8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....

hejZdaleka 2011-09-16 10:43:30
Witam wszystkich forumowiczów,mój pierwszy post. Z racji tego, że planuję wesele chciałbym abyście podpowiedzieli mi Wasze opnie na temat kapeli na wesele. W zasadzie wybór już padł na dwie, ale trzeba podjąć decyzję co do jednej:)
Co sadzicie o zespołach: - Cyje Zbóje czy Madeje? Może inne propozycje

Dzieki za wszystkie odpowiedzi!
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
hejZdaleka 2011-09-16 11:14:29
wszystkie opinie będą ważne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
juditha 2011-09-16 11:29:27
polecam "cyje zboje" graja rewelacyjnie
polecam tylko podpisanie z nimi umowy żeby nie wywinęli Wam numeru jaki zrobili moim znajomym.
3 dni przed weselem powiedzieli że maja w niedziele festyn i nie zagrają w poprawiny - podesłali swoich znajomych, którzy też grali ok, ale to nie zmienia faktu, że nie ich zamawiali! więc to niestety brak profesjonalizmu z ich strony;(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
hejZdaleka 2011-09-16 14:12:24
juditha

Byłaś na weslelu na którym grali? A tak jak piszesz to masz rację, umowa musi być;)a znajomi ogólnie z samego wesela zadowoleni?

dzięki za odpowiedz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
hejZdaleka 2011-09-16 14:24:37
A ktoś może był na weselu, gdzie grali Madeje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
nicola 2011-09-16 16:23:06
hej:) Byłam na weselu na którym grali Madeje i bardzo mi sie podobało, nawet u mojej siostry i puźniej u brata grali wszyscy byli zadowoleni wiec polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
konto usunięte 2011-09-16 20:18:34
U mnie grał zespół MILA i jestem bardzo zadowolony młodzi sympatyczni podbili serca moich gości ale to twój gust się liczy. Powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
pawel188 2011-09-16 21:05:16
Polecam zespół Madeje....
Grali na moim weselu- i grają na wszystkich weselach w mojej rodzinie. nigdy nie było z nimi żadnych problemów. Gorzej z terminami- do dwóch lat wcześniej. Zespołu Cyje zbóje, nie znam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
kalina1 2011-09-16 22:22:27
wszystko pieknie ładnie,ale nie wiem czy wiecie ze Madeje juz nie graja w tym samym skladzie. od nowego roku sklad sie zupelnie zmienia ponoc odchodzi basista i pekusista..... ciekawa jestem kto tam bedzie teraz spiewal hmmm? bo chyba nie ten starszy pan...?? wiec ja bym sie na twoim miejscu mocno zastanowila...i wybrała raczej cyje zbóje!!!:) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
zosiak 2011-09-16 22:29:53
Polecam zespół Cyje Zbóje, bardzo profesjonalnie obsługują wesele, robią krótkie przerwy w pracy, bardzo dobrze bawią gości i mają szeroki repertuar, tak, że i młodszym i starszym gościom do gustu coś zawsze przypadnie. Byłam na weselach przez nich granych i zawsze wszystko było w porządku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
hejZdaleka 2011-09-17 08:51:33
kalina1

a to pewna informacja o tych Madejach? :) bo pewnie przez telefon tego nie potwierdza:)

Z tego co piszecie to Cyje Zboje to lepszy wybor:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
kalina1 2011-09-17 09:13:35
tak pewna. wiem tylko tyle ze teraz sa 2 zespoly Madeje i BABIORZE.... i ponoc w Babiorzach ma Grac wlasnie ten basista i perkusista którzy odchodza, a w madejeach nie wiem jak to bedzie wygladalo. nie znam ich , wiec zadzwon i zapytaj..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
juditha 2011-09-17 09:32:33
potwierdzam opienie zosiak`a.
byłam na 3 weselach granych przez cyje zboje
krociotkie przerwy, obszerny repertuar na wysokim poziomie aranżacji - wokalistka swietnie bawi towraszystwo.
tylko ten niesmak po tym numerze jaki wywineli\:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
mimi84 2011-09-17 18:19:23
ja też potwierdzam opinie zosiaka i innych co do zespołu cyje zbóje - jest poprostu ok;-)

