Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Zespół LINOLEUM na wesele

sheitacid 2012-01-17 09:36:13
Co sądzicie o zespole LINOLEUM? Byłam na weselu na którym oni grali i bardzo fajnie grali, niestety mija się to z tym co mają na stronce. Dlatego potrzebuje Waszej pomocy. Pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
fenolek 2012-01-17 11:25:02
osobiście nie polecam.. byłem na weselu w lipcu i pozostawiają wiele do życzenia pod względem grania jak i organizacyjnym.. nazwa idealnie sie wpasowała w to jak grają... poziom "poniżej 0".. ale o gustach sie nie dyskutuje
pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
max123456 2012-01-17 11:48:34
osobiście nie słyszałem ich na żywo ale z tego co kolega mi mówił to nie ma szału. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
sheitacid 2012-01-17 12:03:41
ok, dzięki serdeczne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
dezerter 2012-01-17 12:31:06
jeśli wybiera sie na nazwę kapeli wykładzine podłogową to chyba dobrze nie jest;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
ostry2 2012-01-17 14:49:30
osobiscie polecam kapele, bylem na weselu w Sierpniu i genialnie sie wybawilem.Powinni wiecej ciekawszych rzeczy wrzucic na stronke int,bo graja na zywo rewelecyjnie a na stronce tak jakosc tylko droga, nie odzwierciedla to wszytskiego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
omensee 2012-01-17 15:12:03
Kapela warta uwagi, graja rozne gatunki muzyczne wiec mozna sie wysmienicie wybawic.Bardzo dobre wokale.Zajrzalem z ciekawosci na stronke i rzeczywiscie zgadzam sie z uzytkownikiem wyzej,nie odzwierciedla ona umiejetnosci zepolu.Powinni cos nagrac.
,,fenolku, co masz na mysli mowiac ze graja ponizej 0?? to ostre slowa,a z tego co slyszalem bylo bardzo dobrze.
a i nie sa tacy drodzy, warto , polecam:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
fenolek 2012-01-17 19:18:54
Moze i za ostrych slow uzylem za co przepraszam.. kapela nie robi dobrego wrazenia muzycznego, graja jak graja..nie ustawili dobrze sprzetu na sali co tez psuje wrazenie, falszowala pani,gubili rytm,problemy z gra dedykacji.. dlugie przerwy i w dodatku czeste oraz zbyt duza ilosc alkoholu jak na orkiestre..duzo uchybien ktore w mojej opini deklasuja zespol.. tak bylo w lipcu na weselu, moze cos sie zmienilo od tego czasu ale jesli jest mozliwosc wyboru orkiestry to radze sie dwa razy zastanowic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
omensee 2012-01-18 10:54:52
z tego co wiem i slyszalem, a bylem na dwoch imprezach ktore grali,co prawda w Sierpniu I wrzesniu,ale nijak odnisi sie to do tego co piszesz,,fenolku
Nie mozliwe zeby gubili rytm bo to sami profesjonalisci a ich bebniarz gra idealnie rytmicznie.
Przerwy byly zaskAKUJACO KROTKIE !! jedynie na jedzenie i narzucone przez pare mloda.
Co do dedykacji nie mam zastrzerzen.
I alkohol pili dopiero rano jak juz sie ludzie rozchodzili.
heheh nie wiem czemu po nich tak jezdzisz:) zrobili Ci cos?nie mozliwe zeby osriestra popelnila wszystkie z najwazniejszych bledow:)
a gdzie byles na tym weselu???
jaka zatem kapele polecasz???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
fenolek 2012-01-18 13:18:30
Mówię tylko jak było na tym weselu - nie wiem może zmieniło się to i owo do dnia dzisiejszego.. co do profesjonalizmu poszczególnych członków zespołu nie podważam, wiem ko gdzie i z kim wcześniej grał.. a co do innych orkiestr hmmm -kapela zryw, cyje zbóje, a z bardziej doświadczonych to np nowaki.. ale to rzecz gustu - jednym to się podoba innym co innego.. wyrazilem swoje zdanie - a po tamtym weselu na którym byłe (gdzie grał zespół Linoleum) nie słyszałem zbyt wielu pozytywnych opini.. ale co kto woli co kto lubi
pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
piotr1 2012-01-18 19:21:44
Wszystko jest kwestią gustu. Może grają dobrze a może i nie.Proszę sobie wejść na stronkę KARCZMY MATRAS i zobaczyć kiedy na dancingu gra zespół Linoleum i przyjść posłuchać,ocenić samemu.Gra też wiele innych zespołów również zachęcam do posłuchania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
ostry2 2012-01-18 22:40:20
rowniez jestem za Linoleuem, z tego co wiem, czlokowie zespolu grali pare lat temu w innym zespole.Moze masz ,,fenolku uprzedzenia? aczkolwiek byc moze to kwestia gustu.
PIOTR1 chyba znalazl konsensus tej konwersacji,kto nie wierzy niechaj zmierzy.
Ja zepsol Linoleum jak najbardziej polecam,a kto chce sie przekonac na wlasne ucho powinien ich uslyszec na zywo, np. w karczmie Matras ,podobno w ktoras sobote stycznia graja w tej Winiarni w Mszanie
,,FENOLKU zgadzam sie z Toba co do zepsolu Cyje zboje, fajnie graja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
fenolek 2012-01-19 15:16:04
z tego co patrzyłem na stronie to zmienił się im skład.. ja słyszałem ich w poprzednim.. uprzedzeń co do nich nie mam, jak nadmieniałem wcześniej rzecz gustu.. :) widać mam wypaczony gust :P pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
omensee 2012-01-19 18:22:57
polecam Linoleum !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
KAWULA 2012-01-19 19:26:12
Linoleum ... jestem na NIE! Jestem na tak: CyjeZbóje, Góralsi! A pamietajcie , zajebista kapela =zajebiste wesele!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-01-21 10:00:13
Linoleum-stanowczo na tak !!!
Swietnie sie wybawilam i inni gosci tez byli zadowoleni
polecam rowzniez CyjeZboje.
Linoleum według mnie ma ciekawy repertuar-to dobra alternatywa jak ktos nie chce bawic sie tylko do ludowych przebojow, jakie graja np Goralsi, ale to juz kwestia gustu.
uwazam ,ze na weselu powinna byc szeroka gama, mix roznych stylow od goralskiego, po disco, nawet troche rocka, bo rozni sa ludzie i trzeba po trochu trafic w kazde gusta.
pozdrawiam Ewa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
wnuczetatwoje 2012-01-21 10:59:38
widze ze tu sie mala burza zrobila;)
moje zdanie jest takie: nie wazne jaka kapela byl by grali pod ludzi a ludzie sie odbrze bawili.
Linoleum slyszalem i dobrze sie bawilem ,kobitka fajnie spiewa,
nie zauwazylem zeby mieli jakies pronblemy z dedykacjami czy z alkoholem a to juest duzy plus
polecic moge rowniez zespol Viarusy,slyszalem ich raz w jakiejs kanjpie w Limanowej, i powiem ze ok

