14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Wyjazd z ul. Konopnickiej

Fibi 2013-06-17 20:20:55
Czy dziury przy wyjeździe z ul.Konopnickiej na ul. Piłsudskiego są jeszcze zbyt płytkie żeby je przynajmniej tymczasowo "załatać"? Jeszcze trochę i będą do kolan możne nawet zastąpią limanowski basen... Dzisiaj wyjeżdżając zauważyłam ślady po zasypanym oleju, czyli ktoś już misę olejową rozwalił, ale widać to za mało na to żeby coś z tym zrobić!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyjazd z ul. Konopnickiej
bearchen 2013-06-17 21:12:03
Co tam miska olejowa.
Jak cale auto wpadnie, wowczas delikatnie przysypia ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyjazd z ul. Konopnickiej
awedwelle 2013-06-17 21:42:14
a czyja to droga? wojewódzka, krajowa czy miasta Limanowej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyjazd z ul. Konopnickiej
Fibi 2013-06-17 21:49:47
Nie mam pojęcia, nie jestem z Limanowej, ale chyba biorą udział w konkursie na dziurę roku, ba dziury roku. Jak poczekają jeszcze trochę to te kilka dziur stanie się jedną olbrzymią, może nawet będzie tam można auto umyć tak na szybko :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyjazd z ul. Konopnickiej
Zwierzynka 2013-06-17 21:51:32
Ta plama z oleju nie ma nic wspólnego z dziurami, ale faktycznie są ogromne. Jeżdżę tam kilka razy dziennie i codziennie jest coraz gorzej. Coś niby zaczęli tam robić ale szkoda ze tylko przez 15 min. Mam nadzieje ze w końcu wezmą się za robotę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyjazd z ul. Konopnickiej
Fibi 2013-06-17 22:00:30
Brzmi obiecująco:) przynajmniej "rzucili okiem". Teraz jak sprawa nabierze mocy urzędowej może dziury znikną. Z każdym postem szansa rośnie, że za kilka dni dziur nie będzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyjazd z ul. Konopnickiej
bearchen 2013-06-17 23:52:10
@zwierzynka
Na razie nastapilo rozpoznanie sprawy.
Trzeba zrobic wstepna ocene po czym stwierdzic czy ubytek w jezdni wymaga ciezkiego sprzetu, czy tylko wystarczy lopata, troche masy i para dobrych gumowcow do udeptana.
Ach ta Nasza dziurawa Polska ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in