a co do niesmaku "juditha" to powiem Ci ze oczywiście to może nie było fear załatwienie za siebie innej kapeli na poprawiny, ale oni grali wtedy koncert charytatywny a nie festyn za kasę;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
mimi84 2011-09-17 18:20:30
dlatego musieli załatwić kogoś za siebie........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
mimi84 2011-09-17 18:33:18
jestem na bieżąco ze Zbójami i mogę się z Wami jeszcze podzielić, że od niedawna spisują umowy na wszelkie imprezy, a Wiem to na pewno bo grają mi wesele w 2013 roku;):P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
fiolekkk 2011-09-17 18:41:13
U nas grał zespół Cyje zbóje i goście byli zachwyceni. Nie wiem czy w okolicy znajdzie się zespół na takim poziomie.
Jednak radzę spisać umowę żeby nie było niespodzianek. U nas wyszło nie fajnie z rozliczeniami i mimo, że byliśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia przez nich wesela to niesmak pozostał.
To jedyny nasz podwykonawca, z którym z rożnych przyczyn nie podpisaliśmy umowy, a później gorzko tego pożałowaliśmy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
hejZdaleka 2011-09-17 19:32:22
DZiękuję wszytkim za opdowiedz, jednak przekonaliscie mnie to Zbojow:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
juditha 2011-09-19 11:02:27
mimi84 - nie mam nic przeciwko festynom i szanuję ich za charytatywne granie - szacuneczek!
Ale uważam, że można było wcześniej przedyskutować kwestię poprawin a nie stawiać Państwa Młodych przed faktem dokonanym w czwartkowy wieczór. - wg mnie to brak profesjinalizmu i przypuszczam że mimi84 też byś nie była w takiej sytuacji zadowolona nie wspominając o nerwach w takiej sytuacji...poza tym rezerwując termin u wybranej kapeli to chce się żeby TA kapela grała a nie jakieś "zastępstwo" i z uporem maniaka będę obstawać przy braku profesjonalizmu w tym przypadku.
zobowiązań należy dotrzymywać, a na festynie równie dobrze mogła zagrać inna kapela która na tą datę nie przyjęła żadnego wesela.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
macius121 2011-09-19 12:11:39
polecam ci kapele Emithers ze Stróży grali teraz wesele w Żegocinie 3-cie już w tej rodzinie ,pełny profesjonalizm uśmiech na twarzach panów grających .Ludzie znający się na tym co robią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
Admin21 2011-09-30 13:39:05
DO JUDITHA

