7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

Zamknięty odcinek drogi w Laskowej

djdeejay 2015-08-17 10:07:18
Witam.
Jak to jest z tą drogą? Niby jest zamknięta, jest znak (w sumie nieudolnie postawiony), że zakaz wjazdu, a samochody masowo wjeżdżają i wyjeżdżają. Ten odcinek wkońcu jest przejezdny, czy to tylko samowolka kierowców i droga jest NAPRAWDĘ zamknięta? Bo przyznam, że nie widzi mi się nadrabianie drogi przez Laskową Górną, a tu się okaże, że droga przejezdna, tylko znaku się nie chce nikomu sprzątnąć i siedzi pół widoczny na podjeździe.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zamknięty odcinek drogi w Laskowej
sweetfocia 2015-08-17 11:26:14
Za tym znakiem jest sporo domów, do których mieszkańcy muszą jakoś dojechać.
Są też tacy, którzy na bezczelnego skracają sobie drogę.
Gdybyś tamtędy jechał to trzeba uważać bo coś może być na jezdni, możliwe są również uskoki zależne od ilości warstw asfaltu, zwłaszcza w rejonie mostków. :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zamknięty odcinek drogi w Laskowej
djdeejay 2015-08-17 11:37:19
Trochę za dużo tych samochodów jak na dojazdy do domu, tym bardziej, że kilka razy zdążyłem dojechać skracacza za centrum Laskowej, czyli wiele osób jedzie dalej, nie do domów. Słyszałem przed chwilą od znajomej, że policja tam lubi stać, więc wychodzi na to, że zakaz aktualny, tylko ktoś zastawił znak pachołkiem. Cóź, biorąc pod uwagę uskoki ewentualne, to jednak bezpieczniej będzie, jak będe dalej jeździł górą, przynajmniej na legalu :) (chociaż muszę przyznać, że górą droga jest tragiczna)

Dziękuję za odpowiedź :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zamknięty odcinek drogi w Laskowej
Manuella 2015-08-17 12:06:53
Droga jest nadal zamknięta. Przy czym jest ona przejezdna. W ubiegły poniedziałek została zalana ostatnia warstwa asfaltu. Zamknięta jest nadal ponieważ trwają tam prace "kosmetyczne" typu pobocza itp. Ruch pewnie mógłby być przywrócony ale z drugiej strony firma pracuje sobie swobodnie a objazd Górną jest, więc jest ok. Co do ruchu pojazdów - od Centrum do Młynnego jest naprawdę sporo domów i zasadniczo wszyscy z tego odcinka mogą jeździć dołem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zamknięty odcinek drogi w Laskowej
djdeejay 2015-08-17 13:43:24
Aaa no to wszystko jasne. W sumie lepiej jak jest zamknięta i robią sobie spokojnie, niż ludzie mieliby narzekać, że korek, lub brak organizacji w kierowaniu ruchem. Przyznam, że jeżdżę często i w kilku miejscach naprawdę droga była lipna :) Niech więc robią spokojnie, a ja też już zostałem upewniony, że droga jest zamknięta dla tych, co nie muszą dojeżdżać co domu na tym odcinku :)

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in