10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Zespół na wesele POMOCY

bartekPl 2012-01-09 22:13:02
Witam
Zwracam sie do Was z wielką prośbą, szukam zespołu na wesele, znalazłem dwa zespoły "Babiorze" oraz zespół "Promm" Bardzo podobają mi sie Babiorze, słuchałem ich na ich stronie, sęk w tym ze przyszli teściowie chcieli by zobaczyć film z jakiegoś wesela z udziałem danego zespołu. Posiada ktoś moze chociaż jakis urywek z wesela z zespołem Babiorze lub Promm ? Byłbym bardzo wdzięczny, napewno sie jakos odwdzięcze, jest do dla mnie bardzo ważne, mile widziane rownież opinie o wyzej wymienionych zespołach
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
isiek 2012-01-09 22:30:07
http://www.youtube.com/watch?v=peFePSMh_TI jak dla mnie mila jest najlepsza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
bartekPl 2012-01-09 23:01:50
Szukam również kontaktu do zespołu PROMM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
piotr2626 2012-01-10 09:01:43
Nie wiem jak u nich z terminami, ale zespół 100% sprawdzony i profesjonalny. http://www.primaband.pl/ - na stronie masz nagrania, polecam tez zobaczyć i występy na You Tube.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
gueene 2012-01-10 13:54:07
PROMM gra bardzo ładnie, napewno nie będziesz żałował, drugi zespół, który jest warty polecenia to MADEJE.Wypowiadam się bezstronnie, obydwa słyszałam i są godne polecenia.MADEJE są na NK wystarczy wpisać nazwę i tam mają telefony a PROMM to nie wiem w Tymbarku jest chyba pan, który gra naztwa się Rybka, imienia nie wiem, więc szukaj kontaktu.Jeśli ci zależy na udanej muzyce, to działaj szybko, bo obydwa zespoły mają długie terminy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
gueene 2012-01-10 14:06:16
Przesłuchałam PRIMA BAND z załączonego linka i jak dla mnie jest beznadziejny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
tymek86 2012-01-10 16:16:35
696747930-PROMM PLUS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
betti 2012-01-10 19:12:24
Oj "lach-u" nie rozumiem czemu piszesz,że zespół BABIORZE nie istnieje,skoro wiem,że grają bo moja koleżanka zamówiła ich na swoje wesele i nawet mają oficjalną stronę internetową www.babiorze.pl :) Definitywnie przemawia przez Ciebie ZAZDROŚĆ...Niestety widać to po Twoich wszystkich komentarzach :) Zastanawia mnie tylko, czemu tak na siłę próbujesz oczernić BABIORZY, a wychwalasz MADEJII? Czyżbyś był z ich zespołu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
misiek33 2012-01-10 19:30:21
a zespół BANITAS - polecam grali u mnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
staszek1 2012-01-10 19:44:34
a ja polecam zespół Eden
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
EarlGrey 2012-01-10 19:48:37
@gueene chyba pomyliło Ci się coś... Co jak co, ale jeśli mówisz o zespole z w/w odnośnika, to wybacz, ale mało który zespół osiąga tak wysoki poziom profesjonalizmu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
jacekC 2012-01-11 13:15:14
wiecie co dajce juz spokój tym zespołom!!!! niech se chlopaki graja spokojnie nie róbcie wokół nich takiego zamieszania, bo jesli ktos bedzie chcial naprawdę znaleźć zespoł i kontakt do niego to znajdzie i dowie sie wszystkiego bezposrednio od konkretnego zespołu. prawda jest taka że ten rok jest naprawde przełomowy jesli chodzi o zmiany w zespolach i to jest normalne jedni sie rozchodza drudzy sie schodza, i po co dyskutowac tak czy tak graja a to czy sie to komus podoba czy ne to zalezy od gustu i upodobań poprostu. wiec nie oczerniajcie juz tego czy tamtego zespolu bo to nic nie da ...... zespołów teraz na rynku jest multum tym mlodych i starszych, co sie komu podoba "do koloru do wyboru" dosłownie..... z mojej strony tyle pozdrawiam ps. weź cie sobie to do serca ludzie bo z tego nic dobrego nie wynika, ja tez jestem w trakcie poszukiwania zespolu na wlasne wesele ale sie jakos nie przejmuje czy to bedzie stary czy nowy sklad czy to bedzie ta nazwa czy ta jade slucham pasuje to biore nie pasuje jade dalej i tyle....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
