21°   dziś 21°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
2168

Wydarzenia

ZGUBIŁEM TELEFON NA DNIACH LIMANOWEJ ! NAGRODA CZEKA

konto usunięte 2012-08-20 06:09:48
PROSZĘ O POMOC ! W sobote miedzy godzina 21 -22 wykonałem ostatnie połączenie z mojego teleonu, telefon w danej chwili miał słabą baterię. W okolicach głównego wejścia musiał mi telefon wypaść z kieszeni. Telefon musiał się rozładować, bo dzwoniąc na nr operator mówił , że nr chwilowo jest niedostępny. MODEL TELEFONU NIE JEST NAJNOWSZY TO NOKIA CLASSIC - NIE JEST DUŻO WARTY. TELEFON MIAŁ BARDZO PORYSOWANĄ OBUDOWĘ. BARDZO ZALEŻY MI NA KARCIE SIM , ZE WZGLĘDU NA LISTE KONTAKTÓW I NA KARCIE PAMIĘCI. PROSZĘ O SKONTAKTOWANIE SIĘ ZE MNĄ POD NR 600 319 674. NAGRODA CZEKA !!! NIKT MI NIE UKRADŁ TEGO TELEFONU, NA PEWNO GO KTOŚ ZNALAZŁ !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGUBIŁEM TELEFON NA DNIACH LIMANOWEJ ! NAGRODA CZEKA
marian 2012-08-20 10:16:10
wczoraj mówili ze sceny ze znaleziono telefon nokia (nie pamiętam modelu)...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGUBIŁEM TELEFON NA DNIACH LIMANOWEJ ! NAGRODA CZEKA
marian 2012-08-20 10:17:08
aaa faktycznie to nokia classic... zgłoś się do organizatorów dni limanowej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGUBIŁEM TELEFON NA DNIACH LIMANOWEJ ! NAGRODA CZEKA
konto usunięte 2012-08-20 11:06:00
Nokia 2700 classic , na razie się nie odnalazł :( ale nagroda czeka !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGUBIŁEM TELEFON NA DNIACH LIMANOWEJ ! NAGRODA CZEKA
konto usunięte 2012-09-02 21:32:23
CHCIAŁBYM JESZCZE RAZ BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU , KTÓRY ZNALAZŁ MÓJ TELEFON !!!! DZIĘKUJĘ ZA UCZCIWOŚĆ ! TELEFON DZIAŁA :) DZIĘKUJĘ !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGUBIŁEM TELEFON NA DNIACH LIMANOWEJ ! NAGRODA CZEKA
konto usunięte 2012-09-03 00:21:42
Jak znalazłem iPhone 4 i właścicielowi odwiozłem po tym jak zadzwonił na ten telefon (bo był włączony), obiecał mi wysłać 40 zł. na konto jako zwrot kosztów dojazdu. Przez miesiąc nie wysłał chociaż obiecywał, bo 2 razy do niego dzwoniłem, a teraz to nawet numer zmienił. Nie wiem czy z mojego powodu, bo różne interesy prowadził i mógł mieć wierzycieli. Postanowiłem sobie że jak następny raz jakiś znajdę, to wrzucę do kratki ściekowej a nie będę robił za frajera i jeździł samochodem 20 km w jedną stronę i drugie 20 z powrotem za darmo.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGUBIŁEM TELEFON NA DNIACH LIMANOWEJ ! NAGRODA CZEKA
konto usunięte 2012-09-03 13:36:12
@ABSOLUT - hmm.... różnie to bywa z ludźmi, mogłeś umówic sie z Panem na swoim terenie, w końcu to jemu bardziej zależało na odzyskaniu telefonu...
Druga sprawa jest taka, że powinieneś do tego podejsc w sposób taki , że napewno jak coś zgubisz, to wzamian za twoją nieobojętnośc ktoś też nie będzie obojętny względem ciebie... w życiu jest tak, że co dajesz to odbierasz. Dobrze zrobiles ze oddales telefon i mysl pozytywnie. Ty jestes w pożadku, a że Pan sie nie wywiazal z obietnicy, to już jego sprawa honoru.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in