Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Zespół Madeje Jurków

kasinaK2 2011-12-06 14:13:01
Witam przeszukuje internecik by znalesc kawałki tego zespołu ale ciezko moze ktos posiada jakies nagrania ich ???
był bym bardzo wdzieczny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
marpaz 2011-12-06 14:57:22
Spróbuj poszukać pod inna nazwa np. Babiorze !!! Zespół często zmienia skład i nazwy (teraz tez się skład zmienił) !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
konto usunięte 2011-12-07 04:39:00
ale o jakich,,madei,,chodzi-zespol ten w ostatnim okresie ciagle zmienia sklad wiec nie mylic z ,,babiorzami,,bo oni tez juz nie sa tym zespolem co dawniej,Madeje od stycznia 2012 r. beda grali w nowym skladzie, wiec tak naprawde nie znajdziesz nigdzie jak graja, nie trzeba szukac w internecie tylko podjechac na impreze jak graja i posluchac na zywo, zespol babiorze tez bardzo sie reklamuje nazwa tylko tez od nowego roku beda grac w nowym skladzie, bedzie gral tylko
jeden,,
babiorz reszta to nowi wiec szukanie po internecie mija sie z celem czy tez kupowanie plyty na jarmarku gdzie utwory nagrywali kilka lat temu w innym nieistniejacym juz skladzie,madei polecam nawet w nowym skladzie, namiary-nic prostszego zapytac w jurkowie kolo koscola a kazdy ich wskaze moge dac telef-pisz na priv.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
kasinaK2 2011-12-07 08:34:26
Dzieki wielkie za odpowiedz . Podobno graja w Jurkowie sylwestra, a ja chciałem zdobyc jakis ich wykon by rodzice mogli posłuchac. Moze grali u kogos z was na weselu ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
maja36 2011-12-07 10:09:58
Zespół madeje jeszcze nie raz zmieni skład bo z "gówno" dowodzącym nikt sie nie dogada.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
kasinaK2 2011-12-07 10:49:41
możesz powiedziec cos wiecej na ten temat ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
konto usunięte 2011-12-08 23:01:14
kogo nazywasz ,,gowno,,dowodzacym-bo chyba tego co masz na mysli to wlasnie madej, zespol madeje to nic innego jak nazwa osiedla w jurkowie gdzie juz 20 lat temu grala kapela rodzinna i stad nazwa madeje, z dawnych madei zostal jeden i muzyka nawiazuje do tego co grali i to sie ludziom podoba, zespol potem nazywal sie ,prom, gral tam obecny starosta limanowski przedstawiajac ,,ciotke z ameryki,,-babiorze to byl zespol mlodych chlopakow ktorzy nasladowali madei-nasladowali i to bardzo dokladnie-grali tylko w innym rejonie wsrod mlodziezy i zyskali popularnosc, prom czyli wlasciwi madeje zaczeli grac cos innego i tak drogi sie rozeszly nazwy pomylily i z mlodziezy juz nikt nie wie o co chodzi,OBECNI ,,Madeje,, nawiazuja muzyka do dawnych madei, wiec chcac zdobyc ich utwory mozna sie pofatygowac do nich i cos pokaza, w ciagu 20 lat grali mnostwo wesel, studniowek, wytlumacz rodzicom o kogo chodzi a na pewno ich slyszeli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
jacekC 2011-12-13 12:47:20
hmm powiem tak nie znam gościa ale skoro jest taki dobry i miły to dlaczego ciagle zmienia zespoły??? cos musi byc nie tak.... tyle lat grał w PROMIE i czemu nagle go tam nie chcieli??? nie dawno grał z chłopakami z BABIORZY i tez sie rozeszli... piszecie ze Babiorze naśladowali Madei?? bzdura moim zdaniem kazdy zespół ma wlasny styl , a po 2 z tego co wiem a troszke wiem bo pochodze z łostówki to dawniej zespół nazywał sie REMIX i dobrze pamietam jak grali bo nie raz sie bawiłem przy nich w Ecuadorze i nie na jednym weselu.....teraz składy sie pozmienialy ale mysle ze niech kazdy z zespołów idzie w swoja strone i pokaże na co go stac.. bo po co oczerniac się na forach internetowych.??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
Piotr 2011-12-13 17:53:13
Witam, "kasinaK2" posiadam nagranie z wesela w wykonaniu zespołu "Madeje" :) może bede mógł pomóc w tej sprawie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
laska20 2012-05-04 14:37:31
Witam. czy ma ktos jakies nowe nagrania zespolu Madeje? jesli tak to prosze pisac:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
bartekPl 2012-05-05 22:56:57
wejdz na www.madeje.net i tam w zakładke "demo"
ale te dema nie oddają tego jak grają na żywo, są o wiele lepsi, polecam, sam mam juz ich zarezerwowanych na swoje wesele :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
liliput 2012-05-06 08:01:45
kolega bartekPl dobrze mówi dema nie oddają tego jak Madeje grają na prawdę, na żywo są o niebo lepsi, najlepiej skontaktować się z panem Pawłem przejść się na próbę i samemu się przekonać jak zespół gra, kontakt do pana Pawła na stronie zespołu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
laska20 2012-05-09 19:46:41
Slyszalam ich dema ale chodzilo mi bardziej o jakies nagrania z wesel:) a na probe nie mam niestety jak isc bo pracuje daleko stad:/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
karolcia2091 2012-09-24 14:22:47
Witam! Ma ktoś nagranie zespołu Madei z tego roku? Bo jak mi wiadomo zespól od tego roku gra w nowym składzie i chciałabym posłuchać i zobaczyć jak to wszystko wygląda? bardzo proszę o pomoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół Madeje Jurków
orzeszek123 2012-11-30 13:24:34
http://www.planujemywesele.pl/22923-madeje

link do strony, na której jest kilka ich utworów. pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in