Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Zapytanie o rekrutację do firmy Emiter w Limanowej

konto usunięte 2013-02-17 16:11:25
Czy odbywała się rekrutacja kandydatów do firmy Emiter. Dzwoniono już do kogoś z was na rozmowę kwalifikacyjną? Chodzi mi o te oferty pracy, które były do trzech tygodni temu zamieszczone na limanowa.in w dziale praca i PUP Limanowa. Były to oferty za grafika komputerowego i specjalista d/s marketingu [coś takiego, jak dobrze sobie przypominam] byłbym wdzięczny za info, jakiekolwiek w tej sprawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zapytanie o rekrutację do firmy Emiter w Limanowej
konto usunięte 2013-03-14 17:38:26
https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> Czy ktoś z was był na rozmowie w sprawie pracy za grafika komputerowego albo specjalisty d/s marketingu. Może ktoś napisać w paru słowach jak wygląda rekrutacja, bedę wdzięczny za każde info.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zapytanie o rekrutację do firmy Emiter w Limanowej
czarnywdowiec 2013-03-22 17:42:20
Nie wiem jak z tym ogłoszeniem jest naprawdę ale większość to pic na wodę bo chodzi o to,żeby "przepuścić"nowego pracownika przez urząd pracy i zgarnąć dofinansowanie.Słyszałem też,że wystawiając ogłoszenie dana firma"X" ma potem jakąś ulgę w podatkach za STWARZANIE NOWYCH MIEJSC PRACY DLA STUDENTÓW lub niepełnosprawnych itd.Wszystko zależy co jest w konkretnej chwili na topie i z czego da się profity czerpać to tak postępują.Najczęściej jeśli osoba poszukująca pracy osobiście się zgłosi do takiej firmy to jest traktowana jak intruz i odprawiana z kwitkiem bo albo miejsce czeka na synka,który wróci z zagranicy albo wcale taki etat nie jest potrzebny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in