Baner
7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

Zajazd Mogielica - opinie .

mrchipsik 2013-01-26 18:05:30
Co sądzicie o tej restauracji ? Smacznie czy też nie ? Planuje zorganizować tam spotkanie klasowe po latach , ale nie wiem czy warto ? Moi znajomi rekomendowali mi ten lokal , ale chciałbym zapytać "INTERNETU" :P .
Prosze bardzo o udzielanie opinii .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
djdeejay 2013-01-26 18:53:26
Ja tam nieraz ze znajomymi siedziałem i według mnie i znajomych bardzo dobre dania i bardzo fajny klimat. Niewiem czy jest tam jeszcze dostępny stół bilardowy, ale myślę że raczej tak :)

Osobiście polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
chlop 2013-01-26 18:55:08
Zamów se jakieś żarcie to się dowiesz czy jest smacznie."Smacznie" to pojęcie względne ,jeden lubi frytki , a drugi jajecznicę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
djdeejay 2013-01-26 20:41:35
Chłop, co z Tobą? Gdzie HEJ? :D

Co racja to racja, najlepiej zamówić i spróbować, jednemu może smakować, innym nie. JA tam różności próbowałem i mi smakowało, ale mam specyficzny smak :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
Elizabet131 2013-01-26 21:06:53
@mrchipsik-Znakomity wybór.Byłam na weselu w "Zajeżdzie Mogielica"i jest to idealne miejsce na tego typu imprezy okolicznościowe.Potrawy były wyśmienite a przy tym niebanalne,ładnie podane i gorące.Dania były arcydziełem na talerzu podobnie jeśli chodzi o smak-mistrzostwo świata,przepyszne.Polecam lokal,jeśli cenisz sobie jakość smaku i obsługi.Obsługa miła i profesjonalna.Wystrój to oczywiście kwestia gustu,z którym nie należy dyskutować:jednym się podoba,innym nie.Mnie się podoba.Zdecydowanie polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
kary123 2013-01-27 02:42:18
my robilismy wesele w Zajezdzie Mogielica i jestesmy na NIE!!!!! mielismy ludzi zaproszonych 120 a przyszlo ok80 i wyobrazcie sobie ze sporo ludzi wyszlo wczesniej wiec jedzenie zostalo a my na poprawiny dostalismy tyle co na wycieczke we dwoje w gory ...:( nie wspomne ze na drugi dzien mieli chrzciny . Gdzie slynna pani MANAGER? SPALA?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
kary123 2013-01-27 02:48:22
a ile dostali na wynos po weselu para mloda , tyle co my ... wiecej biore jak ide w gory ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
paprotnik 2013-01-27 08:17:25
NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE i nigdy więcej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
Dziod 2013-01-27 11:55:43
Zajazd Mogielica to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe i na romantyczną kolację.Jest to uroczy lokal z zachwycającym klimatem,smacznym jedzonkiem i świetną obsługą kelnerską.Polecam...idżcie i delektujcie się .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
mrchipsik 2013-01-27 11:58:14
@kary123 z twoich komentarzy wystawianych na forum widzę , że jesteś bardzo wybredny :P
Postanowiłem dziś wieczorem wybrać się na kolację i sprawdzić jak tam faktycznie jest :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
tobiasz 2013-01-27 13:56:54
Ja również polecam Zajazd . Bywam tam bardzo często :
-bardzo dobre jedzenie, miła obsługa . Jestem bardzo zadowolony :)
A przede wszystkim polecam tam RUSKĄ BANIE - SAUNE! Bardzo dobra ceny i jest naprawdę przyjemnie . Tutaj galeria : http://www.zajazdmogielica.pl/oferta/ruska-bania.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
mrchipsik 2013-01-27 14:03:34
@tobiasz
o kurcze! Bardzo fajna sprawa , nie wiedziałem o tym !
przekonałeś mnie ! Plan na dziś wieczór :
jedzenie + sauna .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
martynaa 2013-01-27 15:31:59
kary123 widzę ze wszystkie knajpy Ci nie odpowiadają... jest taka która spełnia twoje wymagania? jak byleś na weselu i było beznadziejnie to po co się pchałeś tam na sylwestra?? ja tam byłam i dla mnie jest tam super polecam. :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