polecam zespol Linoleum
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
mannazpiekla 2012-01-21 11:06:07
hej wszystkim !

najlepoiej na wesele dj !! niedrogi a ludzie sie bawia jak nie wiem co !!
ale to juz moj gust.
co doi kapeli to slyszalem Linoleum na jakims dancingu
i bardzo mi sie podobalo.Wiara sie bawila.Kolega byl na weselu i takze zachwalal.
N
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
mannazpiekla 2012-01-21 11:06:58
NIE WIEM wiec skad pare tych odmiennych opini
zespol ok,mozna brac !B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-01-21 11:16:35
hehe, dokladnie
zalezy kto ma jakie ucho do sluchania:LP

wg mnie graja porzadnie,
a slyszelscie moze zepol Golecki??albo NASH co o nich Powiecie?? bo rozne opinie slyszalam,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-01-21 11:17:31
p.s. ten NASH chyba niedawno powstal,widzialam, tego wokaliste zzespolu Golecki i nie wiec czy tamci dlaej graja,wie ktos cos???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
ostry2 2012-01-21 13:01:09
nie wiem czy Golecki sie rozpadly, jeszcze nie slyszalem tego zespolu Nash,

plecam Linoelum:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
gloslimanowski 2012-01-21 13:16:04
witam wszystkich,

dodaje rowniez swoj pozytywny glos dla zepolu Linoleum
chłopaki fajnie grają a ich wokalistka ma czysty i piekny glos.
Polecam Ich, nie wiem skad pare niepochlebnych opini
mam jedno ale: strona internetowa ! powinni ja rozbudowac i dac wiecej filmow z wesele,czy utworkow np.Bo na podstawie stronki nie mozna ich ocenic, trzeba uslyszec na zywo.

