10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Re: Wypadek busa PKS w Tomaszkowicach
konto usunięte 2014-02-09 06:59:24
To kara za ten lewy kurs :) Raz jedzie przez Mszanę i Myślenice, innym razem przez Stare Rybie i Wieliczkę. ITD musi zainteresować się tą lewizną ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek busa PKS w Tomaszkowicach
edi60 2014-02-09 10:06:40
@Wislak wiesz ze za fałszywe posadzenia grozi kara przyczepiasz się byle czego żeby niszczyc konkurecje MAXBUSA ale działaj zgodnie z prawda a co uwas się dzieje co wy jako kierowcy busow wyprawiacie bardzo często jezdze do krakowa MAXBUSEM to widze wszystko specjalnie siadam zaraz kolo kierowcy i obserwuje wszystko i byłoby dużo pisać o waszych poczynaniach a szczególnie o tobie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek busa PKS w Tomaszkowicach
konto usunięte 2014-02-09 14:18:17
Na ich stronie internetowej jest odjazd z Limanowej o 11.50 do Krakowa przez Stare Rybie w dni robocze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek busa PKS w Tomaszkowicach
konto usunięte 2014-02-09 14:39:35
@edi60:

Zmień towar, który bierzesz to wszystko wróci do normy. Nawet siedzenie za kierowcą niczego nie zmieni ;)
Nie strasz mnie karami, bo gdyby to było taki proste, to wy już dawno beknęlibyście za te wszystkie oszczerstwa, które tu wypisujecie.


@siezacznie:

W takim razie wytłumacz mi, dlaczego tego busa można spotkać w MD o 12:50 a później na Zakopiance? W rozkładzie nie ma takiego kursu. Nawet jeden z kierowców Gawrona powiedział mi, że to jest taki lewy kurs zrobiony po to, żeby podkraść pasażerów PKS-owi Nowy Targ, który też jeździ przez Mszanę. Robią lewiznę i nawet się z tym nie kryją ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek busa PKS w Tomaszkowicach
edi60 2014-02-09 14:49:22
@Wislak to ty w swoich komentarzach które piszesz jesteś chamski i rzucasz ostrzerstwa nie ciagł mnie za jezyk bo ty na forum wszystko ci wyleje kawe na ławe
MIŁEGO DNIA CI ZYCZE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek busa PKS w Tomaszkowicach
konto usunięte 2014-02-09 18:12:43 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek busa PKS w Tomaszkowicach
misiek196 2014-02-09 20:40:16
@wiślak, ale bredzisz od rzeczy o jakiś karach, po pierwsze to najbardziej na tym ucierpiał kierowca tego busa, który tak samo jak Ty pracuje na życie, ma pewno rodzinę na utrzymaniu i wykonywał swoje obowiązki i mam nadzieję, że nie stało się mu nic poważnego. A po drugie bredzisz o jakimś lewym kursie, przez Myślenice, więc jakim cudem znalazł się on w Tomaszkowicach, z tego co wiem to nijak ta miejscowość nie leży na tej trasie, no chyba, że Ty używasz jakiś innych map, więc Ci powiem zmień je bo są złe. A na koniec Ci dodam, jak masz takie rewelacje i jesteś pewny, że są prawdziwe to się ujawnij i nie pisz pod nickiem, i nie oczerniaj wszystkich innych firm, wychwalając tylko Maxbusa. Rozumiem, że jesteś pracownikiem i chwalisz co swoje, ale nie przesadzaj w tym, bo odnoszę wrażenie, że coraz bardziej szkodzisz swojej firmie niż jej pomagasz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in