Elizabet131 2013-01-28 13:17:00
@mrchipsik jak tam po kolacji w Zajeżdzie? jakie wrażenia i spostrzeżenia?:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
mrchipsik 2013-01-28 21:38:59
No cóż wybrałem się z kolegami i dziewczyną ...było świetnie! Jedzenie bardzo dobre ,miła obsługa . Byłem bardzo ciekaw ruskiej bani i... serio robi wrażenie! Gorąco polecam każdemu ! Nie było najmniejszego problemu ,że przyjechaliśmy niezapowiedziani i mogliśmy korzystać z tego wynalazku :P spotkanie klasowe już umówione . Bardzo dobry kontakt z Panią Manager - bardzo sympatyczna osobą z resztą :) . Każdemu gorąco polecam jak narazie ,zobaczymy co będzie po spotkaniu i wtedy zdam dokładniejszą relację! :) Pozdrawiam :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
brawurka 2013-01-28 22:26:38
potwierdzam - ruska bania jest rewelacyjna. Ja staram się wpadać ze znajomymi chociaż raz w tygodniu. Daje to tzw. zabezpieczenie 7dniowe przed grypskiem i innymi paskudztwami :P ale zadzwońcie sobie lepiej wczesniej bo teraz popołdniami mają z tego co wiem sporo rezerwacji
:D co do restauracji, dla mnie klasa sama w sobie - jak zawsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
klaudia111 2013-02-09 12:18:30
Ja również polecam Zajazd Mogielica. Bywam tam czasami i jesli chodzi o obsługe jest bardzo miła, usmiechnięta, naprawde godna polecenia. Jedzonko palce lizać szczególnie jesli chodzi o deserki:) chociaż nie wiem z czego sie to wywodzi ze czasem jest pysznie, a czasem <sredno> byłam tam kilka razy i bylo pysznie potem przyszłam ze znajomymi obługa jak zwykle na pozytyw natomiast długo czekalismy na jedzenie. w kebabie mało mięsa, szarlotka malutka jak dla kurczaczka (może dlatego ze mieli ruch). jednak bardzo polecam to miejsce jest bardzo schludne, czyste, zawsze piękne kwiaty na stołach, czyste obrusy rewelacja. O ruskiej bani tez słyszałam od obsługi ale jeszcze nie skorzystałam moze w lecie:) Z pania menager nie mialam jeszcze stycznosci, widzialam ja tylko raz jak siedziala przed laptopem chyba z jakas kucharka:) Ogólnie wszystkim polecam. na weselu tam nie bylam ale napewno jest również rewelacyjnie. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
mim2 2013-02-09 14:47:26
POLECAM :)
W 2012 roku mieliśmy tam wesele. Potrzebowaliśmy czegoś pomiędzy Mszaną a Limanową ze względu na gości. Wcześniej nie znałam tego miejsca. Jedzenie pyszne i bardzo dużo - polecam wiejski stół i płonącą świnkę;) , obsługa rewelacyjna. Nie mieliśmy poprawin, w niedzielę dostaliśmy masę jedzenia. Ja byłam zachwycona i polecam wszystkim. Ale najważniejsze, że goście byli bardzo, bardzo zadowoleni więc nie za bardzo rozumiem te głosy na Nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - opinie .
klaudia111 2013-02-10 23:26:19
Witajcie:) Ja juz wypowiadalam sie na formum , ale własnie ok. 2 godzin temu wróciłam ze zajazdu, bylam tam z moim przyszłym męzem :) i musze powiedziec ze naprawde jest tam super:) pisze to jeszcze raz dla wszystkich niedowiarków:) zamowilismy sobie danie dnia, które było przepysznie i w niskiej cenie - 18 zł.... zupa drugie danie i kompot do tego. poprostu rewelacja :) obsługa( byly 2 panie ale nas akurat obsługiwała taka pani w okularach, którą zwykle najczęściej tam widuje) jak zwykle uśmiechnięta, widać ze naprawde pracuje z chęcią i ochotą a nie jak to sie zdarza w innych knajpach.Ta druga pani tak samo uśmiechnieta. bywam czasem po innych restauracjach i kelnerzy czasami zachowują sie tak jakby Ci robili ŁASKE!!! naprawde bardzo mi sie tam podoba.Musze wziąść numer od pani menager w sparwie zorganizowania mojego wesela poniewaz nie widze innego lepszego lokalu na terenie limanowa.:) aaa... i jeszcze organizują walentynki tez spewnością sie na nie wybierzemy... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in