driver300 2012-01-12 11:42:11
polecam "zespół strach się bac"-młode chłopaki,mają wokalistkę,super repertuar i aranżacje,grają wyłącznie na żywo,grali w naszej rodzinie już kilka razy i wszyscy byli zachwycenie,naprawde gorąco polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
anetkajm 2012-01-12 12:17:12
Na naszym weselu był PRIMA BAND. Potrafią poprowadzić całe wesele, wszyscy goście bardzo zadowoleni. Niespotykane przedstawienia np. meksykańskiej muzyki z przebraniami. Super atmosfera, bardzo komunikatywni...kwestia tylko kasy :-) Dość drogo dla przeciętnej pary, ale za ten profesjonalizm naprawdę warto.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Piotr 2012-01-12 12:20:26
Tak "beti" zgadłaś !! Lach jest na 100% babiorzem na madejowym pod/łożu :)!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
jacekC 2012-01-12 12:31:49
przepraszam cie bardzo Lachu. byles na stronie babiorzy??? widziales co tam pisze??? pod spodem??? "Powyższe nagrania zostały nagrane w poprzednim składzie. Nowe nagrania pojawią się niebawem. " czy to daje ci cos do myslenia???
dajze juz spokój nie siej paniki bo nie ma po co!!!! przeciez to widac ze jestes z konkurencji...... zajmijcie sie lepiej graniem bo slyszalem opinie po ostatnim weselu z foksalu gdzie graliscie u syna pewnego pana który ma tiry w mszanie ,i ze tak powiem szalu nie robiliscie. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
maxijazz 2012-01-12 13:20:01
Zespół Vena w nowej odsłonie...Gramy 21.01 w Karczmie Matras, więc jak ktoś chce posłuchać to zapraszam ;).
http://zespolvena.republika.pl/posluchaj.html
Na imprezach brzmimy tak jak na nagraniach ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
bartekPl 2012-01-13 10:47:20
a ktoś wie, czy Madeje, Babiorze, Promm lub Mila, grają w najbliższym czasie wesele gdzieś ? bo wpadłbym posłuchać z daleka :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
tinkors 2012-01-13 18:20:06
Ja osobiście zarezerwowałam kapele Banitas, ślub planuje na 2013, a już był problem z ustaleniem terminu na najbardziej oblegane miesiące czyli lipiec, sierpień. Znam ich osobiście i to naprawdę fajni goście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
konto usunięte 2012-01-13 19:04:13
Ja polecam zespół MILA wydali już płytę i jest świetna, mają także teledysk można posłuchać ich na stronie zespołu, facebooku , a także kupić płytę i posłuchać:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
myszka2316 2012-01-13 19:28:06
Ja osobiście polecam BARDZO zespół "Madeje" są rewelacyjni byłam na kilku weselach gdzie grali i nie słyszałam złych opinii fachowcy w swoim fachu i przesympatyczni ludzie!!!!! Ostatnio słuchałam ich 7 stycznia na weselu :) ale z tego co wiem to na ten rok nie mają już terminów!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Daniel222 2012-01-21 15:27:06
osobiscie polecam ZESPOŁ LINOLEUM , tylko najlepiej ich posluchac na zywo na jkaiejs imprezie czy koncercie
polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
margarita88 2012-01-21 17:11:41
rowniez polecam Zespol Linoleum.Podobna graja 28 stycznia w Starej Winiarni w Mszanie,
wiec mozna posluchac
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
niebo 2012-01-21 19:32:35
jak szukasz dobrej kapeli, ktora zagra wszystko, doslownie wszytsko, mode polecic LINOLEUM,
i dolaczam sie do wpisow poywzej.
ale sie glosno zrobilo:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Iwona75 2012-01-22 12:34:15
witam serdecznie,
polecam Zespoly takie jak
LINOLEUM
NieTacyByli
Maysterki

graja na wysokim poziomie i ludzie sie bawia extra
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
polskarewolucja 2012-01-22 12:49:19
Promu nie slyszalem,ale podobno jest ok.
co do Linoleum, to zespol pod ta nazwa istnieje od ponad roku, bylem na Ich wesele w Sierpniu, i polecam, myzyka na zywo,piekne wokale, rytmicznie i pod noge.

