Czwartek, 21 listopada
Janusz, Konrad, Albert, Maria, Regina
2065

Wydarzenia

Wyjazd z ul. Konopnickiej

Czy dziury przy wyjeździe z ul.Konopnickiej na ul. Piłsudskiego są jeszcze zbyt płytkie żeby je przynajmniej tymczasowo "załatać"? Jeszcze trochę i będą do kolan możne nawet zastąpią limanowski basen... Dzisiaj wyjeżdżając zauważyłam ślady po zasypanym oleju, czyli ktoś już misę olejową rozwalił, ale widać to za mało na to żeby coś z tym zrobić!
RE: Wyjazd z ul. Konopnickiej
Co tam miska olejowa.
Jak cale auto wpadnie, wowczas delikatnie przysypia ;)
a czyja to droga? wojewódzka, krajowa czy miasta Limanowej?
Nie mam pojęcia, nie jestem z Limanowej, ale chyba biorą udział w konkursie na dziurę roku, ba dziury roku. Jak poczekają jeszcze trochę to te kilka dziur stanie się jedną olbrzymią, może nawet będzie tam można auto umyć tak na szybko :P
Ta plama z oleju nie ma nic wspólnego z dziurami, ale faktycznie są ogromne. Jeżdżę tam kilka razy dziennie i codziennie jest coraz gorzej. Coś niby zaczęli tam robić ale szkoda ze tylko przez 15 min. Mam nadzieje ze w końcu wezmą się za robotę...
Brzmi obiecująco:) przynajmniej "rzucili okiem". Teraz jak sprawa nabierze mocy urzędowej może dziury znikną. Z każdym postem szansa rośnie, że za kilka dni dziur nie będzie.
@zwierzynka
Na razie nastapilo rozpoznanie sprawy.
Trzeba zrobic wstepna ocene po czym stwierdzic czy ubytek w jezdni wymaga ciezkiego sprzetu, czy tylko wystarczy lopata, troche masy i para dobrych gumowcow do udeptana.
Ach ta Nasza dziurawa Polska ;)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in