swego czasu dobry byl tez zespol Sax, ale nie wiem czy tam sie cos w skladzie nie pomieszlo, tak czy siak dobrze sie bawilem jak graly te dwa zespoly.

co do Golecek, podobno graja tak jak grali
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
sysia1138 2012-01-21 13:38:13
bardzo dobry zespół ;) wokalistka bardzo ładnie śpiewa a chłopaki fajnie grają polecam :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
igan 2012-01-21 13:38:44
Byłam raz na imprezie gdzie grali...na muzyce się nie znam ale jako, że z racji zawodu często bywam na weselach to musze przyznać że na mój gust grają grubo powyżej średniej:) Potrafią się dostosować do ludzi, którzy stoją pod sceną i w momencie parkiet pęka w szwach. Ja się super wyszalałam dlatego szczerze polecam i pozdrawiam...szczególnie Panią wokalistkę o szerokim uśmiechu i świetnym głosie!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
yoanna25 2012-01-21 13:38:56
Hej :) nie raz słyszalam Linoleum :) oni sa świetni. nie ma nawet o czym gadac. Chłopaki z dużym doświadczeniem, a dziewczyna nie dość ze ma świetny czysty glos to idealnie sie prezentuje na scenie. Mają talent. Nie wiem jak ktos moze mowic że lepszy byl by DJ. Może od razu puszczajcie sobie muzyke z youtube na weselu :) Jak najbardziej polecam ten zespół
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-01-21 13:46:03
ale sie zrobilo gorąco na tym forum !!
jedna osoba chciala chyba zaszkodzic ,a tu sie posypala lawina pozytywow !
mam nadzieje ze Wam to pomoze w zagraniu coraz to wiekszej ilosci wesel i imprez,

tak trzymac LINOELUM ! polecamhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Zabeczka 2012-01-21 14:01:10
Świetny zespół z całego serca polecam,piękny głos wokalistki jak i doskonała aparycja,miły kontakt wszystko precyzyjnie zorganizowane! POLECAM!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
omensee 2012-01-21 14:01:47
Linoleum i Cyje Zboje powinni sie zrewanzowac chyba za darmowa reklame ! hah
zycze powodzenia, polecam te dwie kapele8)https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
omensee 2012-01-21 14:04:21
co do wokali,podoba mi sie to ze spiewa babka i facet,
fajnie to brzmi.
jest rowno,Kalawiszowiec wymiata o gitarzyscie juz nie wspomne, solowki powalaja, bebniarz na najwyzszym poziomie !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Daniel222 2012-01-21 14:21:09
Linoleum?
jak najbardziej polecam,Profesjonalizm w kazdym calu.Graja pod ludzi i dla ludzi, z serca! BARDZO SYMPATYCZNY ZESPOL.
Z tego co mi wiadomo,tamten rok mieli bardzo pracowity,prawie kazda sobota zajeta,a to o czyms swiadczy.
Piekna, usmiechnieta i utalentowana Wokalistka z bardzo profesjonalna załogą!
CO DO NAZWY, INNA NIZ WSZYSTKIE , TA BUZKA W LOGO JEST NAJLEPSZA!:)

Warto ich wziac , recze 100 %
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
ostry2 2012-01-21 14:42:18
dokladnie Daniel2222 w pelni sie z Toba zgodze!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Barbie 2012-01-21 16:17:32
Bawilam sie przy ich muzyce swego czasu na weselu i stwierdzam, ze graja niezle... Raczej nie mam zastrzezen :)

A co do w/w zespolu Sax - rozpadl sie jakis czas temu niestety.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Barbie 2012-01-21 16:17:34
Bawilam sie przy ich muzyce swego czasu na weselu i stwierdzam, ze graja niezle... Raczej nie mam zastrzezen :)

A co do w/w zespolu Sax - rozpadl sie jakis czas temu niestety.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Pawel09 2012-01-21 16:19:51
witam,
na pozcatku pozdrawiam caly Zespol Linoleum
bylam na weselu we Wisniowej w Padzierniku,
i jestem pod wrazeniem kapeli !!
wesele grali prawie do 8 rano a poprawiny do 6 !
co za kapela, wszyscy chwalili i sie niezle wybawili