o Madejach nie mam zdania poniewaz nigdy nie slyszalem, wiec sie nie wypowiadam.
pozdro i powodzenia w wyborze, najlepiej sluchac na zywo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
gloslimanowski 2012-01-22 13:11:58
pojawil sie komunikat na limanowa.in , ze Linoelum gra Zabawe Karnawalowa 28.01. w Starej Winiarni,pisza ze wstep 20 zl, a na ulotkach i na facebooku 10 zl, czy ktos wie jaka jest w koncu cena biletu???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
bazko4 2012-01-22 13:24:09
jak ktos ma facebooka to moze sobie sprawdzic na ich stronie
tu jest link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/301311136587681/ />
i tam jest napisane ,ze 10 zl-jezeli sie kupi bilet wczesniej a 25zl w dniu zabawy.Czyli jest blad w komunikacie.
lepiej rezerwowac wczesniej,bo taniej hehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
konto usunięte 2012-01-24 09:53:16
kochani należy pamiętać o jednym: z gustami się nie dyskutuje,sami możecie zauważyć to tu na forum,zasada jest jedna jak się wypije jednego czy dwa głębsze nie zwraca się wiele uwagi jak grają,nigdy nie będzie 100% zadowolonych tak z kapeli jak i z jedzenia,zawsze będzie paru krytykantów i nie zadowolonych,dlatego proponuję nie zwracać uwagi na krytykę danego zespołu ,bo robi to najczęściej konkurencja,[a taki zespół i tak istnieje i gra dalej] tylko zwrócić uwagę na nazwę.Więc jeszcze raz z gustami się nie dyskutuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
bazko4 2012-01-24 09:58:12
king115, czemu sugerujesz zeby zwrocic uwage na nazwe? wedlug mnie nazwa nie ma nic do rzeczy, liczy sie muzyka.Nie nalezy oceniac ksiazki po okladce
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
konto usunięte 2012-01-24 11:40:38
@bazko4-wiesz może to źle określiłem, bo powinienem dopisać jak nazywa się dany zespół i jak gra,sorki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
bazko4 2012-01-24 12:44:56
king115
no , teraz to juz predzej sie zgodze;) aczkolwiek dla mnei najwazniejsze jest granie;D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
bazko4 2012-01-26 15:13:15
jak widac,Wasze uwagi, co do stronki internetowej Zespolu Linoelum poskutkowaly i znalazlo sie na niej wiecej nagran video,pokazujacych Zespol w akcji
oto link:
http://www.linoleumband.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
bartekPl 2012-01-30 01:45:22
Ja mam jeszcze pytanie z innej beczki, mozecie kogoś polecić kto śpiewa na ślubie w Kościele "Ave Maria" jakieś skrzypce, organista itd ?? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
zizizizizi 2012-10-09 20:10:06
Słyszeliście może coś o zespole m-cztery? Chętnie poczytam Waszych opinii,bo mam zamiar wziąć ich na moje wesele :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Jinxx 2012-10-09 22:55:23
zizizizizi, słyszałem ten zespół. Żaden z wymienionych wyżej nie zbliża się poziomem do nich, świetny klimat, bardzo dobry, świeży repertuar, naprawdę fajne aranżacje mają. Są gdzieś na youtube ich nagrania, posłuchaj :) Wydaje mi się tylko, że w parze z ich poziomem idzie też pewnie cena. Ale jak dla mnie - świetny wybór.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
owen 2012-10-16 16:59:35
Czytam te wypowiedzi i wydaje się mnie że połowa wypowiedzi to konkurencja albo sami zainteresowani.byłem na 2 weselach jak grał zespół przewijający się wyżej w opiniach i nic ciekawego.osobiście polecam AKORD jak się nie myle to z okolic tymbarku czy cuś. Grali naprawdę zajefajnie.Nie słyszałem o nich wcześniej, a przebijają grą nie jeden zespół wyzej wymieniony.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
she192 2012-10-16 17:52:50
Babiorze jak dla mnie to porazka, vokal masakra. Promm jest super.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
aga09 2012-10-19 14:27:01
a czy ktoś był na weselu gdzie grał zespół LARGO ze Stróży? proszę o opinie, bo mają grać na moim weselu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
tymlim 2012-10-19 16:30:17
Jak dla mnie to tylko Babiorze byłam na 2 weselach jak oni grali i było super :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
oki22 2012-10-19 17:43:54
Moim zdaniem Banitas jest bardzo dobry zespołem,byłam pare razy na weselu gdzie oni grali a ludzie tylko tańczyli :) Więc bardzo ich polecam :) Tutaj przesyłam filmiki http://www.youtube.com/watch?v=6W05AEbNPz0&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=26Fdc_4vfS4
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Jonasor 2012-11-05 14:15:21
Wracając do dyskusji:
krótkie pytanie:

