14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Zaściankowa wiocha L-wa

dionelwa 2011-02-16 08:01:12
Zabobonna i staro - kościelna zaściankowa wiocha w której można ... albo jeszcze .... ale tak naprawdę to można się pociąc z nudów. A do tego ........ I cała reszta zabita dechami dziura. Pozdrawiam i miłego dnia Dione.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
konto usunięte 2011-02-16 08:28:47
oj prawda niestety a wiekszosc ludzi nosi sie jakby w Nowym Yorku mieszkali hehehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
NoFun 2011-02-16 08:46:13
@dionelwa: Nie umiesz używać wielokropka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
konto usunięte 2011-02-16 09:23:35
Normalny człowiek zmienia to co mu się nie podoba, albo się wyprowadza ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
konto usunięte 2011-02-16 09:54:14
to zegnamy dioneklwa szerokiej drogi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-16 09:55:00
A forum zeszło na psy a czytanie między wierszami oraz wypowiedzi wasze świadczą o was i przeciwko wam. Konstruktywna krytyka rozpoczeta ale nikt nie karze udzielać tylko skrak można chwalić.A świat jest piękny dla tych co chodzą z głową w chmurach i z podniesionym czołem ale napewno nie ci którzy mieszkają w NY - rat race.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-16 09:58:41
Brak uśmiechu na twarzy mojej wywodzi się tylko z powodu iż czytam wasze wypowiedzi. Wyprowadzić to może mnie tylko z równowagi. Bo Beskid wyspowy to piękne miejsce na przeżycie swojego życia żal mi tylko że wy w nim mieszkacie ?! ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
mon 2011-02-16 10:04:25
dinoelwa-co Cię boli, łaywiej będzie Ci się żyło ,Jesteś na rorum ,krytykujesz,opwiedz swoją historię,a wtedy zobaczymy czy to zasciankowa wiocha-milego dzionka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
mon 2011-02-16 10:06:10
oczywiście- FORUM -PRZEPRASZAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
tkwm1906 2011-02-16 10:45:04
fakt nuda jest, dresy nosza sie jak w LA. Jednak kocham to miasto:D PS. Idz na plywalnie:PP
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
konto usunięte 2011-02-16 11:14:31
tkwm1906 użycie słowa miasto to jest spore nadużycie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-16 12:03:07
ogolna atmosfera jest lekko zadzmiona przez kominy lub korek na pisudskiego lecz to chyba nie ma nic wsplnego z biometrem lub przejsciem granicznym w kolbaskowie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
princesa 2011-02-16 12:23:57
Teraz tak źle nie jest, wszystko zależy on nas a raczej od pieniędzy:/ Basen nareszcie!!! Wyciągi narciarskie, kino w którym na premierę nie trzeba czekać miesiąc tylko kilka dni, koncerty zaczynają się pojawiać, szkoła tańca, karate dla każdego i w każdym wieku, siłownie tylko kasa na to potrzebna a jak jej brak to GÓRY! Przyrodę i piękne widoki mamy na wyciągnięcie ręki pomijając śmieci na bulwarach i strefach blisko miasta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
leon 2011-02-16 12:31:38
Widzę że odezwała się zimowa depresja. Niedługo wiosna. Uśmiechnij się.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-16 14:10:42
No wreszcie jakieś ruchy nie tylko bezwładne batonik księżniczki udowodnił że nie wszystkich dopada zimowa senność niedzwiedzia. To miła atmosfera osób które mogą coś napisać pozytywnego. Czyli na tym forum nie tylko podrostki i zwyrodnialce piszą Fajnie ciekaw jestem czy ktoś ma jeszcze coś do napisania"udeż w stół to nożyce się odezwą"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
Margaretka23 2011-02-16 14:16:22
A jak tak sobie myślę że to nie tylko od Nas samych zależy , ważne jest również grono przyjaciól, jeśli ich masz nigdy nie powieje nudą w twoim życiu :) Tak jak jest w moim :P czego z całego serca Ci życzę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
miro 2011-02-16 14:32:50
