Baner Baner
22°   dziś 20°   jutro
Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona
4272

Porady

Wynagrodzenie niani.

asior87 2013-01-05 17:37:36
Chciałam się zorientować o wysokość wynagrodzenia opiekunki do dziecka w Limanowej i okolicach.Stałą pensję lub stawkę godzinową.Piszcie co wiecie. Z góry dzięki za informację.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
Pati91 2013-01-05 19:26:22
Moja bratowa ma nianie i płaci jej 6zł za godzine za 9 godzi n to jej tysiąc z czymś wychodzi na miesiac, chyba że dodatkowe obowiazki sprzątanie lub coś to jej dorzuca do wypłaty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
budu 2013-01-05 20:55:47
moja koleżanka pracowała 9h za 6zł/h
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
Manuella 2013-01-06 12:54:11
Znajoma pracuje 8 godzin dziennie. 600zł na miesiąc ale to już poza granicami Limanowej:D więc może stąd ta cena.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
AonNikt 2013-01-06 12:57:20
najlepiej w naturze:P o ile niania jest sexowna jesli brzydula to szkoda się paprac :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
kejozk 2013-01-06 15:17:38
Na swoim przykladzie dobrze wiem ze w limanowej i okolicach wiekszejb stawki niz, 5zl za godz nie ma sie co spodziewac a,to 6 zl za godz to z palca wyssane bo w zyciu takiej oferty nie spotkalam a juz pare dzieci pilnowalam. Mysle ze 5 zl jest dobra cena i wyzej nie ma sie co spodziewac przynajmniej w tych rejonach:-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
NN05 2013-01-06 15:34:11
Ja też mogę potwierdzić, że normalna stawka w Limanowej za opiekę nad dzieckiem to 6 zł/h tylko i wyłącznie za pilnowanie dziecka. Przy czym moja znajoma otrzymuje 8 zł, ale wiąże sie to z tym, iż w zakresie jej obowiązków jest także przygotowanie dziecku wszystkich posiłków i ewentualne obowiązki domowe w czasie kiedy dziecko śpi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
NN05 2013-01-06 15:34:19
Ja też mogę potwierdzić, że normalna stawka w Limanowej za opiekę nad dzieckiem to 6 zł/h tylko i wyłącznie za pilnowanie dziecka. Przy czym moja znajoma otrzymuje 8 zł, ale wiąże sie to z tym, iż w zakresie jej obowiązków jest także przygotowanie dziecku wszystkich posiłków i ewentualne obowiązki domowe w czasie kiedy dziecko śpi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wynagrodzenie niani.
zosia1 2013-01-06 15:48:26
Dołaczając sie do konwersacji na temat wynagrodzenia niani, musze powiedzięc że ja już od dłuższego czasu zajmuję się dzieckiem i moje wynagrodzenie to 7zł/h więc 6 zł nie jest napewno wyssane z palca przynajmniej jeśli chodzi o limanową:) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in