10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku

annskar 2010-12-18 11:08:14
Czy ktoś kojarzy taki zespół muzyczny? Może u kogoś grali na weselu (innym przyjęciu)? Albo ktoś się bawił przy ich muzyce? Bardzo zależy mi na opini ponieważ sama nigdy ich nie słyszałam a musze na szybko się zdecydować czy mają grać na moim... a może jest ktoś kto posiada jakies DVD z wesela z ich udziałem, i byłby skłonny wypożyczyć :) ? sprawa jest baardzo pilna:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
maxxx 2010-12-18 11:30:05
Super zespół!!1 Polecam..Miałem okazję kilka razy ich posłuchać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
annskar 2010-12-18 11:38:32
A jak u nich z wokalem ? Bo słuchałam na wrzucie jakichś ich kawałków i rzeczywiście grają nieźle ale ten wokal jakiś taki:) i zastanawiam się czy to tylko wina nagrań czy to ich słabsza strona?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
Piotr 2010-12-18 12:49:57
Brać chłopaków , wokal jak wokal znam gorsze zespoły i możesz zawsze trafić gorzej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
qwer 2010-12-18 13:57:13
ja ich nie polecam byłem na weselu jak grali i pomijam ten vokal który jest naprawdę słaby ale już o 2 w nocy byli pijani. nie polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
ktos111 2010-12-18 15:21:31
Też nie polecam..Nagranie nagraniem a wokal na żywo jeszcze gorszy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
sencio 2010-12-18 16:19:11
Skoro widać bardzo skrajne opinie to znaczy, że żadna z nich nie jest obiektywna. Może dasz jakiś link do nagrania tego zespołu bo nazwa nic mi nie mówi a byłem na kilku weselach w tym roku - może ich spotkałem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
annskar 2010-12-18 17:29:44
http://andwie6.wrzuta.pl/katalog/wszystkie/194eixzPIqe/zespol_akord_akord.muz_vp.pl to jest katalog na wrzucie z ich kawałkami...musze zdecydować naprawde szybko bo mam okazyjny termin:) i oni mają akurat jeszcze wolne a wiadomo jak jest ciężko dograć wszystkie sprawy zwłaszcza na szybko...dlatego bardzo zależy mi na obiektywnej opini kogoś kto miał okazje posluchać na żywo...a jakieś nagranie dvd było by już szczytem marzeń:) bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś może:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
konto usunięte 2010-12-18 17:53:11
jezeli szukasz zespolu napisz na moj email przedstawie Ci jaka sytuacja jaki sklad :) thomass007@vp.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
sencio 2010-12-18 20:22:43
Szkoda, że nie mają jakiegoś kawałka na youtube bo sorki ale po utworach ich nie poznam:( Wydaje mi się, że na jednym z wesel rozmawiałem właśnie z chłopakami, którzy jak dobrze pamiętam mówili, że właśnie są gdzieś tam z Zawadki musiałbym ich zobaczyć żeby "zatrybić" ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
asia2 2010-12-18 20:36:41
u mnie grali na weselu,(tylko to było pięć lat temu) i wszystko było OK ale teraz mają już chyba inny skład
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
Mlodyyy24 2010-12-18 23:24:54
Moim zdaniem dobra kapela. Pieknie grają i co do spiewu to jest dobry tylko w nagraniach słychać nie bardzo. Polecam!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
Michal23 2010-12-19 00:36:25
Ja również polecam !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
konto usunięte 2010-12-19 07:33:25
po prostu umów się na próbę i na żywo posłuchasz jak zespół gra a to do niczego nie zobowiązuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
boss1 2010-12-19 11:40:56
sencio zabierasz głas a nie masz pojęcia o sprawie, ja też ich nie polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
garczi 2010-12-19 17:50:27 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
annskar 2010-12-20 09:25:46
Dziękuje wszystkim za podpowiedzi...choć nie wiem czy mi pomogły bo widze że opinie są dość skrajne i teraz to dopiero nie wiem co zrobić:) a czas niestety goni:) a jaką kapele ktoś mógłby naprawde polecić (i podać jakieś namiary)? Bo niestety wiadomo że to od orkiestry w dużym stopniu zależy czy zabawa weselna będzie udana. Słyszałam że ze Starej Wsi jest jakaś fajna kapela, 4 panowie i młoda dziewczyna...ktoś może kojarzy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
piotrk 2010-12-20 13:21:15
Sam jestem tematem zainteresowany, też szukam przyzwoitej kapeli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
owen 2010-12-20 17:21:44
jeśli chodzi o akord to grali u mnie na weselu i zrobili kawał dobrej roboty czego nie moge powiedzieć o kapeli u mojego szwagra.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
annskar 2010-12-20 21:26:07
Owen moge się z Tobą jakoś skontaktować prv? Chciałabym uzyskać kilka szczegółów. Moge podać maila: annskar@interia.pl jeśli mógłbyś się odezwać ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
Imhoteph 2010-12-21 08:46:21
o.O następna reklama ;/ powiem tak - RZAL i BUL
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
annskar 2010-12-21 09:24:57
No powiem szczerze że nie bardzo rozumiem o co Ci Imhoteph chodzi...sądze że po to ISTNIEJE forum a już zwłaszcza takie lokalne, żeby można się było dowiedzieć czegoś na bardzo konkretny temat od inych którzy właśnie tu mieszkają i coś konkretnego mogą wiedzieć...mylę się? I nie bardzo rozumiem jaką widzisz w tym reklamę? Uważasz że powinm zapytać kogo? Może tych panów z zespołu żeby mi powiedzieli szczerze czy warto ich wziąść:) bardzo ciekawe co by mi odp...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
tlen 2010-12-21 16:44:48
www.zespol-mila.pl.tl mozna wejść i samemu ocenić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
00mm00 2011-01-11 22:16:56
U mnie grali na weselu w 2007 roku, jestem bardzo zadowolony. Zresztą goście dobrze się bawili potwierdzali ze świetnie grają, kapela grała do ósmej rano. Osobiście nic nie mam do zarzucenia chłopakom. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zespół AKORD z Zawadki/Tymbarku
00mm00 2011-01-11 22:24:44
U mnie grali na weselu w 2007 roku, jestem bardzo zadowolony. Zresztą goście dobrze się bawili potwierdzali ze świetnie grają, kapela grała do ósmej rano. Osobiście nic nie mam do zarzucenia chłopakom. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in