Do Tomka- "uderz" piszemy przez rz, nawet w wiosce zwanej Limanowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-16 14:42:35
haha ha ha spox a jednak nożyrzki się odezwały. Dzięuje ojcze miodku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
Megi 2011-02-16 14:48:03
Wg mnie ludzie za mało się uśmiechają:) Przechodząc przez Limanową ciężo o to, by ktoś bezinteresownie uśmiechnął się do obcej osoby. Zgadzam się z princesą nie jest tak tragicznie:) Wystarczy odrobinę kreatywności, pozytywnego nastawienia do życia i można miło spędzić czas;) Pozdrawiam;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
Slawek964 2011-02-16 15:04:18
dionelwa nie jest tak źle... coraz więcej się dzieje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
miro 2011-02-16 16:56:22
A ja wolę mieszkać w Limanowej, cisza spokój a mówienie o korkach to brednie. Często bywam w miastach, które są uważane są za mniej nudne (Kraków, Warszawa)gdzie faktycznie można się fajnie zabawić ale zawsze wracam, a prawdziwe korki oglądam w telewizji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-16 17:03:12
A ja mam korek do umywalki i do wanny. Zapytam też jeszcze co się dzieje więcej. ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
konto usunięte 2011-02-16 17:40:07
za to twoje prymitywne wypociny też o tobie świadczą dionelwa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
sprawiedliwy 2011-02-16 18:36:26
a ja dzisiaj wreszcie spotkałem dziewczyne z moich marzeń, tu w Limanowej, życie jest piękne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
boosu 2011-02-16 19:35:44
Jakaś prowokacja człowieka nie tutejszego ? Trudno , w koncu wolnosc słowa . PS. Nosze dresy bo lubię miec luz tam gdzie trzeba .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
Dziku 2011-02-16 20:30:50
Owszem jest tu nudno. Ale nie uważam żeby religijność była powodem tej oto nudy. Ciekawe jak wyglądałby świat bez tradycji, bez tej odrobiny zaściankowości..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
szefo 2011-02-16 21:04:08
miro ma swietą rację
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
szefo 2011-02-16 21:04:24
miro ma swietą rację
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
szefo 2011-02-16 21:08:23
miro masz swietą rację ja też tak myślę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-17 07:26:50
szefować nie ma co bo dzikość nasza nie jest sprawiedliwa co do naszych ukrytych pragnień spotkania tej właśnie jednej kobiety. Każy woli inaczej.A stopa yeti nie jest stopą procentową odstekek od promili łąckiej śliwowicy. Było miło założyć temat bez tematu.Pozdro Dione - a i na zychel tym co nie mają uśmiechu na twarzy i poczucia humoru. :) ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
konto usunięte 2011-02-17 13:11:56
Dionelwa piszesz o usmiechu do drugiego czlowieka, tyle ze w Limanowej czy w okolicach tego nie znaja. Kiedys z ciekawosci powiedzialam dzien dobry i usmiechnelam sie do zupelnie obcej osoby, to popatrzyla na mnie jak na wariatke po czym dodala "znamy sie"? Dziwne jest dla nich, ze ktos zupelnie bez powodu moze powiedziec dzien dobry, czesc czy zwyczajnie obdarzyc ich usmiechem. Nie twierdze, ze wszyscy ale wiekszosc na pewnio.POzdrawiam wszystkich usmiechnietych... i nieusmiechnietych tez:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
hiszpan132 2011-02-17 14:44:38
inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
hiszpan132 2011-02-17 14:47:29
inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zaściankowa wiocha L-wa
dionelwa 2011-02-18 08:04:58
bearchen - wygrałeś pieszą wyciewczkę do rzymu na kolanach. Czytasz miedzy wierszami i wiesz o co poszło.Dobrze całkiem podobnie myślę - ale wiem że to w L-wa nie przejdzie.Lach , lachowianie - niskopienni górale postaw się a zastaw się i moja miedza. wcześniej sąd i bitka niż komuś z uśmiechem na twarzy powiedzieć "Dzień dobry"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in