:17
W BS w rynku, obsługa perfekt, ale w BS na ul. Józefa Marka, to dopiero żenada. Wszystkie Panie patrzą na ciebie, jakby miały jakiś ukryty żal, a gdy obsługują, to mam wrażenie, że robią mi łaskę. No przepraszam bardzo, ale co po niektóre Panie w tym oddziale powinny się trochę zastanowić nad podejściem do klienta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
blizniak 2011-06-24 22:56:35
Uderz w nożyce a stół się odezwie. Giełda8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
konto usunięte 2011-06-24 23:11:22
idź już spać bo posądzę Cię o brak koncentracji...:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
tutamka 2011-06-25 09:55:21
A co wy buzi nie macie? Jak w banku czy urzędzie pani niezbyt ochoczo Cię obsługuje, to podchodzisz do niej i głośno, powoli i wyraźnie pytasz czy łaskę Ci robi że Cię obsługuje, i że to między innymi za Twoje pieniądze tutaj siedzi. Ty jesteś klientem/ petentem i ona jest dla Ciebie a nie ty dla niej. Trochę odwagi w realnym życiu a nie żalenie się w cyberprzestrzeni. Życzę powodzenia następnym razem. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
piotrk 2011-06-25 10:06:55
A kto Wam każe korzystać z usług akurat tego banku, albo chociaż z jego centrali czy konkretnego oddziału (z tego co wiem mają ich dużo do wyboru)? Rozumiem że na urząd się jest skazanym jeśli musi się coś załatwić, ale bank 8o ? Przecież to prywatna instytucja i konkurencji nie brakuje nawet na limanowskim rynku? Poza tym polecam internetową obsługę-nic jej nie można zarzucić a tym bardziej stać w kolejce:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
tutamka 2011-06-25 10:10:49
zaiste panie Piotrze :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
piotrk 2011-06-25 10:15:16
Ciesze się że Ktoś się ze mną zgadza>:-D ...osobiście nie pamiętam kiedy byłem ostatnio w banku...chyba wtedy gdy załatwiałem internetową obsługę konta ale to już było ho ho...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
pigula07 2011-06-25 10:28:46
Całemu złu na świecie winny BS w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
marzenia 2011-06-25 11:20:06
moze wystarczylo poprostu zwrocic temu panu uwage ... a nie miec zalu do calego banku :-*:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
sheitacid 2011-06-25 12:29:35
Faktycznie obsługa jest nie miła. Parę dni temu dzwoniąc do banku z problemem przekonałam się o tym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
heavenshallburn 2011-06-27 08:47:12
Jak poszłaś do tego banku to miej żal tylko i wyłącznie do siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
rekin56 2011-06-27 23:23:37
Oj tam oj tam
Ja tam jestem zadowolony z obsługi w tym banku fajne dziewczyny są i dość dogadane o co chodzi.
A ten gość co się darł to jemu uszczelka od jelcza pękła i mu się spieszyło.
Trzeba było po firmę ochroniarską zadzwonić by przyjechali nasze kochane zielone berety z tej firmy i dali by rade.
o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
Puma 2011-06-27 23:51:49
Piotrku zgodze sie z tym, że na urząd się jest skazanym ale np w urzedzie skarbowym w Lim obsługuje Bank Spułdzielczy. Ale moim zdaniem jeśli chodzi o kulturę obsługi to ja nie mam nic do zarzucienia Panom właśnie w Urzedzie Skarbowym .Są zawsze usmiechnięci i wszystko tłumaczą oraz jako nieliczni pilnują by nikt się nikimu nie wpychał do kolejki. A tak jeszcze na marginesie to przydała by sie tam klimatyzajca bo duszo tam jest
okropnie.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
kmlmoto 2011-06-28 14:16:27
racja. w US jest elegancko. Miła obsługa i kolejki rzeczywiście pilnują ale gorąco tam strasznie. niech ktoś szepnie do prezesa o klimatyzacje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
sheitacid 2011-08-10 13:59:52
No to dlatego już się przeniosłam z tego banku. Dbają o klienta bardzo. A dodatkowo bank może dać mi prowizji do 50zł miesięcznie, a za prowadzenie i utrzymanie konta (karta i dostęp przez neta) to tylko 5zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
konto usunięte 2011-08-17 13:17:19
BS w Limanowej to żywy relikt komunizmu, standard obsługi jest żenująco niski, ale największy problem to brak poszanowania elementarnego prawa klienta jakim jest tajemnica bankowa!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
konto usunięte 2011-08-17 15:17:25
Hehe. Hoho. Hihi. Szkoda że filmu nie ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
konto usunięte 2011-08-26 23:22:02
ja zaś korzystam z banku spółdzielczego, ale oddział Mszana Dolna i z obsługi w tym banku jestem bardzo zadowolona, miło, rzeczowo, tanio a na dodatek zawsze jak coś załatwiam to nie ma kolejek, polecam ten bank i obsługę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
Przeciwny 2011-08-27 08:37:01
kylie zgadzam sie z Toba w 100% chcac załatwic cos w tym banku trzeba odstac swoje a pozniej sie wykłócic o swoja kolej.Ale ogolnie jak chcesz zeby ludzie wiedzieli ile masz kasy na koncie załóż u nich konto hehehe:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: złośliwości w BS
konto usunięte 2011-08-28 01:01:44
Ostatnio stalam 35 min w kolejce, gdyz otwarta byla tylko jedna kasa.Kasjerka oczywiscie w swoim zolwim tempie, przyjmowala zdenerwowanych klientow, a panie z pozostalych stanowisk zgromadzone wokol siebie z usmiechem od ucha do ucha zainteresowane byly wszystkim tylko nie obsluga oczekujacych.A jak juz jedna z nic usiadla przy kasie, to az strach podejsc, mina jakby za kare tam byla.
A przypominam drogie panie" Klient nasz pan"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in