Czwartek, 13 sierpnia
Diana, Hipolit, Poncjan, Gertruda, Elwira, Radosław
4139

Porady

Zespół Madeje Jurków

Witam przeszukuje internecik by znalesc kawałki tego zespołu ale ciezko moze ktos posiada jakies nagrania ich ???
był bym bardzo wdzieczny
RE: Zespół Madeje Jurków
Spróbuj poszukać pod inna nazwa np. Babiorze !!! Zespół często zmienia skład i nazwy (teraz tez się skład zmienił) !!!
ale o jakich,,madei,,chodzi-zespol ten w ostatnim okresie ciagle zmienia sklad wiec nie mylic z ,,babiorzami,,bo oni tez juz nie sa tym zespolem co dawniej,Madeje od stycznia 2012 r. beda grali w nowym skladzie, wiec tak naprawde nie znajdziesz nigdzie jak graja, nie trzeba szukac w internecie tylko podjechac na impreze jak graja i posluchac na zywo, zespol babiorze tez bardzo sie reklamuje nazwa tylko tez od nowego roku beda grac w nowym skladzie, bedzie gral tylko
jeden,,
babiorz reszta to nowi wiec szukanie po internecie mija sie z celem czy tez kupowanie plyty na jarmarku gdzie utwory nagrywali kilka lat temu w innym nieistniejacym juz skladzie,madei polecam nawet w nowym skladzie, namiary-nic prostszego zapytac w jurkowie kolo koscola a kazdy ich wskaze moge dac telef-pisz na priv.
Dzieki wielkie za odpowiedz . Podobno graja w Jurkowie sylwestra, a ja chciałem zdobyc jakis ich wykon by rodzice mogli posłuchac. Moze grali u kogos z was na weselu ???
Zespół madeje jeszcze nie raz zmieni skład bo z "gówno" dowodzącym nikt sie nie dogada.
możesz powiedziec cos wiecej na ten temat ??
kogo nazywasz ,,gowno,,dowodzacym-bo chyba tego co masz na mysli to wlasnie madej, zespol madeje to nic innego jak nazwa osiedla w jurkowie gdzie juz 20 lat temu grala kapela rodzinna i stad nazwa madeje, z dawnych madei zostal jeden i muzyka nawiazuje do tego co grali i to sie ludziom podoba, zespol potem nazywal sie ,prom, gral tam obecny starosta limanowski przedstawiajac ,,ciotke z ameryki,,-babiorze to byl zespol mlodych chlopakow ktorzy nasladowali madei-nasladowali i to bardzo dokladnie-grali tylko w innym rejonie wsrod mlodziezy i zyskali popularnosc, prom czyli wlasciwi madeje zaczeli grac cos innego i tak drogi sie rozeszly nazwy pomylily i z mlodziezy juz nikt nie wie o co chodzi,OBECNI ,,Madeje,, nawiazuja muzyka do dawnych madei, wiec chcac zdobyc ich utwory mozna sie pofatygowac do nich i cos pokaza, w ciagu 20 lat grali mnostwo wesel, studniowek, wytlumacz rodzicom o kogo chodzi a na pewno ich slyszeli
hmm powiem tak nie znam gościa ale skoro jest taki dobry i miły to dlaczego ciagle zmienia zespoły??? cos musi byc nie tak.... tyle lat grał w PROMIE i czemu nagle go tam nie chcieli??? nie dawno grał z chłopakami z BABIORZY i tez sie rozeszli... piszecie ze Babiorze naśladowali Madei?? bzdura moim zdaniem kazdy zespół ma wlasny styl , a po 2 z tego co wiem a troszke wiem bo pochodze z łostówki to dawniej zespół nazywał sie REMIX i dobrze pamietam jak grali bo nie raz sie bawiłem przy nich w Ecuadorze i nie na jednym weselu.....teraz składy sie pozmienialy ale mysle ze niech kazdy z zespołów idzie w swoja strone i pokaże na co go stac.. bo po co oczerniac się na forach internetowych.??
Witam, "kasinaK2" posiadam nagranie z wesela w wykonaniu zespołu "Madeje" :) może bede mógł pomóc w tej sprawie :)
Witam. czy ma ktos jakies nowe nagrania zespolu Madeje? jesli tak to prosze pisac:)
wejdz na www.madeje.net i tam w zakładke "demo"
ale te dema nie oddają tego jak grają na żywo, są o wiele lepsi, polecam, sam mam juz ich zarezerwowanych na swoje wesele :):)
kolega bartekPl dobrze mówi dema nie oddają tego jak Madeje grają na prawdę, na żywo są o niebo lepsi, najlepiej skontaktować się z panem Pawłem przejść się na próbę i samemu się przekonać jak zespół gra, kontakt do pana Pawła na stronie zespołu
Slyszalam ich dema ale chodzilo mi bardziej o jakies nagrania z wesel:) a na probe nie mam niestety jak isc bo pracuje daleko stad:/
Witam! Ma ktoś nagranie zespołu Madei z tego roku? Bo jak mi wiadomo zespól od tego roku gra w nowym składzie i chciałabym posłuchać i zobaczyć jak to wszystko wygląda? bardzo proszę o pomoc
http://www.planujemywesele.pl/22923-madeje

link do strony, na której jest kilka ich utworów. pozdrawiam!
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in