https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">promm czy maysterkihttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">

poszukuję zespołu który "dogodzi" i starym i młodym, znam te dwie kapele i nie wiem na którą się zdecydować, proszę o opinie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
zizizizizi 2013-01-15 20:46:54
Ja również zastanawiam się nad wyborem zespołu ProMMplus. Czy może ktoś mi pomóc i wypowiedzięć się na ich temat ? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
marko82 2013-01-15 21:30:19
Witam wszystkich.
Dołączają się do tematu zdecydowanie polecam zespół Folk band. Nie dawno byłem na weselu w Kamienicy, grał ten zespół i po prostu rewelacja. Słuchając tego zespołu, w porównianiu z naszymi rodzimymi czuje się dużą świeżość...Świetny reperturar, dla młodych i starszych. Profesjojanlne brzmienie i naprawde bardzo wysoki poziom. Co ważne rewelacyjny kontakt pani Wokalistki z ludźmi - którą przy okazji pozdrawiam ;)
podsyłam link: http://www.planujemywesele.pl/20841-folk-band
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
liliput 2013-01-16 10:40:18
ja posiadam nagrania wesela na którym występują Madeje w teraźniejszym składzie i serdecznie ich polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
owen 2013-01-16 11:04:48
rada dla tych którzy szukają zespołu na wesele.Żadne durne płyty nagrywane w studio bo z takimi nagraniami można zrobić wszystko na płycie jest super a na żywo paranoja i żenada no ale wtedy jest już za póżno.Tylko i wyłącznie przesłuchanie na żywo.Jeśli pomoże to polecałbym zespół Akord grali sylwestra w rupniowie w Dianie było zajebiście.pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
owen 2013-01-16 11:05:16
rada dla tych którzy szukają zespołu na wesele.Żadne durne płyty nagrywane w studio bo z takimi nagraniami można zrobić wszystko na płycie jest super a na żywo paranoja i żenada no ale wtedy jest już za póżno.Tylko i wyłącznie przesłuchanie na żywo.Jeśli pomoże to polecałbym zespół Akord grali sylwestra w rupniowie w Dianie było zajebiście.pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Lukiniu 2013-01-16 12:02:26
Witam, posłuchaj tego wejdź też na ich stronę. Zespół nazywa się TALIZMAN.