Skoro cyje zbóje powiedzieli że będa grać 2 dni wesele a nie zagrali poprawin bo mieli jakis koncert (mniejsza z tym czy charytatywny czy nie) To mogli odmówić ten koncert jak wiedzieli dobrze że mają grać wesele 2 dni, tak jak się ugadali z państwem młodym. Przecież jest tyle młodych kapel które chca sie pokazać i nie musieli cyje zbóje grac tego koncertu. Poprostu Zbóje nie wywiązali się z umowy, nie feeerrr z ich strony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
jaco501 2011-10-02 10:07:14
ja polecam zespół ALIV:)jest to młody zespół jecz grają jak prawdziwi zawodowcy.Wczoraj grali u mojego sąsiada na weselu i żaden inny zespół nie może im się ruwnać! NIE SĄ DRODZY!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
bobasek 2011-10-02 14:54:53
polak nie przasadzaj z reklamą bo ALIV grał wczoraj u mnie na weselu a ja nie jestem twoim sasiadem. Prawda taka ża nie grali wczoraj i musza pograć zeby się nauczyć. Zbóje polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
juditha 2011-10-04 06:16:47
Admin21 mam dokładnie takie samo zdanie - przykre że traktuje się klienta w ten sposób zwłaszcza, że orkiestra która grała w 2 dzień nie była zbyt zaangażowana w impreze... ale to już inna sprawa...
było minęło, ale tak się nie robi i kropka.
duży minus dla tej kapeli...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
gueene 2011-10-04 10:38:51
Fajnie gra też PROMM,bardzo mi się podoba.Madeje też ładnie grają ale dobrze, że basista się zmieni.Cyje zbóje nie znam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
kalina1 2011-10-05 10:21:52
KOlego <queen>PROOM ok tez mi sie podoba bardzo profesjonalnie ale to juz lata praktyki... sax wymiata:). nie wiem jestem kobieta i moze sie nie znam na muzyce ale powiedz co ty chciales/as od tamtego basisty???dobry wokal dobrze i czysto gral wiec nie rozumiem czyms ci zaszkodzil????...hmmm Ja tam bym sie bala lepiej o nowego basiste w zespole Madeje bo ponoc to mlody niedoswiadczony chlopak, moja koleżanka chodzi caly czas w stresie maja grac u niej w przyszlym roku wesele i az sie boi co to bedzie..:/ tak jak mowilam jedyny dobry wokal odzszedł.....Ehhh:/ ale mam nadzieje ze go uslyszymy ponownie za niedługo....:):D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
654321 2011-10-05 12:13:01
kalina, gdzie żeś sie tak opaliła ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
karolcia2091 2012-07-04 16:23:03
ma ktoś jakiś namiar na kapele "cyjezbóje" ? przeszukałam już wszystko i nie znalazłam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
Gosia25 2012-07-29 12:21:23
Gorąco polecamy kapelę EMITHERS ze Stróży - grają naprawdę super, lekko i przyjemnie, wszyscy goście weselni bawili się fantastycznie. Nie robią długich przerw między kawałkami, w pełni profesjonalnie bawią gości. Polecamy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
ingaar 2012-07-29 17:41:56
A co myślicie o HARNASIACH?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
maxijazz 2012-07-29 19:53:36 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
EarlGrey 2012-07-29 20:34:36
W końcu to Zbóje :)... A wie ktoś już Cyje :)?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
xyz 2012-08-13 16:46:35
a jak nazywa się kapela co gra w Oberwance?
z góry dziękuję za odpowiedź;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
MalaMi33 2012-08-13 19:29:29
nie nie ... tylko nie cyje zboje bo ciezko grają... Polecam mila tequila albo innych jakis ale nie cyje zboje..... :/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
marcin1990904 2012-08-13 19:47:52
Na moim Weselu grał Zespół Largo grają super bawią ludzi ciekawie prowadzą oczepiny mają różne programy i idzie się z nimi dogadać nie zmieniają nagle cennika serdecznie ich polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
marcin1990904 2012-08-13 19:47:54
Na moim Weselu grał Zespół Largo grają super bawią ludzi ciekawie prowadzą oczepiny mają różne programy i idzie się z nimi dogadać nie zmieniają nagle cennika serdecznie ich polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
marcin1990904 2012-08-13 19:48:01
Na moim Weselu grał Zespół Largo grają super bawią ludzi ciekawie prowadzą oczepiny mają różne programy i idzie się z nimi dogadać nie zmieniają nagle cennika serdecznie ich polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
koteczek89 2012-08-24 09:52:51
Witam, nie mogę nigdzie znaleźć informacji kontaktowych do zespołu Cyje Zbóje. proszę o pomoc:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
alepikus 2012-08-28 23:00:59
667013604 kontakt CyjeZbóje..
a czemu grają ciężko?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
koteczek89 2012-08-30 09:50:43
ja nie uważam, że grają ciężko. Byłam na weselu gdzie grali i wszyscy bawili się wyśmienicie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
mikiol12 2012-09-04 17:51:36
zespol concert slyszalem na festynie fajnie grają tzw. ``pod noge``
http://www.planujemywesele.pl/20780-zespol-concert

