7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4272

Porady

ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?

Shell 2015-01-20 15:07:35
Witam fryzjerka ostatnio zaproponowała mi zabieg taki z keratyną na zniszczone wołsy był ktoś na takim zabiegu iczy są jakieś efekty a Fryzjer to pani Ewelina z salonu Ewelayne tam na myjną samochodową .Prosze o porady
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
merlon 2015-01-20 15:24:42
Efekty swietne :) wlosy mile w dotuku, nie placza sie, od razu zauwazylam zmniejszenie wypadania! jednym slowem- polecma :) nie wiedzialam tylko ze w limanowej ktorys z salonow oferuje takie uslugi, mozesz powiedziec ile kosztuje taki zabieg tutaj?
i jeszcze jedno pytanie, nad myjnia jest tez chyba solarium, orientujesz sie moze czy jest tam takze stojace?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
Shell 2015-01-20 16:58:42
Chodze tam do kosmetyczki i fryzjera ale solarium tam nie widziałam jest tam takze krawcowa a taki zabieg to ok 40 zł :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
merlon 2015-01-20 19:10:59
Całkiem fajna cena :) a nie wiesz gdzie w limanowej jest jakies stojace solarium?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
obca 2015-01-22 21:15:01
Ja roiłam zabieg keratynowy w salonie Eveline robiła mi go Pani Jadzia jestem 4 miesiące po zabiegu i jestem mega zadowolona :D włosy są super a co najważniejsze nie puszą się oraz po wysuszeniu nie muszę ich prostować a moje włosy o typ z nieokreślonych:P ni to proste i kręcone :) zabieg kosztuje nie 40 zł a 300 zł trwa prawie 3 h i dodatkowo do zabiegu dostajesz do domu szampon i odżywkę z keratyną :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
3majowa 2015-01-23 10:00:14
z pytania wynika ze nie chodzi o zabieg keratynowego prostowania włosow (koszt faktycznie 300zł) tylko o zbieg odbudowy wlosow za pomoca keratyny (40-50zł) robilam dwa razy za wsze podczasz rozjasniania i wydaje mi sie ze wszystko zalezy od starannosci wynonania....pierwszy raz super wszystko pomalutku aplikowane pasmo po pasmie dokladnie rozczesane wlosy-efekt super dlugo sie utrzymywal wlosy grubsze wypelnione. niestety za drugim razem (ten sam salon w lim) przed swietami wiec ruch, pospiech wlosy tylko pokapane odzywka, pomiete ityle co dało okropny skutek wrecz gorzej niz bylo, a co najlepsze zapłacilam wiecej za usluge niz zwykle (nie rozumiem dlaczego fryzjerki mowia ceny jakie sie im podoba zawsze robie to samo koloryzacja +keratyna raz skasowala 110 potem 130) ostatecznie troche poczytałan o pielegnacji wlosow i kupiłam w sklepie półprodukty i sama robie sobie zabiegi, a i ten zestaw z ktorego kozystaja fryzjerki jest na allegro.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
Shell 2015-01-23 11:31:28
A możesz podać nazwe tego zestaw do tego zabiegu albo link na allegro i jak to stosowałaś.Bardzo prosze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
Manuella 2015-01-23 12:29:26
Nad którą myjnią jest ten salon?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
merlon 2015-01-26 11:38:17
A mozesz powiedziec co to za zestaw? Lub podac link? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
Fiorella20 2015-10-10 14:30:46
Witam oferuję zabieg keratynowego prostowania włosów tanio a przed wszystkim solidnie możliwość dojazdu do klientki .
http://limanowa.in/ogloszenia/uslugi;keratynowe-prostowanie-wlosow-tanio,169935.html
ZAPRASZAM:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
merlon 2015-10-12 08:44:17
A mozesz podac nazwe produktów które stosują fryzjerki? Swojego czasu chciałam na własna reke zakupic na allegro zestaw encanto, ale dalej sie wham :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
konto usunięte 2016-01-08 20:35:32
Mi włosy zniszczyły się po rozjaśniaczu. Przypadkowo trafiłam na sklep internetowy http://www.naturala.pl/ znalazłam tam świetne produkty do włosów i nie tylko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZABIEG KERATYNOWY STOSOWAŁ KTOŚ?
jolka82 2016-02-16 10:35:52
dawno temu robiłam zabieg kreatynowy i byłam zadowolona z efektu, od czasu do czasu lubię poeksperymentować z różnymi nowościami, ostatnio wybrałam http://www.peruki.info.pl/perukarstwo/uzupelnianie-wlosow żeby pierwszy raz spróbować uzupełniania włosów, wyszło świetnie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in