http://www.youtube.com/watch?v=D6_sVgDfr7s
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
tas 2013-01-16 14:16:01
witaj Bartek.
jesli zastanawiasz sie nad tymi dwoma zespolami to ja bym wybrala babiorzy, sama chcialam na swoje wesele ale maja terminy zajete nawet na 2014 rok..wiec to samo mowi za siebie, wiem ze graja studniowke w zs w limanowej teraz w sobote w lokalu u zielinskiego.a jesli chodzi o to co moge polecic to CYJE ZBOJE BYLAm na kilku weselach gdzie grali ,GORALSI*maja troche filmikow na you toube ..SWIETNIE GRAJA,oraz polecam CIUPAGI.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
tas 2013-01-16 14:19:19
ZAPOMNIALAM TAKZE O ENEGRICZNYCH CHLOPAKACH...ZESPOL LARGO,ORAZ KAPELA ROY.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
aiska 2013-01-16 15:53:20
zizizizizi taka mała rada, jeśli będziesz się długo zastanawiać to zespół PROMMplus na pewno nie zagra na Twoim weselu ponieważ mają już dużo zajętych terminów. Niestety mi się nie udało ich wziąć i baaaaardzo żałuję. Oni są świetni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
NaLuzie 2013-01-16 16:27:31
polceam zespół concert
http://concert.wrzuta.pl/audio/0d5JqRZrjXE/zespol_concert_-_karcmorecka

młodzi ludzie, polecam ^^
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
alfa1234 2013-01-16 19:21:08
Polecam tą stronkę w jednym miejscu można sprawdzić ofertę zespołów np. z okolic limanowej i odsłuchać nagrań ;) Ona mi dużo pomogła wybrać zespół ;)
http://www.planujemywesele.pl/szukaj/1/kategoria/zespol-weselny/miasto/limanowa,348
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
czlowiek25 2013-01-16 20:45:42
A był ktoś może na weselu na którym grał zespół Tatra??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Megi 2013-01-16 22:16:10
również śmiało mogę polecić zespół LINOLEUM. Są rewelacyjnihttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png"> niebawem grają na naszym weselu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
tas 2013-01-17 13:40:02
ktos szukal skrzypka.. prosze posluchac, swietnie gra mlody i niedrogi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
tas 2013-01-17 13:40:26
ktos szukal skrzypka.. prosze posluchac, swietnie gra mlody i niedrogi
http://skrzypce.wix.com/michalzalewski:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Julek 2013-01-18 16:19:52
Maże iść za radą Kinga115 w innym temacie i kupić klawisze Yamaha, dać jednemu z gości i niech gra. Mamy czysty zysk, 0 zł za kapele, a zostanie nam jeszcze Yamaha dla dziecka na przyszłość...:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
piter6 2013-01-23 17:23:03
PROMMplus jak i Maysterki zapewnią Ci na pewno świetną imprezę, naprawdę ludzie godni polecenia, siedzą już lata w tym fachu więc nic tylko wybierać i zamawiać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Ruda89 2013-01-25 22:17:28
Pilnie poszukuję zespołu, koniecznie góralskiego na wesele 24 sierpnia 2013 roku. Gdyby ktoś coś wiedział proszę o kontakt na maila beataTo@interia.eu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
klaudia111 2013-02-09 12:23:17
Jesli chodzi o zespoly to ja polecam zespol: Cyje Zbóje, Góralsi, Mila, Vokal. Znajdzecie ich w internecie na youtube.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
daneczka2210 2013-02-24 22:41:30
bardzo prosze o konkretne opinie o zespole Babiorze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
michal87 2013-06-09 13:13:20
Aplauz - to młody i jednocześnie doświadczony zaspół weselny z
Nowego Sącza.
Gramy na weselach od kilku lat i zawsze najważniejsza jest dla nas dobra zabawa Młodej Pary oraz gości weselnych.

Więcej na: http://aplauz.isacz.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
michal87 2013-06-09 13:14:02
Aplauz - to młody i jednocześnie doświadczony zaspół weselny z
Nowego Sącza.
Gramy na weselach od kilku lat i zawsze najważniejsza jest dla nas dobra zabawa Młodej Pary oraz gości weselnych.