POLECAM !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
fenolek 2012-01-21 16:42:17
Nikt nikomu nie chciał zaszkodzić.. wyraziłem swoją opinię - zaznaczyłem iż słyszałem ich w lipcu na weselu, grali w trochę innym składzie (2 osoby inne niż na zdjęciu na stronce-może w zastępstwie kto to wie)nie wiem jak graja teraz.. Muzyka to rzecz gustu, jak tu ktoś napisał zależy jakie kto ma ucho.. jeżeli wiecie gdzie w najbliższym czasie gra zespół Linoleum to proszę o info - chętnie zweryfikuje pozytywne opinie i wypowiem się.. :)
Co do zespołu gołecki to grają nadal, i polecam, NASH nie słyszałem ale z tego co wiem to założył go perkusista z Gołecek..

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
ostry2 2012-01-21 17:10:10
Ciesze sie FENOLKU ,ze troche spusciles z tonu:)
aczkolwiek kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini i to sie ceni.
Z tego co wiem,doszlo jeszcze dwoch dęciakow do zespolu,wiec prezencja jest nienaganna.Nie wiem dlaczego nie ma ich jeszcze na stronie.
Jezeli mam dobre informacje ( przeczytalem gdzies na ulotce)to graja 28.stycznia w Starej Winiarni w Mszanie Dolnej impreze karnawalowa.
http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/

Impreza otwarta,kazdy moze wejsc.Wiec moze warto ich posluchac i zweryfikowac opinie.

co do golecek bardzo podoba mi sie jak graja.
p.s. naprawde SAX sie rozpadl???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-01-21 17:17:27
Ostry2,
masz dobre informacje, na bank graja w Starej Winiarni 28 St. PELNO ULOTEK JEST.
Mozna Ich znalesc na facebooku ,(Zespol Linoleum) tam publikuja wszystkie wazniejsze wydarzenia wiec mozna byc na bierzaco

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002571624011
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-01-21 17:20:04
aha i jak to czyta ktos z Linoleum,
zrobcie cos z ta stronka ! bo jej zawartosc nie odzwierciedla waszych mozliwosci
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
fenolek 2012-01-21 17:21:51
Czyli 28 stycznia azymut Stara Winiarnia :) pojedziemy posłuchamy i wypowiem się .. a co do wyrażania własnej opinii - od samego początku zaznaczałem że to moje zdanie i wszystko zależy od tego jaki kto ma gust.. a cała masa pozytywnych komentarzy o czymś musi świadczyć - są dwie możliwości.. reasumując posłuchamy i zobaczymy..

pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
niebo 2012-01-21 18:55:01
widze, ze Zespol zyskal niezla reklame.Osobiscie podoba mi sie jak graja, mialam okazje byc na dwoch imprezach ,ktore grali,(min wlasnie w Winiarni,oraz w Siwym Brzegu w Limanowej) i tu sie zgodze z Fenolkiem, ze jedna osoby nie ma na zdjeciach skladu na stronce, aczkolwiek wrazenie takie samo,bawilam sie do bialego rana i nikt nie narzekal.
Sporo tutaj pozytywnych komantarzy, ja swoj tez oddaje jako plus dla LINOLEUM I ZYCZE IM POWODZENIA I JAK NAJWIEKSZEJ ILOSCI IMPREZ DO ZAGRANIA.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Piotr 2012-01-21 19:07:55
Witam oczywiście dorzucę kolejny pozytywny komentarz dla zespołu "Linoleum" zainteresowanym Polecam. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
omensee 2012-01-21 19:35:16
Jak bede planowal wesele to mysle ze znajda sie na pierwszym miejscu jako kapela, nie ma drugich takichhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
wnuczetatwoje 2012-01-21 19:42:41
hehe moze maja tyle grania, ze nie maja sie kiedy stronka zajac?:)
ale nie mozna tego bagatelizowac bo strona to wizytowka, jak ludzie maja oceniac, Ci ktorzy nie slyszeli?? albo na zywo albo i internecie.A nie kazdy ma mozliwosc posluchac na zywo, takze Linoleum jestem za Wami, ale na Boga wrzucciez cos na ta strone
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
ona77 2012-01-21 21:26:19
słuchałam ich bardzo często, graja każdy rodzaj muzyki i dla starszych i dla młodzieży, zależy do jakiej muzyki ludzie się bawią. Graja bardzo profesjonalnie i na żywo(tzn nie puszczają podkładu z klawiszy np, jak inne orkiestry) :Wokalista świetnie śpiewa i gra na gitarze Wokalistka, nie dość ze świetnie śpiewa, to się także prezentuje(zawsze elegancka)(nie we wszystkich zespołach tak jest) i sama się super bawi śpiewając. Gorąco polecam!!!!!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Iwona75 2012-01-22 12:38:29
Witam wszystkich,
na poczatku chce powiedzeiec, ze dobry zespol=dobra zabawa, wiec nie nalezy zalowac ani grosza, tak jak to powiedzial ktos wyzej.
Zgadzam sie z moja przedmowczynia ,Linoleum w 100% na zywo , odwalaja kawal dobrej roboty.Az mi tch brajkowalo jak tanczylem do ich muzyki,Duzy szacun
Co do wokalistow, to naprawde pierwesza klasa,
pan z dlugimi wlsami ma bardzo fajny wokal
a wokalistka to juz szał na maxa nie dosc ze pieknie spiewa, to sie tym cieszy, widac ze z serca i jeszcze jak wyglada !
kazda sie powinna tak prezentowac na scenie! a nie jakies spodnie typu jeansy czy cos.Brac przyklad

