Sobota, 25 stycznia
Elwira, Paweł, Miłosz, Tatiana
4108

Porady

zespół Alvaro

witam, chciałam o opinie na temat zespolu Alvaro. prosze o pomoc :):D
RE: zespół Alvaro
Najlepiej spytaj lg1. On myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i na pewno wiele Ci opowie o takich zespołach :P
Chcę konkretnych odpowiedzi bo mam problem, mam nadzieje ,że ktoś mi jednak pomoże i zrozumie stresy przyszłych młodych, pozdrawiam :P
Ja to doskonale rozumiem, łatwo nie jest :)
Znam lepsze zespoły na wesele, niż ten Alvaro, które mógłbym Ci polecić. :)
To prawda, w tak ważnych sprawach nie ma co się posiłkować zdaniem pajaca lg1, który pisze z powodu nadmiaru wolnego czasu :P
I znowu w koło Macieju: Wislak vs. lg1... Dziewczyna prosi o jakieś obiektywne opinie na temat konkretnego zespołu (nie o oferty innych kapel), a dostaje tylko papkę niekonkretnych i nie wnoszących praktycznie nic do tematu "żali" na innego użytkownika i cały świat. Ludzie, trochę empatii i konkretów. Temat -> konkretne pytanie -> konkretna odpowiedź. Proste? Jeśli nie wiesz nic na temat, po co zabierasz głos? Pozdrawiam :)
w takim razie polec Wislak
Rok temu , grali na moim weselu. Bardzo polecam ten zespół:)
Goście wybawili się do rana.
@ela90:

:) -> PW ;)

@Jinxx:

Ale co się mieszasz? Jak widać interesują ją także inne zespoły, więc nie musisz pełnić roli adwokata :)
I znowu Wiślak :D heh
A zalmiwas123 wciąż za mną :P
Chciałabym odświeżyć temat- jakie są Wasze opinie na temat zespołu ALVARO? prosze o szczere rady jesli ktos ich slyszal na zywo, bo intensywnie myśle o nim na Nasze wesele... Pozdrawiam:)
Słyszałam na żywo, polecam bardzo, na piątkę z plusem oceniam.
Bardzo fajne, młode chłopaki, trzymają fajny klimat na imprezie :)
jednak ja i tak zawsze jestem albo za Babiorzami albo kapelą Cyje Zbóje :)
Babiorze, choć slyszalem, ze Alvaro tez w miare spoko :)
Byłem swego czasu na weselu gdzie grał Alvaro.
Moja ocena jest taka: wspaniały wokal pary solistów, świetny repertuar w stylu nie smędzić, a rozbawić, bardzo dobrzy muzycznie.
A na dodatek wokalna oprawa mszy.
Zespół Alvaro grał w maju na naszym weselu i poprawinach -najlepszy zespół jaki tylko mogliśmy wziąć na wesele ;D jak najbardziej polecamy lepszego w okolicy nie znajdziecie:)
Jeżeli nie masz u nich zamówionego terminu, to obawiam się, że możesz ich nie mieć na swoim weselu. Grają bardzo dobrze ale wolne terminy mają odległe.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in