Więcej na: http://aplauz.isacz.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
rozia25 2013-06-26 17:14:26
Zespół Tatra grał na moim weselu i szczerze polecam! Wszyscy goście byli zachwyceni i pytali gdzie znaleźliśmy taki świetny zespół, bo nigdy wcześniej o nich nie słyszeli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
konto usunięte 2013-07-06 18:39:59
witam słyszał ktoś opinie na temat zespołu VIVA z Walowej Góry???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
piter6 2013-07-07 02:41:44
Ja osobiście polecam zespół TerazMy.
Byłem ostatnio na weselu gdzie grali i naprawdę się świetnie wybawiłem. Grają fajnie pod nogę.
tutaj ich stronka www.terazmy.com.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
konto usunięte 2013-07-07 17:12:39
witam słyszał ktoś opinie na temat zespołu VIVA z Walowej Góry???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
primrose 2013-07-08 13:27:51
Ja też polecam zespół TerazMy byłem ostatnio na weselu gdzie oni grali i się swietnie wybawiłem bo graja muzyke i typowo górlaską i nowe kawałki :) Także dla każdego coś się znalazło :) Polecam w 100%!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
julka3 2013-09-15 12:03:07
powiem ci kolego ze ?Mila wcale nie jest najlepsza.... zespół na średnim poziomie wokalno instumentalnym.... szoł robią wkoło siebie a tak naprawdę SŁABI SĄ.. I MÓWI TO NIE MUZYK Z JAKIEJŚ INNEJ ORKIESTRY TYLKO ZWYKŁY CZŁOWIEK KTÓRY BYŁ 3 RAZY Z NIMI JAKO GOŚĆ NA WESELU.....BARDO ŚREDNIO, BARDZO
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
konto usunięte 2013-09-15 13:23:27
Ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół PISZCZKI z Podegrodzia. Mają bogaty repertuar: grają muzykę ludową i współczesną. Są doświadczeni w występach mają, bo grają też w klubach i na festynach i nie biorą dużo za koncerty. Wszyscy są zadowoleni :)

Namiary:

https://www.facebook.com/piszczki?fref=ts
http://zespolpiszczki.pl.tl

Bądź telefon: 505-403-963 lub 511-050-138
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
201 2014-11-11 19:50:59
A może ktoś słyszał zespół Omen jak grają podobno grają od dawna są chyba gdzieś od Łącka lub tam gdzieś z okolic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
niko21 2014-11-13 07:34:06
Osobiście polecam zespół Szelkersi. Grali na weselu u mojej kuzynki. Zabawa wyśmienita. Nie jest dla nich problemem zagrać te kawałki które wcześniej wybraliśmy, wszystko przygotowane w profesjonalny sposób. Naprawdę polecam.

http://szelkersi.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
kcr 2014-11-13 11:53:35
SPRZEDAM TERMIN WESELA NA 18LIPIEC 2015 ROK W KARCZMIE NAD STAWEM W LIMANOWEJ. WIECEJ INF POD 506927334.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Norbi 2014-11-25 13:05:42
Słyszałem dużo zespołów przy których idzie się dobrze wybawić ale ze śpiewem bywało różnie dlatego polecam zespół ,,NIETACYBYLI nie dość ze grają naprawdę super to śpiew chłopaka i dziewczyny jest na najwyższym poziomie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Michal23 2014-11-25 14:46:59
Maxijazz .. szkoda ze nowa odsłona a na dancingu u Matrasa z playbacku muzykę jedynie można posłuchać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
takmialobyc 2015-02-28 19:27:14
Ja od siebie mogę polecić zespol verne. Grali na weselu mojej kuzynki i jestem bardzo zadowolona z ich muzyki. Można ich odwiedzić na www.zespolverne.pl
Polecam :) https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
kilhoman27 2015-07-29 20:08:09
Ze swojej strony mogę polecić zespół weselny Aplauz ze Starego Sącza, grali ostatnio na festynie, z tego co wiem od dłuższego czasu grają w stałym składzie.
http://aplauz.isacz.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
Tomala22 2015-07-31 15:06:56
Dobrze grają, ale byłem na imprezie z wodzirejem, też było fajnie. Chyba, że to wesele tradycyjne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
DawidPotul 2016-01-20 13:26:04
Ja swój zespół na wesele w Lubuskiem http://www.zespolnafali.pl/ znalazłem na tej stronie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
domina14 2016-01-28 11:05:47
A możecie mi powiedzieć coś o zespole Ok-ej ? Grał u kogoś na weselu, albo był ktoś tam gdzie grali?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele POMOCY
kb157 2016-02-09 16:18:49
Ja polecam Zespół GÓRMANI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in