tak czy sieka polecam kapele Linoleum a oprocz nich jeszcze warto zwrocic uwage na Cyje Zboje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
polskarewolucja 2012-01-22 12:52:15
CyjeZboje jeszcze nie slyszalem, ale jak polecaccie to pewnie fajnie graja,Zw/w slyszalem tylko Zespol Linoleum i Maysterki takze moge polecic.
gDZIES MAM cHYBA NAwet plyte z wesele, wiec jakby ktos chcial moge udostepnic.
Linoleum 100 % live, muzyka na dobryn poziomie, i co najwazniejsze graja pod ludzi.
nic tylko Brac
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
gloslimanowski 2012-01-22 13:11:23
pojawil sie komunikat na limanowa.in , ze Linoelum gra Zabawe Karnawalowa 28.01. w Starej Winiarni,pisza ze wstep 20 zl, a na ulotkach i na facebooku 10 zl, czy ktos wie jaka jest w koncu cena biletu???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
gloslimanowski 2012-01-22 13:12:19
pojawil sie komunikat na limanowa.in , ze Linoelum gra Zabawe Karnawalowa 28.01. w Starej Winiarni,pisza ze wstep 20 zl, a na ulotkach i na facebooku 10 zl, czy ktos wie jaka jest w koncu cena biletu???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
bazko4 2012-01-22 13:21:45
jak ktos ma facebooka to moze sobie sprawdzic na ich stronie
tu jest link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/301311136587681/

i tam jest napisane ,ze 10 zl-jezeli sie kupi bilet wczesniej a 25zl w dniu zabawy.Czyli jest blad w komunikacie.
lepiej rezerwowac wczesniej,bo taniej hehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
bazko4 2012-01-22 13:26:17
a jezeli chodzi o moja opinie na temat Linoelum,to nie mam zastrzezen.Fajnie graja i mozna niezle sie wyszalec.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
niebo 2012-01-22 16:56:02
kazdy tam moze wejsc na ta impreze??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
konto usunięte 2012-01-22 17:33:46
powiem krótko, totalne cwaniactwo i zadufanie w sobie... polecam szczerze inne kapele. A zresztą ta sama załoga dawniej nazywali się inaczej czyżby było coś nie tak????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
talaska 2012-01-22 17:50:57
widze wiele zespołow polecanych.....podajcie jakies namiary na nie.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
talaska 2012-01-23 10:02:22
ma ktos namiary na zbóji lub linoleum,bardzo prosze napisac..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
bazko4 2012-01-23 10:08:41
a jak sie nazywali dawniej??

