7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4271

Porady

Zajazd Mogielica - Jurków

abc08 2011-08-24 10:41:20
Miał ktoś może tam weselu lub był na weselu???
Jakie są Wasze recenzje na temat tego lokalu na wesele???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
konto usunięte 2011-08-25 09:41:52
Byłem tam na weselu jakieś 2 lata temu. O 15 wypas stoły zastawione rak szczupak i inne wypasy wyglądało pięknie. O 23,30 nie było już kanapek z serem nawet. Jakoś tak mnie nie przekonali do siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
djdeejay 2011-08-25 09:58:34
Ja polecam jako wesela i jako restaracja, bo w moim przypadku nie mialem żadnych niemiłych doświadczeń będąc tam na weselu oraz jako sam w ciągu dnia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
JANKA 2011-08-25 16:56:31
Bylam polecam. Z tego co wiem wesela co tydzien...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
brawurka 2011-08-25 17:31:03
viper, z tego co wiem to od tego czasu zmienił się tam manager. Ja byłam tam na weselu w kwietniu i dwa tygodnie temu, więc mam porównanie - naprawdę trzymają poziom. A pyszności jest tyle, że nie można tego przejeść. Przyjaciółka następnego dnia zorganizowała przyjęcie w domu, zostało bardzo duzo jedzenia i wszystko jej ładnie spakowali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
arkadius27 2011-08-27 19:28:16
Byłem na weselu całkiem niedawno i jakos szczegolnie mnie nie zachwyciło....Powiem szczerze,dużo lepiej w foksalu czy laskowiance.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
tytan57 2011-08-27 23:19:24
Może w takim razie powiesz dokładnie co Cię nie zachwyciło w Mogielicy a pod jakim względem było lepiej w Foksalu czy Laskowiance. Mówienie ogólnikami nic nie wnosi do dyskusji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
conteee 2011-08-27 23:45:55
Niestety , ja byłem tam dwukrotnie i musze powiedzieć że nie wtglądało to fajnie ;/ jest duzo innych tanszych i lepszych lokali weselnych na Naszym terenie :) i z tego co wiem szef nie za przyjemny8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
0xyz0 2011-08-28 15:34:41
lokal bardzo elegancki, jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła :) polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
zara0 2011-08-28 19:29:10
NIE NIE ja bardziej bym polecal restauracje Foksal w Mszanie Dolnej Ul.Ogrodowa. Super tam jest kelnerzy ja w zegarku Bardzo polecam troche kosztuje ale warto :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
Tunka 2011-08-28 19:45:09
o restauracji foksal mam inne zdanie i nie powiedzialabym że kelnerzy chodzą tam jak w zegarku, miałam tam studniówke i wcale się im nie spieszyło jedzenie było mało ciepłe, z tego co wiem na weselach jest ok tylko szkoda że wszytskich nie traktuja tak samo bo my za studmniówke także bardzo dużo płaciliśmy i jak trzymać renome to dla każdego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
martynaa 2011-08-28 23:11:01
ja tez byłąm w foksalu i jakos mi nie przypadlo do gustu. lokal drogi, jedzenie takie sobie:/
conteee mozesz napisac co w mogielicy nie wygladalo ok?? jakies konkrety?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
cons 2011-10-15 20:20:27
bardzo ladnie tam jest, jak dla mnie udane wesele aczkolwiek to nie moj typ bo rowniez szukam i szukam dalej! ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
STIF131 2011-10-15 21:18:24
Osobiście nie byłem w Zajezdzie Mogielica w Jurkowie,ale od znajomych wiem,którzy mieli wesele w ubiegłą sobotę że było wszystko rewelacyjnie pod każdym względem...Ja natomiast jestem pod urokiem FOKSALU w Mszanie Dolnej-byłem tam i polecam :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
karampuk 2012-04-30 17:19:25
Byłem dziś w Jurkowie na rowerze, w planie miałem zakończenie trasy w zajeździe pod mogielicą, i muszę powiedzieć że przeżyłem szok, zniszczono całkowicie góralski charakter tego miejsca w zamian zaproponowano sterylną estetykę rodem z McDonalda, pomijam tutaj kwestię wnętrza bo to rzecz gustu, ale jednego nie mogę przeboleć że właściciel całkowicie zdemolował otoczenie tego miejsca. zielony skwer z pięknym drzewem i altankami został zmieciony z powierzchni ziemi w zamian wszystko obłożone kamieniem a w centralnym miejscu ogródka okropne żelbetowe schody zajmujące jego połowę powierzchni ogrodu, Schody prowadzą do czegoś co dawniej było pięknym drewnianym podcieniem a teraz zostało przearanżowane przez ambitnego architekta na szklarnie. Prawdopodobnie właściciel miał dobry zamiar ale wyszło jak wyszło. Obiekt ten kompletnie stracił swój urok.:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
gueene 2012-04-30 19:28:48
masz racje karampuk całkowitą zmieniło sie na gorsze ale co ciekawe że tam w niedzielę wieczorem nie ma ani jednego luda co wtym jest
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zajazd Mogielica - Jurków
glonojad77 2012-04-30 21:50:03
piszecie bzdury bo zazdrościcie że im się udaje i dają sobbie radę a jeżeli chodzi o wygląd to jest stylowo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in