16°   dziś 16°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
1994

Tematy archiwalne

ZGROZA! TRAGEDIA! BOJĘ SIĘ!!!!

111ksiadz 2010-08-12 16:24:59
Wszedłem do kościoła na"zdrowaśkę" w czasie mszy świętej.W czasie kazania ksiądz odniósł się do "warszawskiego krzyża".Powiedział m.in.....w Polsce musi się znaleźć miejsce dla troszkę innych-fanatyków religijnych....TRAGEDIA!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGROZA! TRAGEDIA! BOJĘ SIĘ!!!!
piotrlimano 2010-08-12 16:34:15
Naprawdę,tragedia-strach się bać!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGROZA! TRAGEDIA! BOJĘ SIĘ!!!!
SnoozE 2010-08-12 18:17:03
Mi sie wydaje ze jest pewien typ ludzi z klapkami na oczach, myslacych ze tylko oni niasa plomien prawdy i ich prawda jest najlepsza :) Tacy ludzie zawsze znajda powody do bezsensownej walki o rzeczy malo istotne ... Tym badziej jesli maja przyzwolenie ze strony politykow ... przyzwolenie to moze zle slowo ... zachete. Religie od wieku wykorzystywane byly do manipulowania naiwnymi masami co jak widac jest latwe. Niektorzy katolicy wyrazaja przeslanie "Nadstaw drugi policzek" w sposob wyrafinowany uzywajac przy tym agresjii, nienawisci, wulgaryzmow czy przemocy. No w koncu w imie boga ... LOL Nie ma jak poczuc MILOSC od katolika :) (wiem wiem od specyficznego katolika-fanatyka) Pozostaje jeszcze kwestia tematow zastepczych ... Lepiej niech ludzie widza w szkielku krzyzyki niz wiekszy VAT czy tez lipne prognozy dla gospodarski Polski ktorych wyraznie skutki mozemy odczuc za +-2 lata. GW yo !!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGROZA! TRAGEDIA! BOJĘ SIĘ!!!!
maxxx 2010-08-12 21:17:39
Słaby temat na Forum.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGROZA! TRAGEDIA! BOJĘ SIĘ!!!!
konto usunięte 2010-08-12 21:35:35
111ksiadz ..było zmówic zdrowaśkę za INNYCH..FANATYKÓW RELIGIJNYCH ...!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGROZA! TRAGEDIA! BOJĘ SIĘ!!!!
niepis 2010-08-12 22:09:02
już od kilku osób słyszę,ze w dni powszednie wchodząc w czasie mszy św do koscioła w Limanowej temat krzyża w W-wie jest dyżurny co nie znaczy zmierza się do rozwiązania problemu.Z powodu jak wyżej niektóre osoby nie zamierzają przynajmniej na razie wchodzić na zdrowaśkę do koscioła w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZGROZA! TRAGEDIA! BOJĘ SIĘ!!!!
111ksiadz 2010-08-12 22:18:37
Powyższa sytuacja miała miejsce akuratnie nie w kościele limanowskim,co nie zmienia meritum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in