,,talaska tu masz nr kontaktowe do Linoleum z ich strony int.:
509322401
509465494
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
4ever 2012-01-23 14:42:11
Ludzie co Wy piszecie.... Linoleum gra zajebi..ie! Byłam na ich weselu.... masakra... miażdżą system chłopaki :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
sheitacid 2012-01-24 08:28:29
Teraz to mam jeszcze większy dylemat, ponieważ znalazłam jeszcze jedną - podobno super kapele "Ogórki" z Zakopanego. Ich demo jest super na stronie. A był ktoś może na weselu gdzie oni grali??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
sheitacid 2012-01-24 08:50:50
A Kapela "Ogórki" z Zakopanego?? Słyszeliście ich może na żywo?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
bazko4 2012-01-24 09:59:58
Saheitacid , niestety Kapela Ogorki nie jest mi znana,wiec nie oceniam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
Barbie 2012-01-24 16:21:11
Przynajmniej z tego, co mi wiadomo - tak, Sax sie rozpadl. (Wielce zaluje, bo byl jednym z lepszych zespolow...) Wiem, ze na pewno czesc (na pewno 1 osoba :D) gra teraz w zesp. Maysterki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-01-25 09:31:13
co to za Ogorki_? hahah:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
sheitacid 2012-01-25 09:59:41
Kapelaogorki.pl sprawdź. Słyszałam, że na Podhalu robią furrorę. A terminy mają dopiero na 2014 rok. Myślę, że to o czymś świadczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
bazko4 2012-01-25 14:02:17
co do kapeli Ogorki:
fajnie graja tylko troche monotematycznie.Dal mnie kapela musi grac przekrojowo, po trochu z kazdego gatunku muzyki od folku, przez doisco, po rock.Wtedy jest dobra kapela.
Nie kazdy chche sie
bawic do tylko i wylacznie goralskich przebojow.Nie slychac tu damskiegowokalu a szkoda, bo on upieksza wszytsko.
Jak sie ma roznych gosci z roznymi gusta,mi muzycznymi to trzba sie wyposlazyc w taka kapele , ktora kazdego po trochu zaspokoi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
bazko4 2012-01-26 15:12:35
jak widac,Wasze uwagi, co do stronki internetowej Zespolu Linoelum poskutkowaly i znalazlo sie na niej wiecej nagran video,pokazujacych Zespol w akcji
oto link:
http://www.linoleumband.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
bazko4 2012-01-26 15:15:52
jak widac,Wasze uwagi, co do stronki internetowej Zespolu Linoelum poskutkowaly i znalazlo sie na niej wiecej nagran video,pokazujacych Zespol w akcji
oto link:
http://www.linoleumband.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
grzyboloMD 2012-02-05 16:44:25
Witam wszystkich. Linoleum prezentuje się świetnie, byłem na paru ich koncertach i co do ich występów nie mam żadnych zastrzeżeń. Wokal na bardzo wysokim poziomie, a i na wokalistce można oko zawiesić. Klawiszowiec po prostu wymiata, solówki gitarzysty są świetne, perkusista daje równo po garach. A całość prezentuje się naprawde zajebiaszczo. więc jak najbardziej polecam!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-02-09 12:01:05
kto wie kiedy w najblizszym czasie gra Zespol Linoleum???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
garczi 2012-02-09 12:40:02
Zespół The Prince&Pal! http://theprinceandpal.pl/ :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
margarita88 2012-03-27 17:17:37
a gdzie sie wybieracie w Lany Poniedzilek> polecacie jakies miejsca , zespoly???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
pikachu 2012-04-01 17:10:09
polecam sprawdzonych www.zespolmuzycznysax.republika.pl graja miedzy innymi w siwym dymie pod warszawa jak i w rabce a rynek powiatu limanowskiego bardzo dobrze znaja i naprawde od 25 lat sa liderami:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
piotr1 2012-04-01 23:40:16
Zespół linoleum gra na dancingu 09.04. (lany poniedziałek) w Karczmie Matras więc oceńcie Sami dla mnie REWELKA.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
niebo 2012-04-02 12:48:16
http://karczma-limanowa.pl/imprezy-u-nas,3,s.html

podobno juz malo miejsc zostalo,wszystko zarezerwowane
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
piotr1 2012-04-09 18:08:31
Dziś lany poniedziałek w KARCZMIE MATRAS gra zespół LINOLEUM!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
niebo 2012-04-12 09:17:34
i jak byl ktos w lany poniedzialek w Matrasie? jak bylo?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół LINOLEUM na wesele
konto usunięte 2013-10-02 06:24:56
Ja na wesele polecam kapelę PISZCZKI z Podegrodzia. Grają bardzo ładnie i niedrogo. Mają bogaty repertuar.

Kontakt: 505-403-963 lub 511-050-138

https://www.facebook.com/piszczki?ref=stream
http://zespolpiszczki.pl.tl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in