7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX

tomek623 2013-08-25 10:00:46
Witam wszystkich użytkowników.

Potrzebuje waszej porady - opinii o zespole gratix. Może ktoś z Was był na wesele i bawił się przy tym zespole lub posiada nagranie z ich udziałem. To dla mnie bardzo ważne i proszę o odpowiedz.

Z góry bardzo dziękuje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX
mona11 2013-08-25 13:18:28
Ja osobiście ich polecam słyszałam jak grają i podobało mi się:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX
bodzio500 2013-09-06 13:08:18
Ten zespół grał na naszym weselu w zeszłym roku. Szczerze polecam! Wszyscy goście ich chwalili, potrafili zabawić ludzi. Dobrze się nam też z nimi współpracowało - mieliśmy listę piosenek, które chcieliśmy i bez problemu zrealizowali naszą prośbę. Mamy nagranie z wesela, więc można zobaczyć. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX
moniczka2212 2014-03-29 19:50:50
jeżeli ktokolwiek będzie zamawiał tą kapelę na weselę radzę aby się upewnić, że bedą u Was grali, moja siostra zamówiła ten zespól gdy dzwonila rezerwowac termin, powiedzieli jej, ze nie ma problemu, ze juz jest wpisana do kalendarza. kilka miesiecy pozniej zadzwonila aby sie umowic na spotkanie, wczesniej nie mogla bo byla za granica, okazalo sie ze nie maja ich w kalendarzu, bardzo nieprofesjonalni ludzie. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX
mona11 2014-03-31 13:16:25
Bardzo polecam naprawdę godni polecenia!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX
massaro99 2014-09-16 00:24:45
Co to jest GRATIX?? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX
adi88 2014-10-06 14:27:19
Trzeba było zapłacić zaliczkę to nie było by problemu, przecież chłopaki nie będą ryzykować, że ich ktoś wystawi. Na nasz termin była już inna para, ale nie zapłaciła zaliczki ani nie spisała umowy więc wskoczyliśmy na ich termin. To normalne, że każdy woli mieć pewność, że ich nikt nie wystawi.
Pozdrawiamy zespół i gorąco polecamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZESPÓŁ MUZYCZNY GRATIX
maxioo 2014-10-06 17:26:43
toasz.... a co Ty masz do ich dedykacji??
Widocznie sam jesteś pazerny - jeśli masz życzenie poinformuj gości że jesteś honorowy i nie życzysz sobie żeby Twoi goście "dopłacali" orkiestrze. Albo powiedz niech przychodzą i Tobie płacą przed każdym tańcem 20 zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in