a jeśli nie oni to zespol tatra http://www.planujemywesele.pl/15899-zespol-tatra
POLECAM8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
qwertyuio 2012-09-25 10:37:22
był ktoś ostatnio na weselu w Oberwance? podobno zmieniła się kapela.Co myślicie o nowym zespole? warty zrobinia tam wesela?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
isabell 2012-09-25 13:42:03
U mnie na weselu grał zespół THE PITERS BAND i wszyscy byli zachwyceni,potem grał jeszcze kilka wesel u znajomych i rodziny i wszystko było super-gorąco polecam!!! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
Megi 2012-09-25 16:42:44
to jest jakaś masakra... większość zespołów ma zajęte terminy na najbliższe 2 lata...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
w1985 2012-09-25 19:56:02
Polecam orkiestre Banitas.
Dobra zabawa dla mlodziezy i dla tych starszych gosci. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
aaaj 2012-09-25 20:52:14
Ja też polecam BANITAS ! Na prawdę rewelacja https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
qwertyuio 2012-09-25 21:29:30
wiecie cos na temat zespołu z Oberwanki? jak grają? jakiś kontakkt do nich? pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
patrysia 2012-10-07 23:19:52
Polecam zespół JareZytko z kamienicy potrafią dobrać repertuar pod gości wszyscy byli zachwyceni młodzi potrafią zabawić gości buziaczki chłopaki:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
owen 2012-10-16 17:08:23
a jak tak polecacie to ja polecam AKORD.Fajny zgrany zespół, naprawdę polecam byłem na weselu jak grali, wcześniej ich nie znałem ale przebijają większość zespołów o których tu mowa.Ponoć z okolic tymbarku, zawadki.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
aga09 2012-10-19 14:34:36
proszę o więcej opinii na temat zespołu LARGO!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
Damians 2012-11-20 20:36:06
Ja bardzo, bardzo polecam Zespół TerazMy z Limanowej. Grali u mnie na weselu. Świetna zabawa i doskonałe prowadzenie imprezy. To jest ich stronka: www.terazmy.com.pl Polecam ich gorąco :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
kasia22 2012-11-27 21:49:38
Co powiecie o zespole VIVA ??? mają grać na moim weselu, słyszałam że zmienili skład i troche się martwie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
Arek22 2013-01-07 17:31:44
Co wiecie o zespole teraz my z Limanowej?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
alfa1234 2013-01-08 22:56:04
Byłem na zabawie w Jaworzu jak grali i podobało mi się. Z tego co się orientuje to jak na taki nowy zespół grają fajnie pod nogę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
mikiol12 2013-01-12 16:10:03
Witam moge ci polecic ci zespół Concert słyszałem ich na festynie i mi sie podoba ale to zalezy od gustu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
leydiz 2013-01-14 23:06:23
Hej! Poszukuje zespołu na wesele kolega polecił mi Kapelę Bajeroki ze Szyku chciałam zasięgnąć opini o tym zespole miał może przyjemność ktoś posłuchać jak graja? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
konto usunięte 2013-10-03 02:17:21
Jeśli chodzi o zespół na wesele, to mogę polecić kapelę PISZCZKI z Podegrodzia. Nie biorą dużo za występy i grają bardzo ładnie.

Telefon: 505 403 963 lub 511 050 138

Strona internetowa:
http://zespolpiszczki.pl.tl
https://www.facebook.com/piszczki?ref=stream
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
karolakrk 2014-03-03 10:47:23
Madeje hmm niby taka swietna orkiestra!!! A obycia i szacunku do ludzi nie maja!!!!zarezerwowalam sale weselna na dany dzien orkiestra miala wolny termin mowili nie ma problemu zagramy. Wstepnie ich rowniez zarezerwowalam i bylam umowiona na dany dzien z nimi na podpisanie umowy!!! I co? Powiedzieli ze rezygnuja nie beda grac bo daleko do nowego targu jest a jeszcze do pana mlodego trzeba jechac 100 km i pozniej sie im grac nie bedzie chcialo!!!! Wstyd Panowie!!!!najlepiej jakby paramloda byla z okolic jurkowa albo mszany dolnej zeby czasami sie nie przemeczyli jazda!!! Przereklamowana orkiestra i tyle!!!!!!!pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół na wesele - Cyje zbóje, Madeje ....
iwonaa93 2015-06-22 16:59:03
Hej :) Był ktoś ostatnio na weselu na którym grały Cyje Zbóje ?? Co o nich sądzicie?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in